Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SansGranie69

11 kwietnia 2021, 13:32

Graf reference

Avatar pawlikok

4 października 2018, 23:46

To bardziej pasuje do gimnazjum/podstawówki. W liceum są bardziej dojrzali ludzie i nie śmieją się (przynajmniej w większości) z hobby innych

Avatar Dulineek

6 września 2017, 12:37

Nie chce ni mowic ale taka historia byla na wyznaniach :p ale spoko ze ktos to przelozyl na obrazek

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 16:01

@Dulineek: skoro nic nie chcesz mowic to po co komentujesz?

Avatar TheGardenPL

6 września 2017, 18:48

W sumie nic nie powiedział, jedynie napisał

Avatar
KacperowyMetalowy

Edytowano - 6 września 2017, 18:48

Przecież nic nie powiedział :v On coś napisał.

Avatar Gondol037

Edytowano - 6 maja 2018, 19:58

@Dulineek: Pierwotnie to w ogóle pasta była.

Avatar Dulineek

6 maja 2018, 21:50

@Gondol037: rok temu o tym rozmawialismy xd

Avatar MaQiuqq

1 września 2017, 13:36

Właśnie to mnie wku*wia w społeczeństwie szkoły, sam gram na akordeonie i na gitarze także. Ale ku*wa ludzie patrzą na te dwa instrumenty zupełnie inaczej. Gdy grasz na akordeonie : [O ku*wa jakiś rumun pewnie ku*wa lubi disco-polo pewnie wieśniak, od pługa oderwany xD], Gitara [O boże kochaniutki jaki to jest niesamowicie trudny instrument, olaboga zazdroszczę talentu], i jeszcze ludzie się patrzą na mnie jak na upośledzonego gdy mówię że na gitarze i akordeonie można zagrać te same utwory xD

Avatar DiKarpio

2 września 2017, 10:04

@MaQiuqq: i know that feel ,bro
Sam umiem grać na gitarze ,akordeonie ,keyboardzie i perkusji.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

6 września 2017, 10:37

@MaQiuqq: Ja szanuję ludzi, którzy grają na akordeonie

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 11:16

@Zlodziej_Ziemniakow: Szanuje ludzi którzy umią

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 11:26

@MaQiuqq: U mnie jeden sąsiad wieczorami siada na balkonie i naku*wia solówy na akordeonie

Avatar Kuziemek

6 września 2017, 12:25

"dawaj gienek teraz master of puppets!"
to musi być piękny widok

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 12:38

@Kuziemek: Nieee, po prostu gra wieczorami. Nikt nie narzeka

Avatar Kuziemek

6 września 2017, 12:51

meh

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 września 2017, 15:43

@MaQiuqq: ja gram na wiolonczeli i fortepianie
Mój dziadek na akordeonie fortepianie i trąbce

Avatar
KacperowyMetalowy

6 września 2017, 18:50

@MaQiuqq: xD Gitara trudnym instrumentem. Propsy za akordeon :)

Avatar HIbiskus123

6 września 2017, 23:36

A ja gram na nerwach.

Avatar mondzielewski

6 września 2017, 12:30

Ja zajebiscie gram na nerwach

Avatar PanMixer

1 września 2017, 18:21

O Ja. Mam gitarę i covery na jutub. Ale będę fejmem

Avatar
Konto usunięte

1 września 2017, 12:52

To był jakiś kawał albo krótka pasta.

Avatar kamykPL

1 września 2017, 14:48

Tak była o tym pasta

Avatar PaRapps

1 września 2017, 14:25

Ale remove kebab to ty szanuj

Avatar cichyadam

1 września 2017, 13:53

Czas kupić gitarę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Północne Węgry

Najbardziej realistyczny spośród modów

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka