Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kolejnyundertale

18 września 2017, 07:26

Oh boy! 6:00 AM and Saturday?
Time for deviantart!

Avatar
Captain_0bvious

17 września 2017, 19:52

Kiedy odruchowo wstajesz o 11 i orientujesz się, że to poniedziałek

Avatar Kolofgen21

17 września 2017, 19:15

Jutro mam na 12:30.

Avatar FanNinjaKiwi222

13 września 2017, 15:12

no masz pecha w tej sprawie

Avatar kacp80

17 września 2017, 19:08

@FanNinjaKiwi222: Dzięki temu masz więcej czasu na marnowanie czasu. Jeśli budzisz się o 6:00 samoistnie i nie jesteś śpiący, to nie ma sensu spać dalej., zobacz co docRobert napisał

Avatar kamykPL

13 września 2017, 21:28

Ja się wtedy tak wcześnie nie budzę bo mózg wie że mogę pospać bo sobota

Avatar docRobert

13 września 2017, 14:36

Dzięki temu masz więcej czasu na marnowanie czasu. Jeśli budzisz się o 6:00 samoistnie i nie jesteś śpiący, to nie ma sensu spać dalej.

Avatar
Konto usunięte

13 września 2017, 14:58

@docRobert: No właśnie. Nie rozumiem tego mema w ogóle xd

Avatar
Senedrom

13 września 2017, 14:58

@docRobert: ja mam tak że jeśli obudzę się po 3 to już nie zasnę i ch*j, (nie wiem dlaczego) ale jak się już obudzę to najczęściej gram sobie na konsoli aż nie będę musiał iść do szkoły

Avatar
Konto usunięte

13 września 2017, 20:45

E tam...

Avatar jeste_czlowiekie96

13 września 2017, 14:59

Kiedy odruchowo wstajesz o 11
.
.
.
.
A JEST PONIEDZIAŁEK

Avatar AkoyaAspire

Edytowano - 13 września 2017, 15:36

@jeste_czlowiekie96: mi tam by odpowiadało

Avatar
Konto usunięte

13 września 2017, 14:33

Więcej czasu na robienie niczego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To będzie bolało

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka