Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mrofpower

19 lipca 2017, 12:09

opera ma adblocka od początku

Avatar Mrpoker

9 maja 2017, 18:12

Mam opere

Avatar CukiereczeQ

19 września 2015, 14:21

Mam Chrome

Avatar zopciek03

4 lutego 2012, 17:19

exploler mi się ładuje ponad 15 miunt Chrome od razu, dlatego nie wiem jak bardzo głupie nooby musiały go robić

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar kamiluniasiw

4 stycznia 2017, 05:47

@zopciek03: ja miałem tak:
IE wolno władcza szybko działa
Chrome szybko władcza wolno działa
W sumie popsuty od nowości trochę laptop....

Avatar snajpercat

28 grudnia 2017, 01:01

@zopciek03: on jest na stare komputery...

Avatar anamaria2002

11 listopada 2014, 15:28

Ja mam IE i działa normalnie.

Avatar DanateDMC

10 września 2013, 19:30

Jednym z powodów dlaczego oglądam chrome jest spora ilość aplikacji i adblocker przydaje się.

Avatar MrStick

11 października 2014, 14:47

@DanateDMC: adblock jest też w operze

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2013, 14:47

Używam Chrome, Opery i Firefoxa :D

Avatar Konrad212

23 października 2012, 16:46

Chrome ale wolałbym auto :P

Avatar
Konto usunięte

3 października 2012, 19:52

czemu firefox ma zawsze najlepsze/SuperZaiste?

Avatar Ares011

26 sierpnia 2012, 18:49

wiedziałem że CHROMe najlepsze

Avatar Zwierzak111

14 sierpnia 2012, 22:36

CHROME GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Zwierzak111

14 sierpnia 2012, 22:36

ja mam chrome i wcześnie używałam firefoksa i jakoś chrome jak dla mnie jest najlepsze

Avatar Szalona_

16 kwietnia 2012, 20:47

samochód ma fajną minę

Avatar batista619

24 marca 2012, 17:02

ja wole firefoxa

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2011, 10:51

google chrum rzązi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar michal3ku

9 stycznia 2012, 18:48

@Nata2: XDXDXDXDXDXDXDXD

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2012, 13:26

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie znoszę kleszczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

Powodzenia

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka