memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 sierpnia 2020, 21:33
Taki fajny mem a takie slabe oceny
Odpisz
4 września 2017, 18:24
Akurat oglądam odcinek o nie szczepieniu dziecka...dziwne
9 września 2017, 17:58
@karmiPL88: #cyfrowypolsatteam widocznie masz takie same oprogramowanie do dekodera jak ja ;-;
9 września 2017, 22:20
tia jest słabe, starsze było lepsze ale wiesz, ze każdy je dostał?
10 września 2017, 13:31
@Kacprrr: wiem potrzebowałem 3 dni żeby się połapać w nowej obsłudze pilota (wcześniej jak chciałeś mieć ostatni program wciskałeś strzałkę na dolnym lewym rogu, teraz musisz wcisnąć krzyżyk, ten sam jak przy zamykaniu okien) Cyfrowy polsat gg
10 września 2017, 14:31
miałem to samo :p, jedyne co się poprawiło to wygląd
10 września 2017, 02:18
Czemu mam ochotę temu Nosaczowi złamać kichol?
9 września 2017, 22:28
Czysta kufajka passerati kierunek szkoła
9 września 2017, 17:59
Łoo Pioter. Widzę że z twojej wychowawczyni jest dziewczyna jak malina.
4 września 2017, 12:53
akoro nie przejdzie to ile kosztują teraz gameboye i gry np. pokemon fire red,green,yeallow itp.?
4 września 2017, 12:54
@revan21: Tak.
nie
4 września 2017, 12:57
@revan21: sama gra na Allegro gdzieś 50zł
@Mrpoker: dzienks
4 września 2017, 12:58
@revan21: Na telefonie też można mieć gameboya
4 września 2017, 12:59
@revan21: Można też zainstaliwać emulator na telefon, a gry pobierać jako ROM-y.
@RpLay: emulator zawsze w pomocy
4 września 2017, 13:01
@Mrpoker: mam ale to nie to samo
4 września 2017, 13:04
@revan21:
9 września 2017, 17:09
@revan21: dla twojej wiadomosci: przeszlo.
9 września 2017, 17:47
@revan21: przeszło i co
Edytowano - 9 września 2017, 17:49
@TheOfficialForeus: i gówno 1:0
9 września 2017, 17:50
@czarekdoge100: nie 1:1
9 września 2017, 17:52
@TheOfficialForeus: twoja stara sra do gara 2:1
@czarekdoge100: fajnie 2:2
9 września 2017, 17:53
@TheOfficialForeus: jesteź gupi 3:2
9 września 2017, 17:55
@czarekdoge100: dzięki 3:3
9 września 2017, 17:56
@TheOfficialForeus: ale za co?! 4:3
9 września 2017, 17:57
@czarekdoge100: za jajco 4:3:1
@czarekdoge100: za tekst 4:4
nie 4:5
Edytowano - 9 września 2017, 18:00
@czarekdoge100: eh 4:5:1,5
9 września 2017, 22:31
Sprzedam opla
10 września 2017, 13:28
a ja nie
kupie opla.
10 września 2017, 13:32
odkupię opla
9 września 2017, 17:40
pomyślcie co by było, gdyby memy z nosaczem nie powstały..
9 września 2017, 17:44
@kijgjuhikk: Nie byłoby memów z nosaczem? Nie są jakieś rewolucyjne więc
@kijgjuhikk: byłoby troche lepiej xD nwm czemu
Moja wychowawczyni ma wielkie bimbały
U nas tylko dziewczyny takie mają. W sensie że nie nauczycielki
4 września 2017, 13:02
A ja mam klasę bez dziewczyn.
4 września 2017, 13:12
W sumie wygryw bo u mnie np są same takie które z którymi po prostu się nie dogadam
4 września 2017, 13:46
#naukawtechnikum
4 września 2017, 15:15
@xAzumiKx: Cichaj, u nas w technikum dziewczyny to jakieś 80% klasy.
4 września 2017, 15:16
@Deprecha: A jaki profil?
4 września 2017, 15:28
Technik analityk
4 września 2017, 12:52
i nagle pioter zaczyna dostawać same 5 i 6
Pioter weź no ty mnie zapoznaj z tą swoją panią, może ci nową matkę znajdę.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2020, 21:33
Taki fajny mem a takie slabe oceny
Odpisz
4 września 2017, 18:24
Akurat oglądam odcinek o nie szczepieniu dziecka...dziwne
Odpisz
9 września 2017, 17:58
@karmiPL88: #cyfrowypolsatteam
widocznie masz takie same oprogramowanie do dekodera jak ja ;-;
Odpisz
9 września 2017, 22:20
tia jest słabe, starsze było lepsze
ale wiesz, ze każdy je dostał?
Odpisz
10 września 2017, 13:31
@Kacprrr: wiem
potrzebowałem 3 dni żeby się połapać w nowej obsłudze pilota (wcześniej jak chciałeś mieć ostatni program wciskałeś strzałkę na dolnym lewym rogu, teraz musisz wcisnąć krzyżyk, ten sam jak przy zamykaniu okien)
Cyfrowy polsat gg
Odpisz
10 września 2017, 14:31
miałem to samo :p, jedyne co się poprawiło to wygląd
Odpisz
10 września 2017, 02:18
Czemu mam ochotę temu Nosaczowi złamać kichol?
Odpisz
9 września 2017, 22:28
Czysta kufajka passerati kierunek szkoła
Odpisz
9 września 2017, 17:59
Łoo Pioter. Widzę że z twojej wychowawczyni jest dziewczyna jak malina.
Odpisz
4 września 2017, 12:53
akoro nie przejdzie to ile kosztują teraz gameboye i gry np. pokemon fire red,green,yeallow itp.?
Odpisz
4 września 2017, 12:54
@revan21: Tak.
Odpisz
4 września 2017, 12:54
nie
Odpisz
4 września 2017, 12:57
@revan21: sama gra na Allegro gdzieś 50zł
Odpisz
4 września 2017, 12:57
@Mrpoker: dzienks
Odpisz
4 września 2017, 12:58
@revan21: Na telefonie też można mieć gameboya
Odpisz
4 września 2017, 12:59
@revan21: Można też zainstaliwać emulator na telefon, a gry pobierać jako ROM-y.
Odpisz
4 września 2017, 12:59
@RpLay: emulator zawsze w pomocy
Odpisz
4 września 2017, 13:01
@Mrpoker: mam ale to nie to samo
Odpisz
4 września 2017, 13:04
@revan21:
Odpisz
9 września 2017, 17:09
@revan21: dla twojej wiadomosci: przeszlo.
Odpisz
9 września 2017, 17:47
@revan21: przeszło i co
Odpisz
Edytowano - 9 września 2017, 17:49
@TheOfficialForeus: i gówno 1:0
Odpisz
9 września 2017, 17:50
@czarekdoge100: nie 1:1
Odpisz
9 września 2017, 17:52
@TheOfficialForeus: twoja stara sra do gara 2:1
Odpisz
9 września 2017, 17:52
@czarekdoge100: fajnie 2:2
Odpisz
9 września 2017, 17:53
@TheOfficialForeus: jesteź gupi 3:2
Odpisz
9 września 2017, 17:55
@czarekdoge100: dzięki 3:3
Odpisz
9 września 2017, 17:56
@TheOfficialForeus: ale za co?! 4:3
Odpisz
9 września 2017, 17:57
@czarekdoge100: za jajco 4:3:1
Odpisz
9 września 2017, 17:57
@czarekdoge100: za tekst 4:4
Odpisz
9 września 2017, 17:58
nie 4:5
Odpisz
Edytowano - 9 września 2017, 18:00
@czarekdoge100: eh 4:5:1,5
Odpisz
9 września 2017, 22:31
Sprzedam opla
Odpisz
10 września 2017, 13:28
a ja nie
Odpisz
10 września 2017, 13:28
kupie opla.
Odpisz
10 września 2017, 13:32
odkupię opla
Odpisz
9 września 2017, 17:40
pomyślcie co by było, gdyby memy z nosaczem nie powstały..
Odpisz
9 września 2017, 17:44
@kijgjuhikk: Nie byłoby memów z nosaczem? Nie są jakieś rewolucyjne więc
Odpisz
9 września 2017, 17:47
@kijgjuhikk: byłoby troche lepiej xD nwm czemu
Odpisz
4 września 2017, 12:53
Moja wychowawczyni ma wielkie bimbały
Odpisz
4 września 2017, 12:58
U nas tylko dziewczyny takie mają. W sensie że nie nauczycielki
Odpisz
4 września 2017, 13:02
A ja mam klasę bez dziewczyn.
Odpisz
4 września 2017, 13:12
W sumie wygryw bo u mnie np są same takie które z którymi po prostu się nie dogadam
Odpisz
4 września 2017, 13:46
#naukawtechnikum
Odpisz
4 września 2017, 15:15
@xAzumiKx: Cichaj, u nas w technikum dziewczyny to jakieś 80% klasy.
Odpisz
4 września 2017, 15:16
@Deprecha: A jaki profil?
Odpisz
4 września 2017, 15:28
Technik analityk
Odpisz
4 września 2017, 12:52
i nagle pioter zaczyna dostawać same 5 i 6
Odpisz
4 września 2017, 12:52
Pioter weź no ty mnie zapoznaj z tą swoją panią, może ci nową matkę znajdę.
Odpisz