Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pilne
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2017, 21:43
gdy zobaczysz swój plan lekcji na ten rok szkolny
Odpisz
9 września 2017, 16:32
@qAzert: avek pasuje
Odpisz
9 września 2017, 22:39
@qAzert: Mi pasuje
Odpisz
9 września 2017, 22:40
w której jesteś w klasie bo ja w 7 i nie daje rady
Odpisz
9 września 2017, 22:44
@qAzert: 3 gimnazjum
Odpisz
9 września 2017, 22:57
my jesteśmy klasą jak to nauczyciele powiedzieli ekperymentalną i starali się nam wcisnąć jak najwięcej do planu lekcji
Odpisz
9 września 2017, 22:58
@qAzert: Zło ;-;
Odpisz
9 września 2017, 23:01
samo zło
Odpisz
9 września 2017, 23:44
@qAzert: mówisz? ja w 3 liceum mam lekcje od 8 do 16 z czego w trakcie są 3 okienka
Odpisz
9 września 2017, 23:53
@qAzert: ile lekcji?
Odpisz
10 września 2017, 00:57
@panlogin: Codziennie 8, w piątek 7.
Odpisz
10 września 2017, 08:22
my mamy lekcje od 8 do 15:20 bez okienek
Odpisz
10 września 2017, 09:53
@panlogin: codziennie 8 od 8:00 do 14:00. cała klasa jest nie wyspana i nauczycieli mamy bardzo wrednych
Odpisz
10 września 2017, 09:58
jeszcze trzeba doliczyć że po tej 16 mamy dodatkowe zajęcia przygotowawcze do matury, tak po 2-3 godziny dziennie
Odpisz
10 września 2017, 13:00
ale ty jesteś w liceum
Odpisz
14 stycznia 2018, 13:00
@qAzert: mam to samo, czwartki jak ja ich Ku*wa nienawidzę
Odpisz
14 stycznia 2018, 21:34
@ufok1234: ja nienawidzę poniedziałków bo jeszcze mam korki z matmy więc wychodzę na autobus rano 7:40 i do domu wracam o 19
Odpisz
14 stycznia 2018, 21:38
[*]
Odpisz
9 września 2017, 22:28
"pluton to je**na planeta, suki"
Odpisz
9 września 2017, 15:06
Uranus
Odpisz
9 września 2017, 15:09
@PazdanBoy: gimb mode on
anus xddddddddd
gimb mode off
Odpisz
9 września 2017, 15:57
@Miguelp: haha anus !! XD
suabe...
Odpisz
9 września 2017, 16:51
@akaman151: przykro mi
Odpisz
9 września 2017, 17:41
@PazdanBoy: Uranus to takie autko z GTA SA
Odpisz
9 września 2017, 18:30
@Shadow_PL: Infernus lepszy
Odpisz
9 września 2017, 15:42
Wpis na portalu społecznościowym mem
Odpisz
9 września 2017, 15:34
poczta mem
Odpisz
7 września 2017, 19:27
gr8 postmeme m8
Odpisz
7 września 2017, 19:09
noice
Odpisz