Januszowy plan lekcji do Waszej dyspozycji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2017, 16:46
ja czekam na plan lekcji z countryball'ami
Odpisz
5 września 2017, 16:49
Mogę zobaczyć?
Odpisz
Edytowano - 5 września 2017, 16:57
@Mati129: ja pisałem że czekam aż ktoś zrobi, choć w sumie painta mam 🤔
Odpisz
5 września 2017, 16:58
●
Odpisz
5 września 2017, 16:59
@Quervik: ok to może zrobię
Odpisz
5 września 2017, 17:23
.
Odpisz
5 września 2017, 17:24
.
Odpisz
5 września 2017, 19:12
Odpisz
11 września 2017, 14:17
@Helhel: 🅱
Odpisz
11 września 2017, 14:23
@apappap: .
Odpisz
11 września 2017, 14:28
⏳
Odpisz
11 września 2017, 14:39
Odpisz
11 września 2017, 14:40
@EasyN00bs: :€
Odpisz
11 września 2017, 14:59
@kokosek112: .
Odpisz
11 września 2017, 15:08
.
Odpisz
11 września 2017, 15:13
@Kajper: .
Odpisz
11 września 2017, 15:45
.
Odpisz
11 września 2017, 15:57
Odpisz
11 września 2017, 16:07
@xmrocznax: wejdzcie na strone i tam dajcie dzwonek bo to wku*wia
Odpisz
11 września 2017, 16:08
mnie to nie drażni
Odpisz
11 września 2017, 16:42
nie chce mi się
Odpisz
11 września 2017, 16:49
-
Odpisz
11 września 2017, 17:03
NoBo Mi SiE nIe ChCe
Odpisz
11 września 2017, 19:03
Jestem w trakcie robienia go!
Odpisz
Edytowano - 11 września 2017, 19:20
@FirankaMipinska: co? czego? ja zacząłem ten plan lekcji -_-
choć w sumie nie umiem rysować :p więc zobaczę jak tobie wyjdzie
Odpisz
11 września 2017, 19:46
Po moim awatarze widać, że mi też to średnio idzie...
Ale czy pięknem countryballi nie jest ich brzydota?
Odpisz
11 września 2017, 20:49
@FirankaMipinska: w sumie racja, choć niektórzy naprawdę ładnie je rysują
Odpisz
11 września 2017, 21:43
.
Odpisz
11 września 2017, 21:52
już wcześniej zostawiłeś tu taktyczną kropkę
Odpisz
11 września 2017, 22:01
Taktyczny gramar nazi
Odpisz
12 września 2017, 07:18
. wiem ale Łebie stawiać kropki
Odpisz
12 września 2017, 08:10
pomogę
.•°©®0@o,*+×
Odpisz
12 września 2017, 12:29
. xD
Odpisz
12 września 2017, 12:36
Odpisz
12 września 2017, 13:40
.
Odpisz
12 września 2017, 15:08
•
Odpisz
12 września 2017, 15:57
to mój pies, wabi się kropka
Odpisz
12 września 2017, 16:05
.
Odpisz
18 października 2017, 18:44
.
Odpisz
18 października 2017, 18:45
@XxkillerxX: minął miesiąc.
Odpisz
18 października 2017, 21:10
@apappap: .
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:11
@apappap: rok
Odpisz
24 kwietnia 2018, 16:26
nigdy nie zobaczymy tego co chcieliśmy zobaczyć tak zawsze jest
Odpisz
28 maja 2019, 17:30
@oceanaus: i kolejny rok...
Odpisz
28 maja 2019, 17:32
@Niebieski_Chleb72: Zobaczymy czy kiedyś doczekamy na ten plan
Odpisz
28 maja 2019, 17:38
@oceanaus: chyba już nigdy nie dostaniemy
Odpisz
11 września 2017, 22:27
Tylko na 8 lekcji i bez lekcji- słaby (mój plan lekcji taki dobry)
#nbc
Odpisz
Edytowano - 11 września 2017, 20:42
printnąłbym, ale mi do cholery atrament w drukarce się skończył DDx
Odpisz
11 września 2017, 15:03
Dorobi ktoś 9 godzinę ?
Odpisz
11 września 2017, 15:12
@MATERPL: 1 to da się zrobić w 5 min w paincie
2 współczuję że masz jakiegoś dnia 9 godzin
Odpisz
11 września 2017, 14:55
ja czekam na plan lekcji z modziaczkiem
Odpisz
5 września 2017, 16:37
Mogę prosić autorze o wersję bez loga w komentarzu?
Odpisz
5 września 2017, 16:39
@EmielRegis:
Odpisz
5 września 2017, 16:41
Niech ci Pepe zapłaci dobrymi memami
Odpisz
5 września 2017, 18:56
@EmielRegis: Ale... ale... on nie jest autorem...
Odpisz
5 września 2017, 19:55
@EmielRegis: Masz tutaj full legit obrazek bez loga.
Odpisz
5 września 2017, 17:37
A ja wczoraj to popełniłam, i Kapitan_jack_sparrow, powiedział że sam zrobi, więc chyba wiem kto jest autorem;)
Odpisz
5 września 2017, 18:56
@SkrzydlataHusaria: Dobrze kombinujesz.
Odpisz
5 września 2017, 19:53
@Kapitan_Jack_Sparrow: gratulejszyn dzieła;) moje się nie umywa
Odpisz
Edytowano - 5 września 2017, 19:28
Tate, dzie jest drukarka?
Odpisz
5 września 2017, 18:03
Czy tylko ja uważam memy z nosaczami za c*****e?
Odpisz
5 września 2017, 18:46
Odpisz
5 września 2017, 19:46
tak
Odpisz
11 września 2017, 14:56
gupol z ciebie
Odpisz
11 września 2017, 17:18
Masz rację. Te memy stanowią obrazę dla całego narodu polskiego, a kryptojankesi (bo Polakami trudno takie byty nazwać) uważają że to zabawne. Przecież to atak na wszystkie ideały polsko-sarmackie. Gdyby nasze państwo było choć trochę poważne, to twórcy takich "dzieł" lądowaliby w więzieniu za złamanie artykułu 133. Kodeksu Karnego.
Odpisz
5 września 2017, 17:50
Idę drukować
Odpisz
5 września 2017, 16:50
Idealny plan lekcji nie istnie..
Odpisz
5 września 2017, 16:46
Ktoś da zdjęcie tego nosacza nad środą?
Odpisz
5 września 2017, 16:49
proszę bardzo
Odpisz
5 września 2017, 16:42
zaczekam jeszcze trochę, może będą jeszcze lepsze
Odpisz
5 września 2017, 16:40
tera mogę do szkoły iść
Odpisz