Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2017, 18:08
po co tyle tych ,,Hasztagów" i to jeszcze z bezsensownym napisem?
Odpisz
7 września 2017, 18:25
@M_ateo_1: po to żeby był większy zasięg co wpływa na polubienia
Odpisz
Edytowano - 7 września 2017, 18:37
@Sp1zg4nY: #d #z #i #ę #k #i
Odpisz
7 września 2017, 23:23
@M_ateo_1: #quebonafide
Odpisz
7 września 2017, 20:28
Usta glonojada zakrywa. Proste? Proste
Odpisz
2 września 2017, 15:40
hoć pomalój mój śfjat na rzółto i na njebjesko
Odpisz
7 września 2017, 18:31
@AkoyaAspire: chodź pokaże ci kolor mego szczęścia, dziś pocałunkiem miasta śródmieścia, dziś zbudujemy piramidę z marzeń
Odpisz
7 września 2017, 18:53
@AkoyaAspire: Niech na niebie powstanie tencza malowana mojom kretkom ?
Odpisz
2 września 2017, 13:53
Ja na przykład nie rozumiem mody na "zakrywanie ust", nie muszą pokazywać że je*ie im z ust
Odpisz
2 września 2017, 14:03
bardziej doszukiwałbym się w tym aspektu psychologicznego. To ma podobne zadanie, co zakrywanie głowy kapturem, zakładanie bandany na usta. Chodzi o "ukrycie się" i poczucie anonimowości
Odpisz
7 września 2017, 18:30
@Wowa_Tatarin: fajny avatar xD
Odpisz
7 września 2017, 18:41
@ROGALmaster: dzięki, nie miałem co dodać, a akurat odpowiedni obrazek się trafił
Odpisz
2 września 2017, 13:34
Mogłaby napisać "Chodź, pomaluj mój świat".
Ku*wa, skąd mi się biorą takie teksty? Raz chokera założyłam, jeden je**ny raz! Dajcie namiary na onkologa.
Odpisz
7 września 2017, 18:30
@Deprecha: Sosnowiec, ul. Czarnobyl 69
Odpisz
2 września 2017, 15:31
Nasuwa mi się na myśl pytanie,czy ona zdaje sobie sprawę z tego co robi?
Odpisz
2 września 2017, 14:30
Ironicznie, zdjęcie jest czarno-białe.
Odpisz
2 września 2017, 14:05
Gdy nawet w hasztagach robisz błędy/litrówki
Odpisz
2 września 2017, 13:47
no i ku*wa kolejna która daje taki #polishgirl i #polskadziewczyna. ch*j mnie obchodzi że jesteś robakiem
Odpisz
Edytowano - 2 września 2017, 13:42
RAK, po prostu rak
Odpisz
2 września 2017, 13:32
What the fuck?! Czemu ona dała tyle #
Odpisz
2 września 2017, 13:36
@Kropla_Bez_Kitu: Bi dostanie lajki
Odpisz
2 września 2017, 13:37
@Kropla_Bez_Kitu: Im więcej # tym więcej raka w poście, co powoduje większe rozpowszechnienie na świecie, co powoduje masowe zapotrzebowanie na onkologów. Robi to po to, aby mogła w przyszłości zostać onkologiem. Mądra ta dziewczyna...
Odpisz
2 września 2017, 13:38
@Kropla_Bez_Kitu: Żeby była większa szansa, że ktoś to zobaczy.
Odpisz