Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 września 2017, 10:57

Z racji tematyki obrazka pozwolę sobie się wyżalić:
Będę mieć codziennie na 7:30 do szkoły ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar MajestatycznyMajestat

8 września 2017, 05:16

@Deprecha: mówi się debil nie popaprańec

Avatar Deprecha

8 września 2017, 17:31

@MajestatycznyMajestat: Debil i popapraniec to nie to samo, ale debil też mi do definicji pasuje.

Avatar MsCrazyAlex

1 września 2017, 09:08

Weszłam dzisiajna jeja właśnie z zamiarem dodania do ulubionych mema o początku roku szkolnego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar DomiKicia

1 września 2017, 23:11

Avatar szczerbatek12

4 września 2017, 13:02

@DomiKicia: Nie będę już tu chyba dodawał komów. :P

Avatar matiExtreme

1 września 2017, 22:37

A ja się nie martwię, bo nie dostałem promocji do następnej klasy, tylko propozycję, i odmówiłem.

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 1 września 2017, 22:24

a u mnie za 10 dni dopiero :DD Baden-Württemberg pozdrawia.

Avatar Broski

1 września 2017, 20:46

Za moich czasów jak 1 września wypadał w piątek to i tak się szło na rozpoczęcie. Rozpuszczone dzisiaj te dzieci jak dziadowski bicz.

Avatar
RhobarIII

1 września 2017, 20:57

@Broski: To tylko efekt niedawnego rozporządzenia Minister Edukacji Narodowej...

Avatar BabkaZmarihuano

1 września 2017, 10:55

jak tam przygotowania do sezonu na samobójstwa?

Ja jestem dobrym uczniem. Mam dobre oceny. Ale nie pamiętam już podstaw matematyki i dlatego będę udupiona w tym roku
Idę do trzeciej klasy gim.
Jeśli chodzi o moje przygotowania to kupiłam tylko jeden zeszyt i tyle.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar BabkaZmarihuano

1 września 2017, 17:42

@Monster_: uspokoiles mnie trochę
ale my mamy wyjątkową kumulację patologii w klasie i zawsze byliśmy najgorsza klasa i nie wiem czy będzie luźniej. Może jeszcze bardziej nas przycisną?

Avatar Monster_

1 września 2017, 19:29

@BabkaZmarihuano: U nas było podobnie, najgorsza klasa w historii szkoły (gimnazjum)

Avatar DHF1232

Edytowano - 1 września 2017, 17:08

a nie za dwa?

Avatar GalenMarek

1 września 2017, 15:44

Uhh. Czemu tak długo ;_;?

Avatar TheHunterMikiPL

1 września 2017, 15:28

*3

Avatar TheHunterMikiPL

1 września 2017, 15:29

@TheHunterMikiPL: A kolory powinny być na odwrót.

Avatar wakacje2010

1 września 2017, 15:23

Złe użycie mema, boszz

Avatar BruceWayne

1 września 2017, 12:33

Moja szkoła jest dosłownie 10 minut od mojego domu a dodatkowo po drodze mam żabkę (w sumie dwie)

Avatar Krybex101

1 września 2017, 15:22

@BruceWayne: ja mam (miałem) do szkoły 5 minut

Avatar Ziemniak_Illuminati

1 września 2017, 10:29

Ja dzisiaj poszedłem do szkoły w nadzieji, że nie będę takim debilem i się nie spóźnię na rozpoczęcie roku szkolnego... Ja pie**ole, tyle wstydu

Avatar benben7

1 września 2017, 10:54

@Ziemniak_Illuminati: ale spójrz na to z tej strony, byłeś wcześniej niż cała szkoła

Avatar Ziemniak_Illuminati

1 września 2017, 14:01

@benben7: i już wiem wszystkie ważne rzeczy na temat mojej nowej szkoły

Avatar Memiczny_hytler

1 września 2017, 12:10

Avatar
Konto usunięte

1 września 2017, 10:11

TAK TRUDNO KU*WA ZAPAMIĘTAĆ ŻE CZERWONY JEST DOBRY A NIEBIESKI ZŁY?!

Avatar benben7

1 września 2017, 10:54

NIE KRZYCZ

Avatar PimpekLord

1 września 2017, 10:38

nie chcesz wracać do debili bo sam nim jesteś

Avatar benben7

1 września 2017, 10:52

@PimpekLord: ja pomimo debilizmu nie używam snapa, nie vapuje, nie słucham cypisa,czuuxa albo gangu albanii i nie jestem dla nikogo agresywny jeśli on nie jest do mnie agresywny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

Pilne

Lekko nie będzie

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka