Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2021, 13:32
Graf reference
Odpisz
4 października 2018, 23:46
To bardziej pasuje do gimnazjum/podstawówki. W liceum są bardziej dojrzali ludzie i nie śmieją się (przynajmniej w większości) z hobby innych
Odpisz
6 września 2017, 12:37
Nie chce ni mowic ale taka historia byla na wyznaniach :p ale spoko ze ktos to przelozyl na obrazek
Odpisz
6 września 2017, 16:01
@Dulineek: skoro nic nie chcesz mowic to po co komentujesz?
Odpisz
6 września 2017, 18:48
W sumie nic nie powiedział, jedynie napisał
Odpisz
Edytowano - 6 września 2017, 18:48
Przecież nic nie powiedział :v On coś napisał.
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2018, 19:58
@Dulineek: Pierwotnie to w ogóle pasta była.
Odpisz
6 maja 2018, 21:50
@Gondol037: rok temu o tym rozmawialismy xd
Odpisz
1 września 2017, 13:36
Właśnie to mnie wku*wia w społeczeństwie szkoły, sam gram na akordeonie i na gitarze także. Ale ku*wa ludzie patrzą na te dwa instrumenty zupełnie inaczej. Gdy grasz na akordeonie : [O ku*wa jakiś rumun pewnie ku*wa lubi disco-polo pewnie wieśniak, od pługa oderwany xD], Gitara [O boże kochaniutki jaki to jest niesamowicie trudny instrument, olaboga zazdroszczę talentu], i jeszcze ludzie się patrzą na mnie jak na upośledzonego gdy mówię że na gitarze i akordeonie można zagrać te same utwory xD
Odpisz
2 września 2017, 10:04
@MaQiuqq: i know that feel ,bro
Sam umiem grać na gitarze ,akordeonie ,keyboardzie i perkusji.
Odpisz
6 września 2017, 10:37
@MaQiuqq: Ja szanuję ludzi, którzy grają na akordeonie
Odpisz
6 września 2017, 11:16
@Zlodziej_Ziemniakow: Szanuje ludzi którzy umią
Odpisz
6 września 2017, 11:26
@MaQiuqq: U mnie jeden sąsiad wieczorami siada na balkonie i naku*wia solówy na akordeonie
Odpisz
6 września 2017, 12:25
"dawaj gienek teraz master of puppets!"
to musi być piękny widok
Odpisz
6 września 2017, 12:38
@Kuziemek: Nieee, po prostu gra wieczorami. Nikt nie narzeka
Odpisz
6 września 2017, 12:51
meh
Odpisz
Edytowano - 6 września 2017, 15:43
@MaQiuqq: ja gram na wiolonczeli i fortepianie
Mój dziadek na akordeonie fortepianie i trąbce
Odpisz
6 września 2017, 18:50
@MaQiuqq: xD Gitara trudnym instrumentem. Propsy za akordeon :)
Odpisz
6 września 2017, 23:36
A ja gram na nerwach.
Odpisz
6 września 2017, 12:30
Ja zajebiscie gram na nerwach
Odpisz
1 września 2017, 18:21
O Ja. Mam gitarę i covery na jutub. Ale będę fejmem
Odpisz
1 września 2017, 12:52
To był jakiś kawał albo krótka pasta.
Odpisz
1 września 2017, 14:48
Tak była o tym pasta
Odpisz
1 września 2017, 14:25
Ale remove kebab to ty szanuj
Odpisz
1 września 2017, 13:53
Czas kupić gitarę
Odpisz