Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2017, 20:46
A co jeśli ktoś nie zda 2 razy xD
Odpisz
17 marca 2018, 13:00
@Zinek: Nic się nie stanie. Kiedyś chodziłam z kimś takim.
Kiedyś, bo ten nie zdał po raz drugi i jest klasę niżej xD
Odpisz
Edytowano - 22 września 2017, 21:01
gardzę ludźmi którzy zostali klase bo po prostu olali nauke \______/
Odpisz
13 września 2017, 19:21
U nas w klasie jest taki potwór z 4 metry ma 2 metry w szerokoaci cały zarośnięty, wygląda na 30 lat a ma 16
Podczas gdy mi wąsy nawet nie zaczęły rosnąć...xD
Odpisz
13 września 2017, 20:26
a mi rośnie broda bo czuję tam włoski
Odpisz
22 września 2017, 16:11
@benben7: A ja pie**olę jak mnie jajca i pachy swędziały jak mnie tam włosy zaczeły rosnąć o ku*wa.
Odpisz
22 września 2017, 20:42
@Qettneth: Ja kiedyś z ciekawości ogoliłem jaja i od tamtej pory właśnie z tego powodu gole je cały czas xd
Odpisz
14 września 2017, 06:48
Mamy w klasie typa który nie zdał trzy razy, lmao
Odpisz
22 września 2017, 15:16
@Jedenzwielu: A to nie jest tak, że po 2 razach wyrzucają cię że szkoły?
Odpisz
22 września 2017, 15:18
nie, już nie
Odpisz
22 września 2017, 16:29
Nie?
Odpisz
22 września 2017, 18:02
@Jedenzwielu: Czekaj... W której jesteś klasie?!
Odpisz
22 września 2017, 20:23
U mnie w szkole jest tak, że jak nie zdasz 2-3 razy to idziesz do ochapu.
Odpisz
22 września 2017, 15:54
Ja nie żałuję jednego zawalonego roku, vo prawda przez głupie wagary.. ale gdyby nie to nie miałbym zajebistych kumpli, więc wyrąbane.
Odpisz
22 września 2017, 15:55
@Crln_7: A może jednak byś miał, a w tym wypadku masz po prostu zawalony rok.
Odpisz
23 września 2017, 00:33
@kolkav5: Jestem już dawno po szkole. Swoje zdobyłem, więc w czym problem ?
Odpisz
23 września 2017, 15:21
@Crln_7: Problemu nie ma, tylko masz po prostu rok w plecy.
Odpisz
24 września 2017, 01:44
@kolkav5: to tylko rok.. inni sobie marnują czas na związki.
Odpisz
22 września 2017, 15:16
u nas jest takich dwoch debilow.
obiecują coś, a po polgodzinie i tak sie sprzeczaja, ze nic nie mowili itp.
meehhhh
nie chcę ich.
Odpisz
Edytowano - 13 września 2017, 22:36
Dzięki takiemu wypadkowi poznałem zajebistych ludzi i z szarego nerda stałem się towarzyskim, otwartym człowiekiem.
Odpisz
13 września 2017, 20:57
Dzisiaj babka od anglika mi zagroziła sierpniem. W klasie maturalnej... Bo nie napisałam wypracowania na próbnej maturze w klasie. Nie podchodzę do matury, więc na ch*j mi grozi?
Odpisz