Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Malveroyy

21 października 2018, 12:20

Mi 70gb pobrało się w 2h

Avatar
Konto usunięte

9 września 2017, 03:13

Ciesze sie ze mam 150mb/s ^-^

Avatar
Konto usunięte

9 września 2017, 03:12

co to za gra

Avatar Placekk012

8 września 2017, 22:36

instalowałabym to nawet 2 dni jeśli chodzi o Far Cry Primal

Avatar frytki112

6 września 2017, 18:08

warto, dla eli

Avatar RpLay

6 września 2017, 22:19

@frytki112: Tak się zastanawiałem czy jest sens kupować w przeciągu następnych 2tyg skoro i tak większość ludzi z polski będzie nią grała

Avatar frytki112

6 września 2017, 23:12

@RpLay: wszyscy będą nią grali.
1. Scorpion (jej karabin) jest mega op.
2. Ma fajną umiejętność.
3. Jest thicc as fuck.

Avatar RpLay

7 września 2017, 06:39

@frytki112: chodziło mi o to że nie zdążę jej wybrać przed kimś

Skorpion to pm nie karabin

Avatar witek3223

8 września 2017, 18:19

@frytki112: Tylko ten dubbing :/

Avatar
wskii

8 września 2017, 19:50

@witek3223: Granat gówno

Avatar garneq

8 września 2017, 21:05

@witek3223: brzmi trochę jakby była rosjanką

Avatar Krzyniu

6 września 2017, 19:10

Chwalę Słońce za mój wyku*wisty internet.

Avatar Ziemniak_Illuminati

Edytowano - 6 września 2017, 19:55

@Krzyniu: heh, gdy pobierm coś z internetu to mam ok. 100 kb/s (PLAY)

Avatar Krzyniu

6 września 2017, 19:56

@Ziemniak_Illuminati: Już chyba lepiej przerzucać bajty szuflą :I

Avatar
kroganin

8 września 2017, 17:43

@Ziemniak_Illuminati: Mam podobnie #UżytkownicyPlayŁączmySię

Avatar kokosek112

8 września 2017, 18:50

same here *łonczy sie*

Avatar szeregowy_koci_mietka

8 września 2017, 20:49

@kokosek112: 5mb/s

Avatar Dexterek

8 września 2017, 17:26

43 GB ?

Dla światłowodu to pestka :3

Avatar Morowing

8 września 2017, 17:13

miałem aktualizacje 20 gb w wiedźminie.

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 19:28

Uuu... modele hd w r6, ja gram na zwykłych.

Avatar matix044

Edytowano - 6 września 2017, 22:16

Nie, aktualizacja blood orchid tyle waży, inni moi kumple nie mają hd a mają tyle samo

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 18:07

Takie pytanie co jest gorsze:
Ea czy Ubisoft?

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

6 września 2017, 18:09

"Czemu EA to najbardziej znienawidzona firma w USA? Bo Ubisoft jest we Francji."

Avatar DziwnyPan

6 września 2017, 18:37

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: w ubisoft wkurzają mnie tylko bugi i aktualizacje po 50 gb

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 18:47

Valve.

Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 19:20

Sega/relic

Avatar
Konto usunięte

8 września 2017, 18:55

@DziwnyPan: Mnie goobisoft drażni ciągłymi sequelami

Avatar Princess_Unattainable

6 września 2017, 18:09

od dłuższego czasu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Nigdy na to nie wpadną

Nie zadzieraj z bobrami

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka