Pokapowałem się dopiero w ostatnim odcinku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2021, 10:44
Ale pysk
Albo jej makijażystka jest ślepa albo ona nie umie się malować
Odpisz
Edytowano - 5 września 2017, 00:07
ja lubilam czarodziei z waverly place
Odpisz
5 września 2017, 17:02
@LadyK93: ja też
Odpisz
6 września 2017, 14:18
@LadyK93: Nie ma to jak hotel/statek
Hannah Montana
Czarodzieje z Waverly Place
najlepsze seriale
Odpisz
6 września 2017, 14:59
@LadyK93: Nigdy nie potrafiłam tego powiedzieć Dx
"-Co leci?
-Czarodzieje z Łejwejwer plejs."
Odpisz
6 września 2017, 15:29
ja nadal nie potrafię xD
Odpisz
6 września 2017, 16:35
@DAVJD: Czyta się Łewerli
Odpisz
6 września 2017, 18:15
@PanSowa12: o kurde :0
Odpisz
7 września 2017, 00:32
@LadyK93: a "Z Kopyta", "Martin Tajemniczy" ktoś kojarzy?
Odpisz
7 września 2017, 00:36
Z kopyta było odmóżdżaczem i czasami było żenujące...
Ale i tak Uwielbiałem ten serial.
Odpisz
7 września 2017, 00:42
@PanSowa12: Johny Bravo to najfajniejszy odmóżdżacz evur, jak już w temacie odmóżdżaczy jesteśmy. Ale nigdy nie lubiłem "Krowa i Kurczak" ani "Jam Łasica". Uważałem to za dziwne i niewyobrażalnie głupie. A co do "Z Kopyta" pamiętam tylko kilka odcinków i tak, humor był momentami niskich lotów i absurdalny, ale taki lubię najbardziej
Odpisz
7 września 2017, 22:31
ja mowilam z łiwerli plejs
Odpisz
7 września 2017, 22:32
@LadyK93: a ja z łejweri plejz
Odpisz
6 września 2017, 13:40
Hannah od tyłu oznacza hannaH
Odpisz
6 września 2017, 17:57
@Kisluu: myślałem ze od tyłu to anal ale okej
Odpisz
7 września 2017, 00:20
@hehineji: też tak myślałem póki nie poznałem imienia Lana
Odpisz
Edytowano - 6 września 2017, 14:17
Uwielbiałem oglądać ten serial, przynajmniej był lepszy niż dzisiejsze seriale od Disneya...
Odpisz
6 września 2017, 09:00
Niespodziewane niczym hiszpańska inkwizycja
Odpisz
4 września 2017, 22:48
Trochę wstyd się przyznać, ale bardzo lubiłem Hannę jako serial...
Odpisz
4 września 2017, 23:08
haha, bedał :D
Odpisz
Edytowano - 4 września 2017, 23:26
ja też lubiłem, zawsze po szkole oglądałem
Odpisz
4 września 2017, 23:27
Ja to się nawet w niej podkochiwalem
Odpisz
4 września 2017, 23:33
Te starsze komedie z Disney Channel były nawet fajne. Nie ma to jak Hotel na przykład.
Odpisz
5 września 2017, 00:06
@Soberker: heheh to prawda, tez oglądałam nie ma to jak hotel, albo nie ma to jak statek xD
Odpisz
6 września 2017, 07:51
@LadyK93: ja tam wolałem hotel nr. 13 :)
Odpisz
6 września 2017, 08:00
@LadyK93: ja wolałem starsze bajki na CN i Seriale na nicku
Odpisz
6 września 2017, 08:08
@Krybex101: #TajemniceDomuAnubisaMasterRace
Odpisz
6 września 2017, 08:48
też było dobre 👍
Odpisz
4 września 2017, 22:37
Real waifu
Odpisz