Podsumowanie meczu Polska - Ukraina
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Co to takiego?
Ikony
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2013, 12:37
Dlatego własnie nie oglądam piłki.
Odpisz
25 marca 2013, 19:16
@Piotr99: ale "DUPĘ" zobaczyć było warto heu heu heu...
Odpisz
20 marca 2019, 07:24
@Piotr99: bo jestes dziwny
Odpisz
25 marca 2013, 14:56
I ja się pytam co się stało z naszymi piłkarzami :'(
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2013, 15:15
@karolina8903: Umarli, następne pokolenie źle gra.
Odpisz
19 lipca 2018, 08:57
@karolina8903: są i maja sie dobrze
Odpisz
30 czerwca 2018, 21:57
Mam dobrą wiadomość
Odpisz
18 stycznia 2018, 17:35
Teraz to nowa Katarzyna ciągnie mnie za buta z cekinami
Odpisz
25 marca 2013, 22:57
A gdyby Wam się tak stało jak Koseckiemu, to byście chyba się powiesili co? Debile, śmieją się tylko z osób, a tak to to płaczą i emo robią ( nie wiem jak napisać )
Odpisz
25 marca 2013, 19:17
LoL daje do ulu znajomi beda mieli beke z tego
Odpisz
25 marca 2013, 13:56
powinni im placić tylko i wyłącznie ZA WYGRANE MECZE! a że tak nie jest, to oni to maja w dupskach, czy wygraja, czy nie, bo i tak kase dostaną.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2013, 14:22
@Karso21Respawn: w ogóle to z klubów niech biorą kasę a reprezentacja to zaszczyt przecież są tysiące piłkarzy w polsce oni są wybrańcami i jeszcze chcą
pieniędzy za grę jak dupa
Odpisz
25 marca 2013, 19:16
@mikokaro: hmmmmm DUPA XD
Odpisz
25 marca 2013, 17:19
Wina Tuska :)
Odpisz
25 marca 2013, 19:14
@DArsTon: :D świtna rycja towarzuszu xD
Odpisz
25 marca 2013, 14:48
dużo tego
Odpisz