Przygotowania do ślubu Karyny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Żartownisie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2017, 21:32
a najgorzej jak wiekszosc naje**nych, a ty (czyli ja) nienawidzisz alkoholu i ludzi gadających o byle czym jak moja dalsza rodzina.. i wtedy zaczyna się szukanie zajęcia, albo ucieczki tak, żeby potem wrócić na czas i nie zostać przyłapanym.
Odpisz
3 września 2017, 22:11
@trinty: ja też nie lubię alkoholu niby próbowałem po 18 stce ale mi nie smakowało po prostu, nigdy wcześniej nie piłem więc nic dziwnego
Odpisz
3 września 2017, 22:23
W sumie każdy jest inny no nie, jednemu się podoba drugiemu nie.
Ja na przykład wolę trzeźwy umysł, taka ze mnie dusza filozoficzno-psychologiczna. xD
Odpisz
3 września 2017, 22:42
@trinty: rozumiem że ktoś lubi sobie czasem wypić ale żeby się tak schlać że się nic nie pamięta i jeszcze wymiotować przez to, to szczyt głupoty, ale idioci lubią się chwalić ile to oni mogą wypić i jak to się naje**li
Odpisz
3 września 2017, 23:00
Wiesz, są jeszcze kraje które nie chlają a delektują się alkoholem.
Ale polska to polska :c
Odpisz
4 września 2017, 12:57
deklarowałam się jako abstynentka do póki nie spróbowałam wódki (jakaś taka magiczna o smaku wiśniowym czy inny h*j) i wina półsłodkiego. Możesz spróbować znaleźć "swój" alkohol który ci odpowiada przecież nie trzeba pić wszystkiego co popadnie ;)
Odpisz
4 września 2017, 13:27
@TheVellox46: Wiem, o co biega, tylko hej mam 16 lat, jeszcze 2 lata i sprobuję na spokojnie. Ze mnie cierpliwy człek więc wytrzymam
Odpisz
5 września 2017, 14:11
@trinty: szanuję ;)
Odpisz
5 września 2017, 19:31
@TheVellox46: To zależy od człowieka jeden uchleje się w wieku 12, drugi będzie unikał jak ognia do śmierci.
ps.Dziękuję, ale w każdym tkwi siła woli, tylko zależy jak mocna ona jest, więc nie masz za co szanować, nie jest to jakimś mega wyzwaniem co nie dla mnie. XDD
Odpisz
1 września 2017, 22:19
Nie lubie wesel
Odpisz
1 września 2017, 23:01
@DaKnight: Ja też. Poziom na jakim są wesela jest strasznie niski. ot taka potańcówka z armią pijanych ludzi
Odpisz
1 września 2017, 23:07
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Jeżeli nie lubisz tańczyć jedyne co ci pozostaje to jedzenie tych wszystkich ciast lub chlanie wódki hektolitrami także to,polskie wesela to dno.
Odpisz
1 września 2017, 23:23
@DaKnight: jak dasz dużo to jest fajnie a jak wszytko po taniości to ch*jowo i pozostaje tylko chlanie
Odpisz
3 września 2017, 22:09
@DaKnight: ja też nie lubię tańczyc, w sumie to chyba nigdy nie tanczylem. Jak na weselu wszyscy pójdą tańczyć to możesz jeść co chcesz bez wrażenia że ktoś na ciebie się gapi
Odpisz
3 września 2017, 22:28
Żeby to było takie proste.Zawsze się znajdzie jakaś ciotka która będzie cie pilnować i mówić "Tobie już tego serniczka wystarczy"
Odpisz
4 września 2017, 00:02
Na weselu mojego brata ciotka-sąsiadka strzelała we mnie spojrzeniami bo nie tańczyłam o3o
Odpisz
3 września 2017, 23:44
No i nie zapominajmy o fantastycznej, jakże polskiej muzyce Disco polo. Na dobrą sprawę to chyba jedyna do której wiekszoscudzi potrafi "tańczyć". :")
Odpisz
Edytowano - 3 września 2017, 22:17
Wesele to jedna z wielu najgorszych rzeczy jakie mogą się przydarzyć. Pijani ludzie,tańce i idiotyczne "zabawy". Jak dla mnie katorga.
