Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Senedrom

9 września 2017, 22:34

*daje kebaba*

Avatar Quervik

12 września 2017, 14:25

*kradnie kebaba*

Avatar
Senedrom

12 września 2017, 14:26

@Quervik: *odbiera kebaba*

Avatar Quervik

12 września 2017, 14:45

*znowu kradnie i zjada*

Avatar
Senedrom

12 września 2017, 14:47

@Quervik: *kupuje następne 3 * (jednego daje kościotrupowi, jeden zjada i jeden daje tobie)

Avatar kokosek112

12 września 2017, 15:45

mnie? dzieki *zjada*

Avatar
Senedrom

12 września 2017, 15:55

@kokosek112: *kupuje kebaby dla wszystkich *

Avatar Quervik

12 września 2017, 16:08

*kupuje kebaba dla Senedrom*

Avatar kokosek112

12 września 2017, 16:16

ooo dzięki stary ale jak ja tera tyle zj... *wpieprza wszystkie na raz* em *beek* kuźwa zajebiste stary.

Avatar
Senedrom

12 września 2017, 16:19

@Quervik: dziękuję

Avatar
Senedrom

12 września 2017, 16:21

@kokosek112: *kupuje nieskończone ilości kebabów dla kokoska i innych (miłych ) użytkowników *

Avatar RayGuy_Player

12 września 2017, 21:31

*zjada kebaba* moge dokładke?

Avatar kokosek112

12 września 2017, 22:04

@RayGuy_Player: bierz moje *beeek*

Avatar RayGuy_Player

12 września 2017, 22:07

@kokosek112: *zjada kolejnego kebaba* a moge
jeszcze jednego?

Avatar RayGuy_Player

12 września 2017, 22:16

@RayGuy_Player: prosze...

Avatar
Senedrom

12 września 2017, 22:33

@RayGuy_Player: *daje każdemu użytkownikowi z osobna po nieskończoność kebabów i frytki*

Avatar kokosek112

12 września 2017, 22:36

ooo fryteczki *zjada* naprawde sma... *zasypia*

Avatar
Senedrom

12 września 2017, 22:38

@kokosek112: *budzi * nie wypiłeś pepsi

Avatar RayGuy_Player

12 września 2017, 22:51

mniam. pyszne kebaby

Avatar kokosek112

13 września 2017, 15:25

*budzi się* a mialem taki fajny sen i była tam pizza... *popija pepsi*

Avatar RayGuy_Player

13 września 2017, 15:35

Avatar
Konto usunięte

12 września 2017, 14:51

A potem menda kupuje ci wegetariańskiego.

Avatar BabkaZmarihuano

12 września 2017, 14:44

to go uprawniło żeby założyli mu do grobu oryginalnom bluze 🔥traszer magazin🔥

Avatar Polacy2016

10 września 2017, 11:40

Mimo że jest martwy i tak bardzo lubi kebaby

Avatar Demondo498

9 września 2017, 22:55

Dam mu jeszcze jednego jak jakimś cudem zje pierwszego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Fajnie że odpowiedzieli

Dobrze czasem się oderwać

Ikony

Nigdy na to nie wpadną

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka