Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PiesAndaluzyjski

Edytowano - 10 kwietnia 2023, 18:39

kurła az mi sie przypomnialo jak raz sam na swietlicy gralem tak sam ze sb w szachy ale potem schowalem je bo byo ze jestem deklem
xd to byo nudne bo jak sie odejmie element rywalizacji to nie chce sie za nic grac

Avatar
Konto usunięte

1 września 2017, 17:22

Przez to, że komuniści go wyśmiali, to oddział przeżył.

Avatar Krzyniu

1 września 2017, 17:40

To dzięki korwinowi! A poza tym za Hitlera było lepiej.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2017, 17:42

@Krzyniu: Nie było lepiej, tylko były niższe podatki. Powinniśmy natychmiast większość zlikwidować, a resztę obniżyć, a w przyszłości zlikwidować wszystkie.

Avatar Krzyniu

1 września 2017, 17:43

No przecież! Korwin na pewno zrobił krzaki na których rośnie kasa!

Avatar
Konto usunięte

1 września 2017, 17:44

@Krzyniu: Podatki to zabieranie kasy. Nie będzie podatków, będzie kasa.

Avatar Krzyniu

1 września 2017, 17:48

Tej, to jest dobre! Najlepiej to wprowadzimy anarchię i podzielmy ten kraj na segmenty z domków jednorodzinnych!

Avatar eretann

2 września 2017, 00:48

Zlikwidowanie wszystkich podatków spowoduje całkowity brak pieniędzy w skarbie państwa, a co za tym idzie nie będzie na wojsko, policję, itd.

https://www.youtube.com/watch?v=nDumepTOz0E
kto mieczem wojuje...

Avatar TrueStoryGuy

11 października 2018, 20:04

@eretann: Myślałem, że na tej stronie działają tylko linki z jeja...

Avatar Mordur

21 czerwca 2018, 11:25

Wiem już,jak wygląda młody Andy Anderson-mogę już zdychać.

Avatar Karricjusz

12 września 2017, 00:06

Więcej klasyków!

Avatar tester_gier

3 września 2017, 16:14

Wyobraźcie sobie w dzisiejszych czasach kreskówkę, w której umieszcza się SS-manów jeszcze z logiem na hełmie :V

Avatar Lordu

1 września 2017, 20:15

Myślałem że będzie o strzelaninie w szkole :(

Avatar lulul

1 września 2017, 17:56

Jeden rabin powie tak, a inny powie nie.

Avatar SzyMONECKI009

1 września 2017, 16:54

Jestem prostym człowiekiem, widze bajke dzieciństwa, daje 5

Avatar maxiu1244

1 września 2017, 17:04

@SzyMONECKI009: Jeszcze to logo Jetix'a w rogu, aż się łezka w oku kręci.

Avatar SzyMONECKI009

1 września 2017, 17:05

@maxiu1244: Jeszcze się ZygZaka oglądało, dwa takie kanały w TV

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ostry ten sędzia

Niezniszczalne

A, okej

Ładne rzeczy

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka