Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2017, 12:31
Logika
Odpisz
1 września 2017, 09:08
W sumie u mnie w biedrze jest podobnie jak jest mleko w promocji
Muszę z rana wstawać po tą głupią zgrzewkę mleka by Janusze nie zaje**ły całego
(u mnie mleczko schodzi bardzo szybko)
Odpisz
4 września 2017, 17:05
Lisie mleczko zawsze schodzi szybko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 września 2017, 18:05
@flamefrost20: Mam go dużo. Jak chce ktoś to przyjade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 września 2017, 18:06
@maxymalnie_maxymalny: Nie masz przypadkiem 14 lat? :T
Odpisz
Edytowano - 4 września 2017, 18:07
@flamefrost20: Drogi panie... Nie :3
Odpisz
4 września 2017, 18:40
@maxymalnie_maxymalny: Ech, a ile? :T
Odpisz
4 września 2017, 18:50
@flamefrost20: I tak nie zar*chasz ;3
Odpisz
4 września 2017, 18:54
@maxymalnie_maxymalny: Powiem tylko że chodze do liceum .-.
Odpisz
4 września 2017, 18:58
@maxymalnie_maxymalny:
Odpisz
4 września 2017, 18:59
@maxymalnie_maxymalny: I przy okazji sorki Suchotniku za wszystkie powiadomienia które ci się pojawiają x3
Odpisz
4 września 2017, 19:03
@maxymalnie_maxymalny: Oj tam, gadałem z nim przez telefon kilka dni temu, nie brzmi na takiego, który by się o to bulwersował. ( ͡°ω ͡°)
Odpisz
4 września 2017, 19:13
@flamefrost20: No ja nie wiem, nie znam go :P
Odpisz
4 września 2017, 19:38
@maxymalnie_maxymalny: Nie mam focha
Odpisz
4 września 2017, 19:39
To dobrze uwu
Odpisz
4 września 2017, 19:10
Była pasta o jogurcie za 1,29 zł, to chyba ten.
Odpisz
1 września 2017, 09:52
A to Ci cebula z tych klientów
Odpisz
1 września 2017, 02:47
ciekawe, aczkolwiek gówno z tego zrozumiałem
Odpisz
1 września 2017, 02:51
@PepeTheCrusader: Tego się nie rozumie. To trzeba czuć.
Odpisz
1 września 2017, 02:54
@PepeTheCrusader: to taki rodzaj humoru, którego się nie do końca rozumie, ale śmieszy
Odpisz
1 września 2017, 02:56
@PepeTheCrusader: to dem.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2017, 03:06
@PepeTheCrusader: podłączam się do odpowiedzi
Odpisz
1 września 2017, 04:49
@PepeTheCrusader: To była satyra przedstawiająca ogólny konsumpcjonizm i strategii "zniżek" czy "przecen"
Odpisz
1 września 2017, 08:26
@lorax12: Dokładnie. Nikomu nie robi różnicy 6 groszy przeceny jogurtu xdd a ci właśnie wyszli tylko dlatego bo "skończyła" się ta przecena.
Odpisz
1 września 2017, 09:38
@PepeTheCrusader: Tak jak to ujął przedmówca, to jest Dem, tego się nie zrozumie.
Odpisz
1 września 2017, 09:32
Wolałem promocję na cukier.
Odpisz