Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zinek

22 września 2017, 20:46

A co jeśli ktoś nie zda 2 razy xD

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

17 marca 2018, 13:00

@Zinek: Nic się nie stanie. Kiedyś chodziłam z kimś takim.

Kiedyś, bo ten nie zdał po raz drugi i jest klasę niżej xD

Avatar SEALAND67

Edytowano - 22 września 2017, 21:01

gardzę ludźmi którzy zostali klase bo po prostu olali nauke \______/

Avatar
Konto usunięte

13 września 2017, 19:21

U nas w klasie jest taki potwór z 4 metry ma 2 metry w szerokoaci cały zarośnięty, wygląda na 30 lat a ma 16

Podczas gdy mi wąsy nawet nie zaczęły rosnąć...xD

Avatar benben7

13 września 2017, 20:26

a mi rośnie broda bo czuję tam włoski

Avatar Qettneth

22 września 2017, 16:11

@benben7: A ja pie**olę jak mnie jajca i pachy swędziały jak mnie tam włosy zaczeły rosnąć o ku*wa.

Avatar
Konto usunięte

22 września 2017, 20:42

@Qettneth: Ja kiedyś z ciekawości ogoliłem jaja i od tamtej pory właśnie z tego powodu gole je cały czas xd

Avatar Jedenzwielu

14 września 2017, 06:48

Mamy w klasie typa który nie zdał trzy razy, lmao

Avatar
kroganin

22 września 2017, 15:16

@Jedenzwielu: A to nie jest tak, że po 2 razach wyrzucają cię że szkoły?

Avatar benek10

22 września 2017, 15:18

nie, już nie

Avatar
Konto usunięte

22 września 2017, 16:29

Nie?

Avatar BOSS111

22 września 2017, 18:02

@Jedenzwielu: Czekaj... W której jesteś klasie?!

Avatar
kroganin

22 września 2017, 20:23

U mnie w szkole jest tak, że jak nie zdasz 2-3 razy to idziesz do ochapu.

Avatar Crln_7

22 września 2017, 15:54

Ja nie żałuję jednego zawalonego roku, vo prawda przez głupie wagary.. ale gdyby nie to nie miałbym zajebistych kumpli, więc wyrąbane.

Avatar kolkav5

22 września 2017, 15:55

@Crln_7: A może jednak byś miał, a w tym wypadku masz po prostu zawalony rok.

Avatar Crln_7

23 września 2017, 00:33

@kolkav5: Jestem już dawno po szkole. Swoje zdobyłem, więc w czym problem ?

Avatar kolkav5

23 września 2017, 15:21

@Crln_7: Problemu nie ma, tylko masz po prostu rok w plecy.

Avatar Crln_7

24 września 2017, 01:44

@kolkav5: to tylko rok.. inni sobie marnują czas na związki.

Avatar trinty

22 września 2017, 15:16

u nas jest takich dwoch debilow.
obiecują coś, a po polgodzinie i tak sie sprzeczaja, ze nic nie mowili itp.
meehhhh
nie chcę ich.

Avatar GalenMarek

Edytowano - 13 września 2017, 22:36

Dzięki takiemu wypadkowi poznałem zajebistych ludzi i z szarego nerda stałem się towarzyskim, otwartym człowiekiem.

Avatar Xerxess

13 września 2017, 20:57

Dzisiaj babka od anglika mi zagroziła sierpniem. W klasie maturalnej... Bo nie napisałam wypracowania na próbnej maturze w klasie. Nie podchodzę do matury, więc na ch*j mi grozi?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Deal życia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka