Dzisiaj już nie robi się takich reklam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Przerwa na herbatkę
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dwa różne spojrzenia
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2020, 09:28
Pamiętam jak za dzieciaka uwielbiałem tą reklamę, bo była taka kreskówkowa
Odpisz
22 września 2017, 18:52
czemu juz tych reklam nie ma
Odpisz
3 września 2017, 13:02
Czemu do play drożej? xd Tak się nie lubili?
Odpisz
3 września 2017, 14:21
Dlatego bo nie mieli umowy, i pośrednik rżnął pieniądze
Odpisz
7 września 2017, 18:41
gucio prawda, chodziło o stawki MTR (play zarabiał na wykonywanych do niego połączeniach, co skutkowało szybkim rozwojem sieci, podobny ruch zrobił później cyfrowy polsat, ale gdy MTRy były już mniejsze..)
Odpisz
7 września 2017, 16:40
pamiętna reklama <3
wspomnienia wracają
*flashback z Heyah*
Odpisz
Edytowano - 3 września 2017, 13:10
zawsze lubiłem Heyah, pamiętam że kiedyś była gra o tej ich reklamie z tym kotem na naszej klasie
Odpisz
Edytowano - 7 września 2017, 16:12
@benben7: właśnie o tej grze też pomyślałem...
Odpisz
7 września 2017, 15:57
Czasem włączalem tv tylko po to by wiedzieć reklamy ale te czasy minęły bezpowrotnie :(
Odpisz
7 września 2017, 15:48
A gdzie jest sławna " Welka łapa "?
Odpisz
3 września 2017, 20:08
Gdzie się podziały
tamte reklamy?
Odpisz
7 września 2017, 13:56
@GalenMarek: takie reklmy nie przyciagaja ludzi. zobacz nowa reklame play z littlemonster ktora jest c*pa bez nosa co jednej kwesti powiedziec nie potrafi ale w reszcie reklmy jest muzyka ruch kolory co przyciaga ogladajacego. reklamy maja byc ciekawe a nie kot i pies gaja sru sru co wtedy malo kto zrozumial o co chodzi
Odpisz
7 września 2017, 13:54
To były reklamy, a nie wku*wiające "Brawo ty"
Odpisz
3 września 2017, 18:34
Ayyy, Rysiek!
Odpisz
3 września 2017, 14:18
S R U
Odpisz
3 września 2017, 12:47
Sru
Odpisz
3 września 2017, 12:28
"W unii taniej, w polsce jeszcze taniej, a do play drożej"
złoto
Odpisz
3 września 2017, 12:24
B E Z E N D U
Odpisz
3 września 2017, 12:28
O nie, tylko nie Siostry Bezsensu. ;-;
Odpisz
3 września 2017, 12:16
T U R B O D Y N O M A N
Odpisz