Odpisz
3 września 2017, 22:25
Dla mnie też. Ale potem,jak się dorośnie co nie, to można zrezygnować z chodzenia tam. :v
Odpisz
3 września 2017, 22:42
@trinty: w sumie ostatni raz na weselu byłam w 2014. Siedziałam przy stole od 16 do 2 w nocy i czekałam aż się skończy. Teraz jak jakieś będzie,to nie idę. Nie ma sensu. Fajny gorgonzola.
Odpisz
3 września 2017, 22:59
A dziękuję
Odpisz
3 września 2017, 22:44
Tymi szpadlami na palcach pewnie fajnie się ziemię kopie
Odpisz
2 września 2017, 09:55
przez te paznokcie będę miał koszmary
Odpisz
2 września 2017, 10:37
@drzefko: Wpisz w google ''bubble nails''
Odpisz
2 września 2017, 21:37
Wpisałam. Wiesz co ku*wa? Nigdy masz mi tego ku*wa nie robić! Przecież ja sama śpię...
Odpisz
3 września 2017, 10:10
@Deprecha: To dopiero początek karyńskich 'manikjurów'
Odpisz
3 września 2017, 21:21
fuuuuj, to wygląda jak jakaś narośl
Odpisz
3 września 2017, 21:39
@Deprecha: co tam było bo boję się wpisać
Odpisz
3 września 2017, 21:42
@drzefko: Takie okropne tipsy w kształcie kuli
Odpisz
3 września 2017, 21:43
@Deprecha: Masz pretensje do niej, bo wyszukalaś coś z własnej woli. Dorośnij
Odpisz
3 września 2017, 21:44
@Snorciakkk: To są tipsy?! Ja myślałam, że tam się coś zalęgło, a one to lakierem pociągnęły.
Odpisz
3 września 2017, 21:49
@Deprecha: Biedronki pomalowane lakierem xd
Odpisz
3 września 2017, 21:52
@Mr_Podcast: Instrukcja niejasna. Humor utknął w przedszkolu.
Odpisz
3 września 2017, 22:35
@Deprecha: Wpisz sobie w google "furry nails".
Mogę umierać.
Odpisz
2 września 2017, 12:11
o co chodzi z tym piciem przez klapki
Odpisz
2 września 2017, 14:44
@apappap: Nie jestem 100% pewien, ale jednym z tradycji-zabaw weselnych, jest picie wódki z pantofla panny młodej. Oczywiście nie powinien to być stary, brudny gumowy laczek.
Odpisz
2 września 2017, 15:59
@Reichtangle: dziękuję
Odpisz
3 września 2017, 22:13
@Reichtangle: obrzydliwe mimo wszystko :v
Odpisz
3 września 2017, 21:04
na ostatnim zdjęciu 1 pani z prawej wygląda jak żona kiepskiego z krótkimi włosami :o
Odpisz
1 września 2017, 23:25
i te wieśniackie tradycje jak np. te blokowanie drogi za wódke, jakie to jest żenujące czy tacy ludzie myślą tylko o chlaniu
Odpisz
1 września 2017, 22:48
Przy kupić alkohol, drugie to chyba ta patologia z yt, rafonix.
Odpisz
1 września 2017, 22:43
Było, myszka nawet z tego avatar miała.
Odpisz
1 września 2017, 22:24
Pamiętam to jeszcze. Mały Krzyniu miał 7 lat i był pierwszy raz na weselu, gdzie widział duży stół z wielką ilością ciasteczek. Mały Krzyniu wpie**olił ciasteczek jak mały niedźwiedź i nie mógł więcej, więc zaczął się zastanawiać co z nimi zrobić.
No i tam mniej więcej rozsmarowałem ciasteczkami 500m² lokalu i był trochę przypał.
Odpisz
1 września 2017, 22:37
@Krzyniu: Czyje to było wesele?
Odpisz
1 września 2017, 22:38
@Andrzej_Duda: Nie pamiętam nawet, ale wiem że leciał Feel.
Odpisz
1 września 2017, 22:39
@Krzyniu: Och.Czyli to ty wpie**oliłeś moje ciastka z Cyjankiem.
Odpisz
1 września 2017, 22:33
ostatni obrazek
Odpisz
1 września 2017, 22:20
Małżeństwo to takie więzienie :v
Odpisz