Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Miło z ich strony, śliczne są
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2017, 12:47
Może mi ktoś wyjaśnić o ch*j chodzi z tyk gównem?
Odpisz
9 września 2017, 19:54
@GalenMarek: takie pluszaki z biedry które przynajmniej ja widze w szkole u dzieci
Odpisz
6 września 2017, 21:32
A tak propo świerzaków to wkleje pastę o nich
Moja stara to fanatyk świeżakarstwa. Pół mieszkania zaj***ne naklejkami. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w jakąś leżącą na ziemi i trzeba ściągać pod gorącą wodą, bo mocno do skóry przywierają. W swoim 22-letnim życiu już z 10 razy musiałam zrywać. Jak tydzień temu mierzyłam trampki w obuwniczym, to baba zza lady od razu kazała zdzierać nalepki, żeby nie musiała dwa razy na zaplecze po dobrą rozmiarówkę latać.
Druga połowa mieszkania zaj***na albumami na Świeżaki, gazetkami z Biedry, Kropką TV xD itp. Co tydzień matka robi objazd po wszystkich Biedronkach w mieście, żeby skompletować wszystkie Świeżaki. Byłam na tyle głupia, że nauczyłam ją into internety bo myślałam, że zobaczy memy i jej przejdzie, ale teraz nie dosyć, że zbiera punkty, to jeszcze siedzi na grupach na Fejsie i kręci gównoburze z innymi matkami o kradzież 1378 naklejek w Pułtusku itp. Potrafi się drzeć do mobilnej apki "Gang Świeżaków 2".
Kiedyś matka się nie wylogowała to wbiłam na jej konto i ją trolowałam pisząc jakieś losowe głupoty typu Groszek Grzesiek żre pestycyd. Ojciec nie nadążał z wpie***laniem marchewki, bo za każdy kilogram był +1 punkt. Aha, ma już na forum rangę PLANTATOR, za naj***nie 10k postów.
Jak jest ciepło to co weekend zapie**ala do Biedronki. Od jakichś 2 lat w każdą niedzielę na obiad jemy to, za co dają Extra Punkty. Jak się dostałam na studia to stara przez tydzień pie**oliła że to dzięki żelkom Frugo, topinamburowi i szamponom Garnier Fructis, bo były objęte promocją jak miałam maturę.
Przy jedzeniu zawsze pie**oli o Świeżakach i za każdym razem temat schodzi w końcu na AliExpress, matka sama się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie naklejajo tylko z Chin sprowadzajo hurr, z OLX kupujo, robi się przy tym cała czerwona, odchodzi od stołu klnąc, idzie skanować kody i dodaje Świeżaka do wirtualnego ogródka w apce, żeby się uspokoić.
Gdyby mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich Świeżaków w Polsce to bym wzięła, roz****oliła i wepchała im ich własny plusz głęboko w gardła.
Odpisz
6 września 2017, 21:36
Oficjalnie 3 najlepsza pasta na świecie
Odpisz
6 września 2017, 22:47
Źródło pasty to ASZdziennik. Świetna strona robiąca głównie satyry polityczne. Niestety strona jest wyjatkowo lewacka, więc nasi prawicowi przyjaciele mogą nie chciec jej czytac z tego powodu
Odpisz
6 września 2017, 22:58
A właśnie, niech ktoś tu wklei wersje z czarnym tłem i czerwonymi napisami
Odpisz
6 września 2017, 23:20
Jak któregoś razu, jeszcze za pierwszego Gangu, miałam urodziny to stara jako prezent wzięła mnie ze sobą na wymianę punktów na Pomidora Patryka. Pojechałyśmy gdzieś wp*zdu za miasto, bo w Biedrze na naszym osiedlu zabrakło. Dochodzimy do stojaka, a matce już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecona, bo został tylko ostatni okaz Patryka, a na dodatek wzięła jeszcze Jabłko Antka na zapas, chociaż w domu ma już cztery. Po pięciu minutach w kolejce do kasy mi się znudziło więc włączyłam Spotify to mnie matka pie**olnym Jabłkiem Antkiem po głowie, że inne matki słyszą muzykę z moich słuchawek i nieptorzebnie ściągam uwagę, bo za tego Patryka gotowe zaj**ać.
