Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2020, 15:34
Za każdym je**nym razem
Odpisz
13 maja 2018, 12:42
Zawsze się zabieram
Odpisz
Edytowano - 26 września 2017, 21:40
niektóre gry są takie\/
Odpisz
18 września 2017, 09:21
Sam Concept Skina nie jest najlepszy, tak samo jak zreszta danie Legendarki Ahri a nie Sorace (dziecko gwiazd).
Jak ktos chce kiedys zagrac nick: Scaret
Odpisz
16 września 2017, 20:40
a te reklamy z League of Angels ?
Odpisz
16 września 2017, 20:13
nick: macianna
wychodzimy z bronzu !
Łatwooo
Chętni do grania duo rankeda zapraszam (tylkp nie zaden trol czy afk)
Odpisz
16 września 2017, 19:11
Ezrael czarodziejka gwiazd? XD
Odpisz
8 września 2017, 22:05
league of legends + typowe harem anime = seria skinów do lola
Odpisz
8 września 2017, 22:12
Ezreal wygląda jak pedał
Odpisz
Edytowano - 8 września 2017, 22:15
Przecież nim jest. Zawsze myślałem że to kobieta
Odpisz
8 września 2017, 22:16
mam do niego 4 skiny i chyba tego też kupię
Odpisz
8 września 2017, 22:17
#TeamSyndraiMF
Odpisz
8 września 2017, 22:19
#teamadcniepodautoattacki
Odpisz
8 września 2017, 22:29
#TeamSyndra
Odpisz
8 września 2017, 22:31
@DaKnight: ^^
Odpisz
8 września 2017, 22:34
ja gram dobrze tylko kennenem i blitzem
Odpisz
8 września 2017, 22:52
Jak tam postępy w śilwerku? A propo Syndry. Syndra to dobry pick, świetny snowball i nie jest jakaś mega trudna.
Odpisz
8 września 2017, 22:53
Te skiny są najgorsze ze wszystkich. Dla brudnych weebów :p
Odpisz
Edytowano - 8 września 2017, 23:06
SZUKAM DOBREGO ADC SILVERA/GOLDA
#TeamSorakaiJanna
Odpisz
8 września 2017, 23:31
@DaKnight: #TeamJannaKSQueen
Odpisz
9 września 2017, 00:03
@PanMixer: ja też i jeszcze z tekkena 6 Leo potem na Wikipedii upewniłem się, że to dziewczyna
Odpisz
9 września 2017, 08:41
@Pitrekkk: Spadłam do S4 ale już jestem w S3 xD
Odpisz
9 września 2017, 10:35
#TeamLeblancPodAttackSpeed
Odpisz
9 września 2017, 11:18
tylko Izrael to taki słaby adc jest.
Odpisz
9 września 2017, 13:47
to dawaj jutro duo
Odpisz
16 września 2017, 13:44
@Pitrekkk: tak ale też i nie, ja mainuje twitcha, jestem prawie otp a innymi pickami (riven, lee) gram dla zabawy nick: "ratata" mam g5 jak ktos chce to moge z nim zagrac duo
Odpisz
Edytowano - 16 września 2017, 13:55
@AssassinGamerqq15: #TeamJannaRulez
Mój ulu supp i jeden z mainów ^^
Odpisz
16 września 2017, 14:03
@Pandzianikki: nienawiśc do janny, tak zostałem wychowany
Odpisz
16 września 2017, 14:47
@Pandzianikki: #TeamJayce otp
Odpisz
16 września 2017, 14:59
@kokosek112: nienawiść do twitcha i mf, dwa największe ścieki w tej grze
Odpisz
16 września 2017, 15:16
@kokosek112: dlaczego? fajny czempion :v
Odpisz
16 września 2017, 16:23
@kokosek112: Janna to jeszcze nic, taka Soraka to prawdziwy rak na suppie. Ja jestem z wymarłego gatunku Braum mainów. Tylko nim gram na suppie.
Odpisz
16 września 2017, 16:25
Moje ulubione supporty do duo to thresh, bard i leona.
Odpisz
16 września 2017, 16:55
Blitzcrank op.
Odpisz
16 września 2017, 16:55
@Pandzianikki: BARDZO fajny szczególnie jak jest w twoim teamie, jak w przeciwnym to esc>poddaj się rushuje ardenta i nic nie zrobisz dajesz takie e adc i zaczynasz tańczyć, jak przyjdzie assasyn to qq ew. r i już. Janna ,odkąd gram, nigdy nie miała winrate'u poniżej 50%.
Odpisz
16 września 2017, 17:17
@kamykPL: Nielubie blitza na supporcie bo niema żadnych mechanik pod niego, działa tylko jak grasz bardzo ofensywnie i pod kille.
Odpisz
16 września 2017, 18:44
Oto chodzi w grze nim.
Odpisz
16 września 2017, 18:55
@kokosek112: trudno się z tobą nie zgodzić, choć od dłuższego czasu gram też Sionem na supp i przyznam, że też jest bardzo dobry, nawet już na 1 lvl jak weźmiesz pierwsze q i j*bniesz naładowanym na maxa
Odpisz
16 września 2017, 18:56
@kamykPL: w sumie prawda, jak gram dravenem czy jhinem to działa ale jak biorę coś czym się gra defensywnie i support bierze blitza... tak samo jak biorę kalista a supp bierze zyrę, morganę czy coś innego co jest do grania na drugiej linii...
Odpisz
16 września 2017, 13:49
mmm... ta pannica wygląda seksownie co to za anime?
Odpisz
16 września 2017, 13:52
@Frutti56: ligoflwdends i to nawet nie trap, bo to tylko brzydki chłopczyk
Odpisz
16 września 2017, 13:34
ez to pedau
Odpisz
8 września 2017, 23:04
phhh... Game od War miało reklamę z białym kotem noszącym koronę i strzelającym laserem z oczu.
Odpisz
8 września 2017, 22:30
A ja wciaż czekam na Star Guardian Urgota...
Odpisz
Edytowano - 8 września 2017, 22:31
@DaKnight: Taric łamaczka serc
Odpisz
8 września 2017, 22:37
@MrCienki: Kassadin w zbroi z piątego wieku
Odpisz
8 września 2017, 22:27
Pedau
Odpisz
8 września 2017, 22:24
Tak sobie myśle ostatnio ze niby wygląda pedalsko w towarzystwie kobiet ale to on może mieć u nich największe powodzenie
Odpisz
8 września 2017, 22:01
typowe
Odpisz