Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
To musiało być męczące
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2017, 17:52
7 klasa codziennie 7 lekcji na 8:00 :(
Odpisz
5 września 2017, 18:30
@Minokushime: heh 7 klasa i codziennie na 8 i osiem lekcji
Odpisz
5 września 2017, 22:12
@Ziemniak_Illuminati: heh 7 klasa i dzisiaj mialem 9 lekcji
Odpisz
22 czerwca 2018, 22:54
@Octopus: Heh 1 technikum i codzennie 6 albo 7 lekcji na 9:00
Odpisz
4 września 2017, 15:52
Szkoda gadać tate. Szkoda gadać
Odpisz
4 września 2017, 15:53
@LotewskiChlop: NIE PYSKUJ MNIE TU
Odpisz
4 września 2017, 16:37
@Ch4rles: Ale tate...
Odpisz
4 września 2017, 16:40
@LotewskiChlop: WYNOCHA SIEM UCZYĆ SYNEK NIE DENERWUJ MNIE BO CI WLEJE W DUPSKO
Odpisz
4 września 2017, 16:59
@Ch4rles: Dobrze już dobrze. Przepraszam :((
Odpisz
5 września 2017, 20:20
@Ch4rles: "...wleje w dupsko"XDDD
Odpisz
4 września 2017, 19:49
1 technikum leśne i muszę spać w internacie
Odpisz
5 września 2017, 16:03
@Kamilosxxx: Zazdro. Masz blisko na lekcje :/ Zaledwie kilkanaście kroków, a ja 4 kilometry :(
Odpisz
5 września 2017, 16:30
@Xerxess: A ja koło 20 do Warszawy, więc zepnij dupsko i nie narzekaj
Odpisz
5 września 2017, 18:29
@Kamilosxxx: w tucholi?
Odpisz
5 września 2017, 16:51
Miałem 9 lekcji ;-;. Od 8 do 16:25
Odpisz
5 września 2017, 17:04
@razor88: klasa?
Odpisz
5 września 2017, 17:04
7
Odpisz
5 września 2017, 17:12
@razor88: k
Odpisz
5 września 2017, 16:44
i jak nowa klasa? masz już jakiś kolegów? i co, są jakieś ładne koleżanki?
Odpisz
5 września 2017, 16:38
trafione idealnie zapytał się mnie zaraz po spotkaniu :D
Odpisz
5 września 2017, 16:20
Prawie jak po otwarciu
Odpisz
4 września 2017, 16:10
CODZIENNIE SIEDEM LEKCJI, BO JESTEM W SIÓDMEJ KLASIE
Odpisz
4 września 2017, 16:11
@Legalny_gracz: Same
Odpisz
4 września 2017, 16:13
@Legalny_gracz: co ty tam wiesz
Odpisz
4 września 2017, 16:28
@Legalny_gracz: Heh mam 3 razy w tygodniu 8 lekcji.
Odpisz
4 września 2017, 16:30
@Legalny_gracz: Ja na start dostałem 8 ;_;
Odpisz
4 września 2017, 16:48
@Legalny_gracz: Ja to tu zostawię.
Odpisz
4 września 2017, 17:01
@Legalny_gracz: Ja mam 9 w poniedziałek...
Odpisz
4 września 2017, 18:05
@Wenglan: Ani razu na 8, 3 razy po osiem lekcji... Religia w środku dnia, no kto to wymyślił?!
Odpisz
4 września 2017, 19:14
tez 3 razy po 8 ._.
Odpisz
4 września 2017, 21:18
@Sarux: Poniedziałek, środa i piątek. Ten ból...
Odpisz
5 września 2017, 15:07
@Legalny_gracz: Ja do 2 gimby 3 7 lekcji i 2 6 lekcji :D
Odpisz
5 września 2017, 16:13
@LanTuFri123: Ja mam łatwo jak na 2 gimbę. Pon. 7 lekcji, Wt. 6, Śr. 7, Czw. 7 i Piątek 6. I do tego środę i piątek kończę W-F a czwartek basenem
Odpisz
5 września 2017, 16:15
@Legalny_gracz: Ja tyle to w 5 i 6 miałem. Teraz mam po 8 i 9
Odpisz
5 września 2017, 16:15
@Legalny_gracz: gdy twoja szkoła jest tak beznadziejna, że nie masz nawet jeszcze planu a dzisiaj miałeś na 7.30 ;-;
Odpisz
5 września 2017, 15:36
8 lekcji dzisiaj miałem ;-;
Odpisz
5 września 2017, 15:57
@Nabial420: przykro mi
Odpisz
5 września 2017, 15:11
codziennie 7 lekcji a w piątek 6, 2 gimnazjum profil niemiecki
Odpisz
5 września 2017, 15:05
3 razy w tygodniu mam 8 lekcji, dwa razy 7 :/
Odpisz
4 września 2017, 16:55
synek ty to masz dobrze ja to żem i w soboty do szkoły chodził
Odpisz