Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
ZiemiaJestPlaska

31 stycznia 2021, 14:07

[*]

Avatar Fox___95

10 września 2017, 23:03

Ronaldo jest coraz gorszy ale to przez wiek

Avatar Lekki69

7 września 2017, 22:45

Ale Neymar i Ronaldo szczerze robią się tacy sobie xd

Avatar jacek1s

7 września 2017, 23:09

@Lekki69: Neymar w lidze francuskiej ma 3 gole i 3 asysty w 3 meczach... Jak taki sobie?

Avatar Lekki69

8 września 2017, 06:57

@jacek1s: Nie oglądałem jego postępu w Francji. Lepiej mu wyszła ta zmiana. Co prawda "staty" w Barcelonie też nie były jakieś w tyle ale jego błędy na boisku bywały strasznie ryzykowne dla drużyny, np nieraz przez jego akcje nieraz by przegrali i ogólnie mógłby mieć tego więcej ale chłopak chce się popisywac i nie wychodzi to mu na dobre. A zresztą. Obejrzyj parę akcji pod koniec sezonu espániola ;)

Avatar jacek1s

8 września 2017, 07:22

@Lekki69: Wychodzi, wychodzi. Bawi się z nimi jak z dziećmi.

Avatar okrutnik

10 września 2017, 19:25

@Lekki69: ''Robią się tacy sobie?'' To ty chyba piłki nożnej nie oglądasz, albo widzisz tylko słabe strony. Obaj piłkarze są obecnie na najwyższym światowym poziomie i nie widać u nikogo spadku formy.

Avatar Lekki69

10 września 2017, 20:53

@okrutnik: No nie wiem. Już Lewy lepiej trzyma formę. Pokazał to na wolnym i karnym w meczu z Kazachstanem. Ronaldo traci ten swój rozped dryblingowy z kiedyś. Uwierz że oglądam.

Avatar okrutnik

Edytowano - 10 września 2017, 21:56

@Lekki69: Od razu po twoich komentarzach widać, że praktycznie nic nie wiesz o piłce nożnej. Nie ma to jak porównywać sobie Lewandowskiego do Ronaldo i dodatkowo przytaczać mecz Polski z Kazachstanem, który ma 105 miejsce w rankingu FIFA i jest OSTATNI w grupie eliminacyjnej, prawdziwa potęga, rzeczywiście. A Ronaldo? Wystarczy spojrzeć na ubiegłą Ligę Mistrzów, bo ja jakoś nie przypominam sobie by Lewandowski strzelał gole w finale i żeby to on, a nie Ronaldo miał NAJWIĘCEJ bramek w historii tych rozgrywek. To z dryblingiem się zgodzę, ale Ronaldo z wiekiem zmienił swoją rolę, ze skrzydłowego do czegoś w rodzaju klasycznej dziewiątki odpowiedzialnej za znalezienie się w polu karnym i wykończeniu akcji, strzeleniu gola. I możesz pisać, że Liga Mistrzów 2016/17 to już ubiegły sezon, ale ja tylko przypomnę o Superpucharze Hiszpanii który był pół miesiąca temu a nie wiem czy wiesz, ale ten ''taki sobie'' Ronaldo strzelił decydującą bramkę po zejściu na prawą nogę, uderzeniem w okienko, a to jest klasa sama w sobie. A co do twojej wiedzy, dodam to, że Lewandowski przegral wczoraj ze średniakiem ligowym 2:0 a w samym meczu nie był w ogóle widoczny ;) O czym my w ogóle gadamy...

Avatar Crln_7

10 września 2017, 20:00

Neymar ? Nie ;_;

Avatar Memowainkwizycja

10 września 2017, 19:09

plsss

Avatar PepeTheCrusader

10 września 2017, 18:52

jest tylko jeden numer jeden

Avatar Mrs_Voider

10 września 2017, 18:22

piłkarz numer jeden

Avatar Henzej

7 września 2017, 23:37

Tylko jeden z nich jest najlepszy, chyba każdy wie który

Avatar Sh4deniac

8 września 2017, 21:04

@Henzej: tylko robbie zgniłek

Avatar
Konto usunięte

7 września 2017, 22:58

Najlepsi? Chyba i tak wszyscy wiemy kto tutaj jest numerem jeden

Avatar HiszpanskiInkwizytor

7 września 2017, 22:54

We are number one!
Tu tururu turu tudu turururu tudu turu ruru du
We are number one

Avatar
Konto usunięte

8 września 2017, 07:23

@HiszpanskiInkwizytor: Nie musisz nam przypominać tekstu. I tak go znamy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Fajnie że odpowiedzieli

Phi!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka