Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Północne Węgry
Ostry ten sędzia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2020, 15:22
Jestem dziewczyną. Czy to dziwne, że gry i ogólnie komputery, konsole itp. interesują mnie bardziej niż np. chodzenie na miasto? Njestety, moja rodzina nie toleruje gier i ogólnie elektorniki... madka z fejsbuka
Odpisz
23 lipca 2018, 19:35
Też bym chciała zarywać nocki, ale niestety u mnie może się to skończyć zaśnięciem na klawiaturze.
Odpisz
24 września 2017, 13:12
Odpisz
Edytowano - 23 września 2017, 16:16
Od lewo: Link (Dorosły), Solid Snake (Old Snake), Prince of Persia, Protagonista Dragon's age 2(?), Kommandor Shepard, Dovakhin, Adam Jensen, Geralt z Rivii, Altair, Connor
Odpisz
23 września 2017, 21:28
@Dagoth: Zawsze jak patrze na Connora to mi sie smutno robi. Tak się jarałam na tę gre, a na Connora jeszcze bardziej, a dostałam taką se giereczke i jakiś tępy worek mięśni jako głównego bohatera...eeeeh... Myślę, że właśnie po premierze Ac 3 twórcy zaczęli robić trailery, a nie gry. A to boli.
Odpisz
24 września 2017, 01:24
@Dagoth: Ten Protagonista Dragon Age 2 nazywa się Hawke. ;)
Odpisz
23 września 2017, 15:09
W poniedziałek nowy pc będę miał czyli w weekend nockę robię. Dajcie fajne gierki.
Odpisz
23 września 2017, 15:12
@DAVJD: Skyrim, cs, the crew, gta v, portal 2, unturned i jak masz jakąś ekipę 2-4 osób to fajne jest Business Tour (podaje gry w które sam grałem po nockach, więc może tobie też się spodobają)
Odpisz
23 września 2017, 15:14
@xxxPaterrix03xxx: a jakieś bardziej fabularne?
Odpisz
Edytowano - 23 września 2017, 15:16
@DAVJD: Warface,Battlefield 1,Wiedźmin 3,Limbo of the lost /s,Skyrim,GTA 5,Overwatch,Team Fortress
Odpisz
23 września 2017, 15:17
@DAVJD: Terraria, Evolve , Binding of Isaac, Diablo , Faeria itp....
Odpisz
23 września 2017, 15:20
@DAVJD: To skyrim, a tak to za bardzo fabularnych / rpg nie gram.
Odpisz
23 września 2017, 15:21
@DAVJD: i5 7500,gtx 1050ti4gb, 2x4gb pójdą te gierki?
Odpisz
23 września 2017, 15:24
@DAVJD: Wiedźmin 3 powinien pójść
Odpisz
23 września 2017, 15:24
@kokosek112: ok
Odpisz
23 września 2017, 15:29
@DAVJD: Mam dokładnie taki sam zastaw tylko, żę chyba 6gb karty xd
Odpisz
23 września 2017, 15:35
@DAVJD: Dark Souls kuhwa
Odpisz
Edytowano - 23 września 2017, 15:39
@DAVJD: Fallout New Vegas, Far Cry 4, Baldur's Gate, Divinity 2, Bioshock Infinite
Odpisz
23 września 2017, 15:49
@DAVJD: Dishonored
Odpisz
23 września 2017, 15:50
@DAVJD: kazda singlowa gra od valve
Odpisz
23 września 2017, 17:24
@DAVJD: A we fnafa se zagraj ;)
Odpisz
Edytowano - 23 września 2017, 17:28
>gościu dostał nowy komputer, chce się nacieszyć nowymi możliwościami
>zagraj w FNAF
Odpisz
23 września 2017, 17:28
@DAVJD: weekendu mi zabraknie xD dzięki wielkie
Odpisz
23 września 2017, 17:59
@DAVJD: PC ssie.
Odpisz
Edytowano - 23 września 2017, 18:07
@TheHunterMikiPL: A na profilu "Stara grafa masterrace" XD
Odpisz
23 września 2017, 18:07
@TheHunterMikiPL: mhm
Odpisz
23 września 2017, 18:14
@DAVJD: jakiś assassin
Odpisz
23 września 2017, 18:21
@Lukasgda123: Zapomniałem tego usunąć. A teraz też nie usunę, bo mi się nie chce.
Odpisz
23 września 2017, 18:22
@DAVJD: world of warcraft ograj
Odpisz
23 września 2017, 18:49
@DAVJD: jeszcze black mesa jak chcesz takiego half life z odswiezona grafika
Odpisz
23 września 2017, 19:09
@DAVJD: Minecraft
Odpisz
23 września 2017, 19:21
@DAVJD: Mass Effect 1-3
Odpisz
Edytowano - 23 września 2017, 19:32
@Reaper_: Andromeda też jest dobra.
Odpisz
23 września 2017, 19:35
Wiem, ale jakoś bardziej się przywiązałem do tali,samary,legiona,grunta,Sheparda i innych
Odpisz
23 września 2017, 20:44
@Kto_Inny: teraz jest za 1zł xD
Odpisz
23 września 2017, 21:05
@DAVJD: factorio, rimworld, the escspists, prison architeck, papers please, Warface
Odpisz
Edytowano - 23 września 2017, 17:02
ja mam tak że kiedyś próbowałem zarywać nocki grając w gry (max. do północy wytrzymywalem) żeby się pochwalić przed kolegami, a dzisiaj pochłonięty w to tylko se mysle o drugiej w nocy:
-dobra, jeszcze tylko 5 min
dobra 10
dobra 30
dobra ch*j godzina
Odpisz
15 września 2017, 16:50
A ja chciałabym chodź raz pójść do szkoły wyspana, jestem ciekawa czy to doświadczenie fajniejsze od chodzenia do szkoły w trybie "szczo to za znaczki na tym ciemnym czymś?".
Odpisz
15 września 2017, 21:21
@Deprecha: Ja nie ważne o której się położe i o której nie wstanę to zawsze będę wyspany xd
Odpisz
15 września 2017, 22:04
Ty bierzesz inne tabletki.
Odpisz
15 września 2017, 22:09
@Deprecha: Ogólnie to w mojej klasie panuje przeświatczenie że jestem dilerem marichuany
Odpisz
15 września 2017, 22:19
A jesteś?
Odpisz
15 września 2017, 23:10
@Deprecha: Nie ale się ciągle zachowuje jakbym po niej był
Odpisz
16 września 2017, 09:48
Nie? A ja już się z łóżka poderwałam...
Odpisz
23 września 2017, 15:05
Nah, to ja nieważne kiedy się położę i kiedy wstanę, zawsze jestem niewyspany.
Odpisz
23 września 2017, 15:59
@Krzyniu: eke
Odpisz