Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 września 2017, 10:14
5(51)Nie zjebcie
Edit1: 5(57)
Odpisz
1 września 2017, 12:33
@LubieTostyPL: 4.94.
Szkoda, bo to jednak boli, a to mój obrazek
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:06
@LubieTostyPL: 132 Strzałki w górę! nie zjebcie tego!
Odpisz
1 września 2017, 11:42
Nie wiem o co chodzi z spotify, do czego służy?
Odpisz
1 września 2017, 13:48
@PrawdziwyHulk: apka do słuchania muzyki-jest darmowa ale żeby nie było reklam i można było słuchać muzyki offline trzeba wykupić premium
Odpisz
2 września 2017, 19:38
@revan21: Jak na pornhubie
Odpisz
3 września 2017, 01:05
@VimeroTV: genialne porownanie
Odpisz
3 września 2017, 02:06
@VimeroTV: Nie do końca, reklamy na pornhabie są niezauważalne. A gdy słuchasz jakiejś super playlisty na spotify'ju i ci wyskoczy relkama (30sekundowe audio, które mega wk*rwia) to dopiero wnerwia
Odpisz
3 września 2017, 09:04
@Andrzejdupa: Dziękuję xd
Odpisz
3 września 2017, 09:42
@VimeroTV: nie chce nic mowic ale wyskakujace reklamy z penisami tez wku*wiaja
Odpisz
3 września 2017, 10:30
@Andrzejdupa: Fullscreen wideo, na telefonie jest i wtedy reklam nie ma
Odpisz
3 września 2017, 13:14
@Andrzejdupa: Np. Preparat na powiększenie drąga. 50zł za tubkę 330ml? Wtf?!?!
Odpisz
3 września 2017, 13:27
@VimeroTV: Wyskakują reklamy tylko gdy zatrzymasz film
Odpisz
4 września 2017, 08:09
@CeeKay: No tak, np. Początek przewinę a później po mydło do łazienki. I kontynuuje.
Odpisz
3 września 2017, 05:48
Pierwsze odpalenie nowej gry - 3000 db
Odpisz
3 września 2017, 09:14
@kapitex15: człowiek umiera od 200 db
Odpisz
3 września 2017, 03:02
ch** z reklamami, gorzej jak nie masz premium i ci się odpali "piosenka sponsorowana" której nie można pominąć + bez premium nie można pominąć piosenki
Odpisz
1 września 2017, 02:20
Szczerze spotify premium to wieksze bogactwo nie jest :v
Odpisz
1 września 2017, 02:28
@RudiPL: Meh, wolę Discorda Nitro.
Odpisz
1 września 2017, 03:12
@RudiPL: ja mam bez premium A mój kuzyn ma premium i powiedział że za tą cenę to bieda jest
Odpisz
1 września 2017, 11:33
@kubakk12: Why not both?
Odpisz
1 września 2017, 12:32
Caaash, baby.
Odpisz
1 września 2017, 18:28
Ja mam Premium i za ta cenę, to błogosławieństwo dla kogoś kto nie chce piracić
Odpisz
1 września 2017, 18:32
@PanMixer: Wygodniejsze od piracenia
Odpisz
Edytowano - 2 września 2017, 19:29
Ja mam deezera, jest bardziej rozbudowany wg mnie
Odpisz
2 września 2017, 22:54
@Snorciakkk: Oplaca sie pakiet spotify dla rodziny 6 osob/29.99zl mc
Odpisz
1 września 2017, 02:02
Tylko mnie denerwują reklamy Zaadoptuj-faceta (czy jakoś tak) na Spotify? W ogóle mam wrażenie, że większość tych reklam jest robione tak, byś się zdenerwował i w końcu kupił to Premium...
Odpisz
1 września 2017, 07:02
wybierz zdjęcie, tak to które podoba się twojej mamie
Odpisz
1 września 2017, 10:11
Najgorsze jest wtedy gdy ktoś z domowników przechodzi obok twojego pokoju
Odpisz
1 września 2017, 10:21
@RpLay: JUŻ TERAZ POBIERZ APLIKAJĘ ZAADOPTUJ FACETA!
Odpisz
2 września 2017, 22:07
Skorpion, a tam przypadkiem nie ma plików cookies? XD
Odpisz
2 września 2017, 22:19
@Arturo11: Nie, nie przypominam sobie abym wyszukiwał "World of Tanks", czy "Męskie granie". Mówię tu o aplikacji na PC, nie o słuchaniu przez przeglądarkę.
Odpisz
2 września 2017, 22:22
A może zaadoptuj faceta? *lenny*
Odpisz
2 września 2017, 22:06
I to uczucie kiedy Muzyka jest cicho bo android dba o twój słuch, ale reklamy i tak głośniejsze...
Odpisz
2 września 2017, 21:46
baza wirusów avast została zaktualizowana - 500 db
Odpisz
1 września 2017, 16:33
budzik o 5:30 - 250db
Odpisz
1 września 2017, 15:13
muzyka z windowsa lub avasta
Odpisz
1 września 2017, 15:50
@kszez: w nocy
Odpisz
1 września 2017, 11:42
i dlatego ja nie mam spotify :P
Odpisz
1 września 2017, 10:04
Dlatego mam Spotify premium
Odpisz
Edytowano - 1 września 2017, 11:06
@Kropla_Bez_Kitu: *pjona* na telefony możecie pobrać premium za darmo jak jesteście biedakami apkreal.com/spotify-premium/
Odpisz
1 września 2017, 09:39
Co to Spotify?
\_____/
Odpisz
1 września 2017, 09:47
Aplikacja do słuchania muzyki.
Odpisz
1 września 2017, 10:05
@FuryGaming: Dzięki.
Odpisz
1 września 2017, 01:53
342 db - przestery
583 db - start up windowsa
1600 db - okienko od avasta
Odpisz
1 września 2017, 01:59
@popek9001: 2137db - "WARNING
DO NOT ENTER THIS GAME IF YOU'RE NOT 18 YEARS OLD"
Odpisz
1 września 2017, 01:59
@popek9001: Uwaga wykryto zagrożenie
Odpisz
1 września 2017, 02:02
@kubakk12: "NIE WCHODŹ DO GRY" lel
Odpisz
1 września 2017, 02:42
@popek9001:
> Avast
> antywirus
Odpisz
1 września 2017, 03:59
@kubakk12: eeee bez przesady już 1100 db to 10^93 wata na metr kwadratowy... Tyle to super nova nie osiąga.
Odpisz
1 września 2017, 06:36
@popek9001: BAZA WIRUSUW AVAST ZOSTAŁA ZAKTUALIZOWANA
Odpisz
1 września 2017, 06:39
@ZEUS_: super nova nie, BAZA WIRUSÓW AVAST już tak
Odpisz
1 września 2017, 09:25
@kubakk12: takie true. zwłaszcza przy piraceniu gier
Odpisz
1 września 2017, 08:35
koncert i obok strzelba przypadek nie sądze
Odpisz