memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 września 2017, 18:34
Ja lubię jesień wtedy jest tyle piękne liście *-*
Odpisz
15 września 2017, 17:13
A na początku wakacji "OO KU*WA ALE GORUNCJAPIE**OLE NIECH PRZYJDZIE JESIEN"
15 września 2017, 16:12
kto robi takie memy, chyba jakas dziewczyna z depresją
15 września 2017, 15:10
jakie one ładne... jest jeszcze taka zima i wiosna? :D
15 września 2017, 14:34
Chociaż się nie smażysz :D
15 września 2017, 13:28
lato w tym roku faktycznie było dobre w ciul xD
12 września 2017, 16:11
Ale jesień jest super. Depresja i w ogóle.
12 września 2017, 16:22
i deszcz - w ch*j dużo deszczu
12 września 2017, 16:34
Tak
12 września 2017, 16:35
na ten kwartał przypada twoja największa intensywność
12 września 2017, 18:49
kocham jesień Taka spokojna i pełna melancholii
12 września 2017, 18:53
@lorax12: i są dynie
15 września 2017, 13:12
Jakie dynie?
15 września 2017, 13:13
zwykłe dynie
15 września 2017, 13:22
Jesień jest zajedwabista
12 września 2017, 22:53
Ja tam i tak najbardziej lubię jesień. Jest ponuro, melancholijnie, deszczowo...
12 września 2017, 20:40
świetnie moja depresja osiągnie apogeum
12 września 2017, 20:32
Ja póki co tylko raz założyłem długie spodnie od początku września
12 września 2017, 20:31
Jesień to jedyny czas kiedy choć trochę rozumiem ludzi chcących się zabić
12 września 2017, 16:32
Jesien jest fajowa
12 września 2017, 17:37
ch**owa
12 września 2017, 17:23
A ja sobie siedze i czekam na zime.
12 września 2017, 16:36
Won!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 września 2017, 18:34
Ja lubię jesień wtedy jest tyle piękne liście *-*
Odpisz
15 września 2017, 17:13
A na początku wakacji "OO KU*WA ALE GORUNCJAPIE**OLE NIECH PRZYJDZIE JESIEN"
Odpisz
15 września 2017, 16:12
kto robi takie memy, chyba jakas dziewczyna z depresją
Odpisz
15 września 2017, 15:10
jakie one ładne... jest jeszcze taka zima i wiosna? :D
Odpisz
15 września 2017, 14:34
Chociaż się nie smażysz :D
Odpisz
15 września 2017, 13:28
lato w tym roku faktycznie było dobre w ciul xD
Odpisz
12 września 2017, 16:11
Ale jesień jest super. Depresja i w ogóle.
Odpisz
12 września 2017, 16:22
i deszcz - w ch*j dużo deszczu
Odpisz
12 września 2017, 16:34
Tak
Odpisz
12 września 2017, 16:35
na ten kwartał przypada twoja największa intensywność
Odpisz
12 września 2017, 18:49
kocham jesień
Taka spokojna i pełna melancholii
Odpisz
12 września 2017, 18:53
@lorax12: i są dynie
Odpisz
15 września 2017, 13:12
Jakie dynie?
Odpisz
15 września 2017, 13:13
zwykłe dynie
Odpisz
15 września 2017, 13:22
Jesień jest zajedwabista
Odpisz
12 września 2017, 22:53
Ja tam i tak najbardziej lubię jesień. Jest ponuro, melancholijnie, deszczowo...
Odpisz
12 września 2017, 20:40
świetnie moja depresja osiągnie apogeum
Odpisz
12 września 2017, 20:32
Ja póki co tylko raz założyłem długie spodnie od początku września
Odpisz
12 września 2017, 20:31
Jesień to jedyny czas kiedy choć trochę rozumiem ludzi chcących się zabić
Odpisz
12 września 2017, 16:32
Jesien jest fajowa
Odpisz
12 września 2017, 17:37
ch**owa
Odpisz
12 września 2017, 17:23
A ja sobie siedze i czekam na zime.
Odpisz
12 września 2017, 16:36
Won!
Odpisz