Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2017, 23:20
Najpierw porażki w reczbej, potem w sumie niedawno w koszykówce, siatkówce teraz w piłce nożnej to jakaś klątwa
Odpisz
3 września 2017, 14:16
Klątwa mistrzostw i kwalifikacji do nich.
Odpisz
3 września 2017, 15:20
Chociaż w skokach narciarskich jakoś nam idzie. Coś się pozmieniało ostatnio.
Odpisz
9 września 2017, 16:53
@Liechtensteinball: Lepiej ku*wa nie kracz panie
Odpisz
3 września 2017, 14:08
Za takie spie**olenie nie powinni im w ogóle płacić,tylko kopnąć w dupe.Napewno mają wystarczająco pieniędzy,żeby sami ufundować sobie bilet.
Odpisz
Edytowano - 3 września 2017, 23:01
@Andrzej_Duda: Czyli mają być nadludźmi i wszystko wygrywać?
Odpisz
4 września 2017, 11:06
@HIbiskus123: Nie mówię,że mają zawsze wygrywać.ALE 4:0 TO JUŻ KU*WA PRZESADA!!!
Odpisz
4 września 2017, 12:16
@Andrzej_Duda: Kiedyś musiało się to zdarzyć. Nawet najlepsi popełniają głupie błędy.
Odpisz
5 września 2017, 12:39
@Andrzej_Duda: Jeśli już coś spie**oliłeś to spie**ol to tak by inni się dziwili I pytali ''jak ty to żeś ku*wa zrobił''!?
Odpisz
3 września 2017, 23:05
Odpisz
2 września 2017, 08:37
Zawsze pod obrazkiem z piłką nożną znajdą się osoby które mówią że mają to w dupie. Zawsze. Bez wyjątku.
Odpisz
3 września 2017, 18:22
@panlogin: Muszą pokazać, że są ponad to wszystko.
Odpisz
3 września 2017, 19:38
@DeTeO238: Dokładnie
Odpisz
3 września 2017, 22:59
@panlogin: Powoli zaczynają być jak weganie lub studenci prawa.
Odpisz
3 września 2017, 15:33
Cholera mnie to obchodzi.
Odpisz
3 września 2017, 14:06
Ponoć godzinę po meczu, zszokowany Andrzej Duda, rozkazał naszej flocie blokadę wszystkich duńskich portów.
Odpisz
3 września 2017, 14:55
@romanow: Swojej*
Odpisz
3 września 2017, 14:14
Dania najlepsza!
Odpisz
1 września 2017, 22:41
polska kadra wraca do stanu sprzed euro
Odpisz
1 września 2017, 23:16
Zauważyłem, że jeżeli polscy piłkarze nie grają długo, to pierwszy mecz po długiej przerwie grają słabo.
Odpisz
1 września 2017, 23:17
typowy sezonowy kibic z ciebie
Odpisz
1 września 2017, 23:36
no ☺
Odpisz
Edytowano - 1 września 2017, 23:41
to jest sport jak ktoś sie cieszy z wygranej to zawsze ten drugi jest wku*wiony nasi popełniali błędy z których trzeba wyciągnąć wnioski tamci grali dobrze i dlatego wygrali to nasza pierwsza porażka od bardzo dawna z kazachstanem wygramy bo reprezentacji sie nie kupuje
Odpisz
2 września 2017, 00:04
Przegrywać też trzeba umieć, bo przegrana uczy pokory i pokazuje nam błędy Jakich mam nie popełniać, nasi piłkarze to też ludzie, nie są niepokonani, też odczuwają zmęczenie, strach, presie, Oni także czują się z tym źle że przegrali, ale wierzę w to iż mimo tej przegranej Nie załamią się i będę dalej grali pięknie tak jak na początku...
Odpisz
2 września 2017, 07:12
prawda
Odpisz
2 września 2017, 10:57
To nasza pierwsza porażka w regulaminowym czasie od dwóch lat (chyba).
Odpisz
3 września 2017, 14:14
@HIbiskus123: Od półtorej roku.
Odpisz
2 września 2017, 07:28
piłka to gówno
Odpisz
3 września 2017, 16:31
@TheOfficialForeus: A więc po kolei. Nie stać cię na piłkę i grasz taką z gówna ?
Odpisz
1 września 2017, 22:47
Nie każdy jest fanem piłki kopanej.
Odpisz
1 września 2017, 23:29
Nie każdy jest fanem anime...
Odpisz
1 września 2017, 23:31
Nie jestem fanem anime.
Odpisz
1 września 2017, 23:36
Hmmm, na pewno?
Odpisz
1 września 2017, 23:36
Tak.
Odpisz
1 września 2017, 23:37
Dobra ja, już pytań nie mam.
Odpisz
2 września 2017, 01:44
Gdyby uznawać tę logikę to żadnych memów tu nie powinno być... bo nie każdy je lubi.
Odpisz
1 września 2017, 23:04
Ja pie**ole,teraz będzie spam tym durnym meczem...3/4 jejaków ma w dupie calą tą piłke nożną.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2017, 22:47
Oł boj, jak dobrze, że mam to głębiej w tyłku niż tam gdzie penis księdza z parafii dochodzi
Odpisz
1 września 2017, 22:41
Odpisz