Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Phi!
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2017, 09:51
Ostatnio robiłem sobie nostalgia-run z Serious Sam: Drugie Starcie. Jeden boss ma umiejętność, że przyzywa tornada, które zawracają pociski. Gry bawiom i uczom.
Odpisz
17 września 2017, 10:19
@Soberker: Moja płonąca pięść gniewu zniszczy twoje diabelskie...Boże, kto pisze takie bzdury?
Odpisz
17 września 2017, 12:22
@Soberker: Który Boss w dwójce miał taką umiejętność?
Odpisz
17 września 2017, 16:06
@PanSowa12: *Drugie Starcie. Kukulkan, bóg wiatru.
Odpisz
17 września 2017, 18:23
@PanSowa12: Mogłem napisać ale nie chciałem za bardzo spoilerować.
Odpisz
17 września 2017, 11:55
NO TO W DROGĘ
Odpisz
17 września 2017, 10:57
Autor tego obrazka miał myśli samobójcze... po prostu geniusz
Odpisz
17 września 2017, 11:17
@BonnieThePirate: ja też je miałem, czy to mnie czyni idiotą?
no nie powiedziałbym, takie osoby są samotne, nie czują radości z życia. To nie ich wina a poprzez takie memy chcą się pocieszyć, zdystansować pozatym podczas tego jak myślą o samobójstwie to wpadają im pomysły na memy (przynajmniej w moim przypadku)
Odpisz
17 września 2017, 11:43
@kokosek112: Taktyczne "aha" bo i tak nie rozumiem xdd
Odpisz
17 września 2017, 11:57
@BonnieThePirate: xD wypi***alaj
Odpisz
17 września 2017, 12:04
@UkradliMiNick: Oj nieładnie się tak zwracać do innych
Odpisz
17 września 2017, 12:13
@BonnieThePirate: Jeśli nie rozumiesz takiego prostego przekazu to współczuję
Odpisz
17 września 2017, 12:40
@kokosek112: Ja po prostu chciałem powiedzieć że pomimo że nie ma się zbyt wiele przyjaciół itp nie można myśleć w ten sposób: "Łeee życie jest do dupy, idę się zabić" Trzeba zjeść kawałek czekolady czy czegoś innego co lubisz i przebrnąć te najgorsze momenty życia. (Ot jak ja na to patrzę w moim życiu)
Odpisz
17 września 2017, 13:02
@BonnieThePirate:
Odpisz
17 września 2017, 13:08
@czarekdoge100: Jeśli to miało mnie obrazić to nie widzę związku między autyzmem a tym tematem
Odpisz
17 września 2017, 13:11
@BonnieThePirate:
Odpisz
17 września 2017, 13:13
@czarekdoge100: Za dużo fallouta
Odpisz
17 września 2017, 13:16
@BonnieThePirate:
Odpisz
17 września 2017, 13:45
@BonnieThePirate: Najgorsze dopiero przed nami ;)
Odpisz
17 września 2017, 13:47
@BetonowyMur: Skąd wiesz?
Odpisz
17 września 2017, 13:55
@BonnieThePirate: Domyślam się
Odpisz
17 września 2017, 14:01
@BetonowyMur: To też błędny tok myślenia bo nie można stwierdzić co będzie dalej, chyba że masz machinę czasu w co wątpię.
Odpisz
17 września 2017, 14:06
@BonnieThePirate: tylko że tak jak tłumaczylem, takie osoby nie czują sczęścia, wpi***alanie czekolady nie pomaga. A co do tego że trzeba przez to przebrnąć to nie odkryłeś ameryki poprostu takim osobom albo na to brakuje siły albo nie mają nadzieji bądź ją tracą.
Odpisz
17 września 2017, 14:27
@kokosek112: Oho, dobra, koniec tej gównoburzy
Odpisz
17 września 2017, 14:51
@BonnieThePirate: Mogę przewidywać przyszłość uwzględniając to co się akurat dzieje, jak każdy
Odpisz
17 września 2017, 15:21
@BetonowyMur: Ale nie możesz zawsze być pewien swoich przewidywań
Odpisz