Komentarze o Świeżakach na fanpage biedronki to czyste złoto
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Nie znoszę kleszczy
Zdeklasowani znowu
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2017, 11:05
no ku*wa kisne srogo
Odpisz
7 września 2017, 07:30
@Tf2Medic: kekłem
Odpisz
7 września 2017, 09:52
@Tf2Medic: nanananananananana jebłem!!!
Odpisz
Edytowano - 7 września 2017, 16:33
@Piotro165: XD
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2017, 21:14
@Tf2Medic: Król
Imprezuje ze
Smokiem i
Niemądrym
Emerytem
Odpisz
7 września 2017, 14:52
puzno
Odpisz
3 września 2017, 20:18
Moja mama pracuje w Biedronce i uwierzcie mi, nie była zbyt zadowolona kiedy dostała sms'a z wiadomością że Świeżaki powracają
Odpisz
3 września 2017, 20:32
@SecretGirlx3: Nie dziwię się , też bym nie był zawodolony
Odpisz
Edytowano - 4 września 2017, 10:46
@SecretGirlx3: współczuję twojej mamie ;-;
Odpisz
7 września 2017, 07:30
@SecretGirlx3: a dostaje coś do domu?
Odpisz
7 września 2017, 07:45
@ruzwelt1: Rezszargane nerwy pewnie.
Odpisz
7 września 2017, 10:02
xD
Odpisz
3 września 2017, 19:48
"Ja świerzaki które odbieram daje kotu do zabawy. Rozerwała już 3 sztuki i mam pytanie czy będą znów dostępne bo kotka bardzo tęskni za tymi zabawkami".
Halyna, mam zawał.
Odpisz
3 września 2017, 19:50
@Znajomy22: Jeszcze zostawię klasykę klasyków:
"hej biedronka czy moge dostac od was świerzaka za darmo, nie mam nikogo horego w rodźinie ale bardzo bym hcial takiego"
Odpisz
3 września 2017, 19:56
@Znajomy22: Dam coś od siebie
Odpisz
3 września 2017, 23:32
@Znajomy22: Janusze i Grażyny już idą po Ciebie.
Odpisz
3 września 2017, 22:31
Mów do słupa, słup jak dupa.
Odpisz
3 września 2017, 19:59
jest nie do wyobrazenia..
Odpisz
3 września 2017, 19:29
zwierzęta
Odpisz
3 września 2017, 19:33
@MrRolan: Nie ku*wa, roślinki.
Odpisz
3 września 2017, 19:36
@TheTemplar: warzywa
Odpisz
3 września 2017, 19:40
@MrRolan: Kolejny raz przypominam, że ludzie to też zwierzęta.
Odpisz