Kiedyś towarzyszką wypraw do Biedry matki była hehe Karyna. Były z matką jak siostry, przychodziła z mężem Mirkiem na wigilie do nas itd. Raz matka miała imieniny, Karyna przyszła na hehe kielicha. Naj**ały się i oczywiście cały czas gadały o naklejkach i świeżakowaniu. Ja siedziałam u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczęły drzeć na siebie mordy, czy generalnie lepsze są Marchewki Marysie czy Rzodkiewki Żenety.
Odpisz
6 września 2017, 23:23
@HiszpanskiInkwizytor:
>WEŹ MNIE NIE WK***IAJ KARYNKA, WIDZIAŁAŚ TY KIEDYŚ JAKĄ MARYSIA MA NAĆ?
>K***A AGATA RZODKIEW KRĄGŁA JEST I PUCHATA, TWOJA SZCZAPA MARCHEW TO JEJ MOŻE NASKOCZYĆ
>CO TY MI O MARYSI PIER**OLISZ JAK LEDWO JABŁKA ANTKA POTRAFISZ WYCIĄGNĄĆ. MARYSIA TO JEST KRÓL ŚWIEŻAKÓW JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
No i aż się zaczęły nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z ojcem musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwały kontakt. W zeszłym tygodniu zadzwonił mąż Karynki, że zgubiła kartę Moja Biedronka. Odebrał akurat ojciec, złożył kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym matce, a matka:
>I bardzo k***a dobrze
Tak ją za tą Rzodkiew Żanetę znienawidziła.
Odpisz
6 września 2017, 23:24
@HiszpanskiInkwizytor: Wspominałam też o arcywrogu mojej starej, czyli AliExpress. Stał się on kompletną obsesją matki i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś było trzęsienie ziemi to stara zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach z Chin powiedzieć. Fanpejdże nieświeżakowe też przestała czytać bo miała ból dupy, że o wyłudzeniach na OLX nic się nie pisze.
Ofery sprowadzenia podróbek Świeżaków z Chin na fanpejdżach publikuje najczęściej niejaki pani Krysia. Jest ona dla starej uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim świeżakarkom i matka przez wiele lat toczyła z nią wojnę. Raz poszła na jakąś promocję cebuli +1 punkt i stara wróciła do domu z podartą siatką za 8 groszy bo siłą ją usuwali z działu warzyw i owoców, takie tam inby odpie**alała.
Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem AliExpress rozpoczęła partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu Krysi na forach lokalnych gazet. Napie**alała na nią jakieś głupoty typu, że Krysia kupuje w Lidlu albo że ją widziała na ulicy jak psy drażniła Juniorami itd. Nie nauczyłam matki into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stara musiała zapłacić pani Krysi 2000 zł.
Jak płaciła to przez tydzień w domu się nie dało żyć, matka k***iła na przekupne sądy, OLX, panią Krysię i w ogóle cały świat. Z jej pie**olenia wynikało, że AliExpress jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociągają za szurki i mają wszędzie układy. Przeliczała też te 2000 zł na Świeżaki i dostawała strasznego bólu dupy, ile ona by mogła np. Brokułków Bartusiów, Groszków Grzesiów i Truskawek Toś za te 2k w przeliczeniu na punkty kupić (jakieś 2 sztuki)
Odpisz
6 września 2017, 23:33
@HiszpanskiInkwizytor: @HiszanskiIkwizytor Stara raz stwierdziła, że koniecznie musi się z kimś zrzucać na punkty bo niby kupowanie za drogo wychodzi i Jeronimo Martins chce ją chcą oszukać.
Zgadała się z jakimiś świeżakierkami z okolicy że będą codziennie robić zakupy na spółę i punkty sprawiedliwie dzielić na każdą.
Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend matka się rozchorowała i nie mogła z nimi jechać i miała o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze te jej koleżanki pisały na grupie "PROMOCJE WYPRZEDAŻE WARSZAWA", że doprodukowali i dorzucili nowe egzemplarze Świeżaków więc matka tylko leżała czerwona ze złości na kanapie i sapała z wk***ienia. W końcu doszła do wniosku, że to niesprawiedliwe, że dzielą się punktami bez niej, bo przecież dotąd po równo się zrzucały i w niedzielę wieczorem, jak te grażyny wróciły z wyprawy, wyszła nagle z domu.
Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę jej pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam jakieś 15 siatek pełnych Świeżaków. Pytam ona je wzięła a ona mówi, że grażynom zaj***ła z domów bo ja oszukali i żebym łapała z nim Świeżaki i wnosimy do mieszkania. Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmą cały duży pokój
Zadowolona chce wnosić, a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z grażynami współwłaścicielkami, które domyśliły się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo grażyny się drą dlaczego Świeżaki ukradła i że ma oddawać a matka się drze, że oni ją oszukali i ona się 24 złote składała na mrożony groszek za Extra Punkty a nie uczestniczyła w podziale punktów w ten weekend. Ja starałam się załagodzić sytuację żeby matka od nich nie dostała wpie**olu bo było blisko
Odpisz
6 września 2017, 23:39
@HiszpanskiInkwizytor: Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:
-Moja matka leży na ziemi, kurczowo trzyma się pierwszego lepszego Czosnka Czesia i krzyczy, że nie odda
-Grażyny krzyczą, że ma oddawać
-Kalafior Krzysiek ma rozj***ny nos bo matka myślała że to Karynka i dostał z kopa
-We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi
-Mój stary płacze i błaga matkę żeby zostawiła Czosnka Czesia a policjantów żeby jej nie aresztowali
-Ja smutnazaba.psd
W końcu policjanci oderwali starą od Świeżaka. Grażyny zabrały swoje Świeżaki, rzucając wcześniej starej 24 zł i mówiąc, że nie ma już do punktów żadnego prawa i lepiej dla niej, żeby się nigdy w Biedrze nie spotkały. Ojciec ubłagał policjantów, żeby nie aresztowali matki. Kalafior Krzysiek co dostał w mordę crocsem matki skończył ku jej rozpaczy w kłach policyjnego owczarka
Odpisz
6 września 2017, 23:43
@HiszpanskiInkwizytor: Stara do tej pory robi z grażynami gównoburzę na Fejsbukach bo założyły tam specjalny wątek, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z matką. Obserwowałam ten temat i widziałam jak matka porobiła trollkonta.
>Agnieszka Kowalska
>Liczba znajomych:0
>Profilowe:domyślne
>Ten temat założyły jakieś idiotki! Znam ją od dawna i to bardzo porządna kobieta i wspaniała świeżakierka! Chcą ją oczernić bo zazdroszczą Pomidora Patryka z 1 gangu!
Potem jeszcze używała tych trollkont do prześladowania niedawnych koleżanek z układu przeciw Jeronimo. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to matka się tam wpie**alała na trollkoncie i np. pisała, ze ch*jowe ma Świeżaki i powinien skończyć na Juniorach
Z tych samych trollkont udzielała się w swoich tematach i jak na przykład wrzucała zdjęcia swojej półki ze Świeżakami, to pisała np:
>Noooo gratuluję! Widać, że doświadczona świeżakarka!
a potem się z tego cieszyła i kazała oglądać mi i staremu jak ją chwalą na grupie "PROMOCJE WYPRZEDAŻE WARSZAWA
Odpisz
9 września 2017, 08:19
@HiszpanskiInkwizytor: O w mordę. Dobre.
Odpisz
9 września 2017, 08:44
@HiszpanskiInkwizytor: wincyj.
Odpisz
9 września 2017, 07:52
Rządzą? Chciała wyr*chać te pluszaki?
Odpisz
9 września 2017, 07:48
Mam horom curke!!!
Odpisz
6 września 2017, 21:21
Polska Policja to bardzo fajna stronka. Mimo że psy to też zrobią bekę.
Odpisz
6 września 2017, 21:24
@Vlodziu: dobra pierdu pierdu gdzie są moje swieżaki?
Odpisz
7 września 2017, 07:06
@MrRolan: Mam 4 :V
Odpisz
6 września 2017, 23:46
Najbardziej imponujące jest ro, że ktoś te skradzione naklejki policzył.
Odpisz
6 września 2017, 22:34
Mój tata ma w pracy maszynkę do robienia takich taśm z naklejkami... chce ktoś kupić świerzaka.
Odpisz
6 września 2017, 21:37
Mnie ciekawi czemu nie złapali tego całego "Gangu Świeżaków"
Odpisz
6 września 2017, 21:22
Polskie bitcoiny
Odpisz
6 września 2017, 21:17
Bardzo dobra Kategoria
Odpisz