Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Powodzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 września 2017, 19:06
To uczucie gdy jesteś jakieś 5 sekund przed metą, jesteś pierwszy, ale nagle dostajesz niebieską muszlą, później bombą, wjeżdżasz w banana i na koniec zielona muszla odbiła się od ściany, dostajesz nią i lądujesz na dziesiątym miejscu.
Odpisz
10 września 2017, 19:20
@rogaliq: niestety znam je dosyć dobrze :v
Odpisz
10 września 2017, 20:27
Mario kart 8 online, pozdrawiam.
Odpisz
10 września 2017, 20:30
@rogaliq: także,chociaż najwięcej na nintendo. Pozdrawiam również.
Odpisz
10 września 2017, 20:34
Możesz podać friend code. Bo chyba pisząc "nintendo" chodzi Tobie o 3ds.
Odpisz
10 września 2017, 20:39
@rogaliq: niestety, jak na razie jestem na Wii ;v
Odpisz
19 września 2017, 15:14
@rogaliq: Witamy w Mario Kart 7! Na 150cc juz Mushroom Cup jest ciężki do zdobycia na 3 gwiazdki
Odpisz
19 września 2017, 21:37
@arenak1111: będę niedługo kupował. mam nadzieję, że skill z mk8 się przyda.
Odpisz
19 września 2017, 22:04
@rogaliq: W MK8 nie grałem bo nie mam na czym (jeszcze) więc nie mogę ci nic zapewnić bo być może jest inny model jazdy, zdaje mi się że w MK7 pojazdy są cięższe
Odpisz
19 września 2017, 22:05
@arenak1111: Tylko nie kupuj WiiU. Chyba, że chcesz ograć exclusive'y na wiiu. jak Mario 3D world.
Odpisz
20 września 2017, 19:36
@rogaliq: Nie, planuje Switcha kupić, dla mnie marka jaką jest Wii umarła na Wii bo mam Wii i Wii ssie Mario Kart Wii na ruchowym Wiilocie od Wii jest do Wii
Odpisz
10 września 2017, 19:07
Ma ktoś oryginał
Odpisz
10 września 2017, 21:01
@Kotosska:
Odpisz
10 września 2017, 19:14
jest m gejem
Odpisz
Edytowano - 10 września 2017, 19:21
@patrykkkpl: współczuję :/
Odpisz
10 września 2017, 19:21
@patrykkkpl: a ja Lorax
Witaj
Odpisz
10 września 2017, 19:30
@patrykkkpl: napisałeś to na jeja i do tego publicznie musisz zatem być samobójcą w takim razie mam coś dla ciebie
Odpisz
11 września 2017, 07:43
@loloja: O ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaka fajna (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 września 2017, 18:29
@loloja: można pożyczyć? zaraz oddam...
Odpisz
11 września 2017, 18:32
@akaman151: nie ma sprawy bierz
Odpisz
11 września 2017, 18:33
no fajna fajna w sam raz do "skrępowania" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 września 2017, 18:55
@loloja: no ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 10 września 2017, 19:05
Trochę irytujące są takie posty jak się je widzi na fejsie bądź insta. Te Takie "I'm ok(I'm broken, depressed, suicidal)". Takie szukanie atencji.
Odpisz
4 września 2017, 20:44
Smutam
Odpisz