Chyba mu się coś pomyliło...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Żartownisie
Były nóżki, nie ma nóżek
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2017, 15:30
Widzisz Ivan jeśli zbombardujemy amerykanów górą to się przestraszą i uciekną
Odpisz
8 września 2017, 06:55
porownanie wysokości po prostu
Odpisz
11 września 2017, 20:15
Thank you Capitain Obvious! You made my day!
Odpisz
7 września 2017, 20:51
Wiszisz Sasha do podbicia swiata nie potrzeba bomb...
Odpisz
7 września 2017, 20:38
Tak trochę kisnę
Odpisz
7 września 2017, 10:29
Co za debil bombarduje kogoś średnią wysokością na jakich latają samoloty linii lotniczych.
Odpisz
Edytowano - 7 września 2017, 14:06
@Kubixii: Bo pole rażenia na ziemi jest większe, a z tego co pamiętam Car Bomba (tsar) to był test atomowy a nie atak podobnie jak pozostałe z wyjątkiem tych zrzuconych na Japonię.
Odpisz
7 września 2017, 14:22
@Shannon:
Odpisz
7 września 2017, 14:23
@Kubixii:
Odpisz
7 września 2017, 00:02
50 megaton tylko? mój pierd już jest silniejszy :v
Odpisz
7 września 2017, 16:20
@D2222222222: HAHA... HA. HA.
Ha.ha.haaaa
Odpisz
11 września 2017, 20:15
@D2222222222:
Odpisz
13 września 2017, 23:12
@D2222222222: Pierd? Chyba miałeś na myśli Piard.
Odpisz
6 września 2017, 22:31
Tymczasem kłótnia górskich mocarstw:
- Mam ci wyj**ać z Mont Blanc
- A tobie czasem ktoś nie przyp**rdolił z Kilimandżaro.
Odpisz
6 września 2017, 22:25
-Andżej!
-Co?
-Bomby się skończyły!
-Bombarduj górą
Odpisz
6 września 2017, 21:43
Ykhym ykhym car bomba 58 megaton
Odpisz
6 września 2017, 21:44
checkie breekie
Odpisz
6 września 2017, 21:48
Skale by wyje**ło
Odpisz
6 września 2017, 22:03
Różne źródła podają różne dane. Moc bomby szacuje się na 50 - 60 megaton, ale pierwotnie jej moc miała być dwukrotnie większa.
Odpisz
6 września 2017, 21:45
twoja stara 100 000 megaton
Odpisz
6 września 2017, 21:36
Ja to zrobiłem.
Odpisz
6 września 2017, 21:31
Lemme repeat
Odpisz
6 września 2017, 21:32
@Ch4rles: How bow dah
Odpisz
6 września 2017, 21:34
@creeper_girl: dont_kill_me_bruh to najlepszy nick z reddita
Odpisz
6 września 2017, 21:33
Już wiecie gdzie jest Atlantyda
Odpisz