Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LOKO30

6 lutego 2021, 10:44

Ale pysk

Albo jej makijażystka jest ślepa albo ona nie umie się malować

Avatar LadyK93

Edytowano - 5 września 2017, 00:07

ja lubilam czarodziei z waverly place

Avatar Princess_Unattainable

5 września 2017, 17:02

@LadyK93: ja też

Avatar PanSowa12

6 września 2017, 14:18

@LadyK93: Nie ma to jak hotel/statek
Hannah Montana
Czarodzieje z Waverly Place

najlepsze seriale

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 14:59

@LadyK93: Nigdy nie potrafiłam tego powiedzieć Dx
"-Co leci?
-Czarodzieje z Łejwejwer plejs."

Avatar DAVJD

6 września 2017, 15:29

ja nadal nie potrafię xD

Avatar PanSowa12

6 września 2017, 16:35

@DAVJD: Czyta się Łewerli

Avatar DAVJD

6 września 2017, 18:15

@PanSowa12: o kurde :0

Avatar
Konto usunięte

7 września 2017, 00:32

@LadyK93: a "Z Kopyta", "Martin Tajemniczy" ktoś kojarzy?

Avatar PanSowa12

7 września 2017, 00:36

Z kopyta było odmóżdżaczem i czasami było żenujące...
Ale i tak Uwielbiałem ten serial.

Avatar
Konto usunięte

7 września 2017, 00:42

@PanSowa12: Johny Bravo to najfajniejszy odmóżdżacz evur, jak już w temacie odmóżdżaczy jesteśmy. Ale nigdy nie lubiłem "Krowa i Kurczak" ani "Jam Łasica". Uważałem to za dziwne i niewyobrażalnie głupie. A co do "Z Kopyta" pamiętam tylko kilka odcinków i tak, humor był momentami niskich lotów i absurdalny, ale taki lubię najbardziej

Avatar LadyK93

7 września 2017, 22:31

ja mowilam z łiwerli plejs

Avatar
Konto usunięte

7 września 2017, 22:32

@LadyK93: a ja z łejweri plejz

Avatar Kisluu

6 września 2017, 13:40

Hannah od tyłu oznacza hannaH

Avatar hehineji

6 września 2017, 17:57

@Kisluu: myślałem ze od tyłu to anal ale okej

Avatar Kisluu

7 września 2017, 00:20

@hehineji: też tak myślałem póki nie poznałem imienia Lana

Avatar PanSowa12

Edytowano - 6 września 2017, 14:17

Uwielbiałem oglądać ten serial, przynajmniej był lepszy niż dzisiejsze seriale od Disneya...

Avatar PrawdziwyHulk

6 września 2017, 09:00

Niespodziewane niczym hiszpańska inkwizycja

Avatar
Konto usunięte

4 września 2017, 22:48

Trochę wstyd się przyznać, ale bardzo lubiłem Hannę jako serial...

Avatar
Konto usunięte

4 września 2017, 23:08

haha, bedał :D

Avatar DAVJD

Edytowano - 4 września 2017, 23:26

ja też lubiłem, zawsze po szkole oglądałem

Avatar
Konto usunięte

4 września 2017, 23:27

Ja to się nawet w niej podkochiwalem

Avatar Soberker

4 września 2017, 23:33

Te starsze komedie z Disney Channel były nawet fajne. Nie ma to jak Hotel na przykład.

Avatar LadyK93

5 września 2017, 00:06

@Soberker: heheh to prawda, tez oglądałam nie ma to jak hotel, albo nie ma to jak statek xD

Avatar Krybex101

6 września 2017, 07:51

@LadyK93: ja tam wolałem hotel nr. 13 :)

Avatar Piotro165

6 września 2017, 08:00

@LadyK93: ja wolałem starsze bajki na CN i Seriale na nicku

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 08:08

@Krybex101: #TajemniceDomuAnubisaMasterRace

Avatar Krybex101

6 września 2017, 08:48

też było dobre 👍

Avatar
Konto usunięte

4 września 2017, 22:37

Real waifu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Dwa oblicza

To musiało być męczące

Przerwa na herbatkę

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka