Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar M_ateo_1

22 września 2017, 11:39

PanzerKampfwagen VIB Königstiger

Avatar Toldii

22 września 2017, 11:46

@M_ateo_1: Nie lepiej Tiger II?

Avatar M_ateo_1

22 września 2017, 14:18

@Toldii: nie, Niemieckie nazwy są zajebiste

Avatar sucy_manbavaran

22 września 2017, 19:03

@M_ateo_1: Ja tam wolę landkreuzer p-1000 ratte

Avatar sucy_manbavaran

22 września 2017, 19:04

@sucy_manbavaran: nie nadawał się do niczego ale był duży xd

Avatar Davido

22 września 2017, 22:48

@sucy_manbavaran: Już lepiej Maus, był spory i miał trochę praktyczności

Avatar M_ateo_1

23 września 2017, 02:44

@Davido: i do tego Messerschmitt Me 262 do obrony przed atakami z powietrza.

główna armata Mausa mogła przebić JS-2 z 2000m

Avatar sucy_manbavaran

23 września 2017, 08:58

@Davido: ale maus był 3 albo 4 razy mniejszy...

Avatar Davido

23 września 2017, 09:52

@sucy_manbavaran: Ale mogłeś nim coś zrobić
I nie potrzeba całej działki na sam jeden pojazd

Avatar sucy_manbavaran

23 września 2017, 11:03

@Davido: ale był mniejszy koniec dyskusji

Avatar M_ateo_1

23 września 2017, 11:40

@sucy_manbavaran: bigger≠ better

Avatar sucy_manbavaran

23 września 2017, 12:38

@M_ateo_1: racja ale mi się bardziej podoba

Avatar Davido

23 września 2017, 12:40

@sucy_manbavaran: Ch** ku*wa landkreuzer p. 1500

Avatar Attero

16 września 2017, 11:03

Avatar
Konto usunięte

23 września 2017, 00:26

@Attero: Sabaton <3

Avatar sinBean

22 września 2017, 11:35

Avatar Dyrektorx

15 września 2017, 09:51

Ładny tiger 2 P

Avatar NixxoN

22 września 2017, 10:52

@Dyrektorx: II H*

Avatar mante

22 września 2017, 10:38

"Königstiger gotowy do akcji!"

Avatar Kuziemek

15 września 2017, 15:14

to logo takie trudne do zamazania

Avatar
Konto usunięte

15 września 2017, 15:14

to logo wyś nawet w paintcie wymazał

Avatar Davido

15 września 2017, 14:00

Oh boii, I got boner

Avatar Jeja4FunPL

15 września 2017, 09:49

*ekhem*

Avatar Pikachu_fan_Subaru

15 września 2017, 12:54

@Jeja4FunPL: Noihui smieszne chociaz

Avatar Polskipapug

15 września 2017, 10:38

Wcale nie widać że przycięte

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dobrze czasem się oderwać

Ostry ten sędzia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka