Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaowru

7 stycznia 2024, 23:39

o kurde mam taka szczotkę do włosów

Avatar
ShinySylveon

26 marca 2018, 21:56

Moi jejowi bracia, pomódlcie się o moją duszę do naszego pana i władcy Bożydara, mam już tą szczotkę i instagrama.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

12 grudnia 2018, 09:00

jesteś chłopakiem?

Avatar
ShinySylveon

12 grudnia 2018, 14:30

Nie

Avatar
ZiemiaJestPlaska

12 grudnia 2018, 14:32

mogłaś :
moi bracia i siostrzyczki

Avatar
ShinySylveon

12 grudnia 2018, 14:36

No w sumie

Avatar
Konto usunięte

22 września 2017, 18:34

1.Czytanie książek jest ok, ale jeśli nie lubią, to nikt im nie rozkaże.
2.Prostowanie niszczy włosy, znam przypadki, w których dziewczyna używała żelazka, bo matka zabrała jej prostownicę.
3.H&M jest ok, ale drogo jak uj.
4.Ten choker jest brzydki, kojarzy mi się z nanananananmi chan.
5.Vans to dobra firma, sama mam od nich plecak.
6.Torby z Michaela Korsa, to przesada, są drogie, a dość przeciętne.
7.Zwykła szczotka, nic nadzwyczajnego.
8.Iphone, to telefon, jak każdy inny, ale jego cena jest zdecydowanie za wysoka.
9..Under Twenty ma strasznie chemiczne kosmetyki, chociaż sama używam kremu BB z tej firmy.
10.Puder, po prostu puder
11.Jeansy, co w tym złego?
12.Krótki top, część garderoby.
13. Zwykłe buty, te czarne są nawet ok.
14. Akurat jeśli chodzi o brwi, to zależy od umiejętności i upodobań.
15. Filtr na snapchatcie, co z tego?
16. Zwykły brelok, sama mam taki przy portfelu.
17. Social media, nic nadzwyczajnego

Avatar WebsTer230

2 grudnia 2017, 19:58

Who cares?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 12 grudnia 2018, 09:01

"sama używam"
to wyjdź jprdl
poza tym w h&m jest tanio, iPhony są hejtowane z powodu, którego nie znasz

Avatar WatashiKage

21 września 2017, 09:26

Czy tylko dla mnie malowanie sobie brwi w taki sposób to zasłanianie sobie czoła czymś co brzydko wygląda?

Avatar BabkaZmarihuano

Edytowano - 19 września 2017, 19:07

Ja jakos w tym roku w celu leczenia kompleksow zaczęłam się ładnie ubierać i malować. pamiętam jak jeszcze rok temu utwierdzałam się w tym ze jestem lepsza od typowej laski opisanej na tym obrazku, bo zaniedbuję się, pokazuje ze nie obchodzi mnie ze jestem brzydka, chodze w wielkich bluzach i zgnojonych butach. Lubię snapchata, bo prostuje ryj. Lubie tangle teezera bo dobrze rozczesuje moje długie i grube kudły. nie mam iphonea bo jestem biedna, ale i tak nie mam potrzeby mieć. nie mam torebki bo nie potrzebuje. ten worek z vansa mi się podoba, ale nie wiem gdzie go nosic bo mieszkam na zadupiu. superstary mi się podobają ale nie mam bo jestem biedna, lubie H&m bo tam są ładne ubrania. czarnego pasa w obciąganiu nie noszę, BO JA MAM DIAMENTOWY BO JESTEM MISTRZYNIĄ W SWOIM FACHU. Media społecznościowe? nie spamuję zbytnio swoimi zdjęciami, jedno wstawiłam na jeja. używam Messengera głownie. a te breloczki z puszkiem to nie wiem nawet co to jest xd Nauka zawsze dla dla mnie wazna, bo od zawsze bałam się swojej przyszłości i czułam pewien rodzaj presji sukcesu którą uroiłam sobie w głowie. Nie jestem jakaś bystra, jestem tez leniwa, ale się staram. Na pewno nie stawiam na bycie jakąś gwiazdą instagrama, bo to jest debilizm. pozatym wyglądu też nie mam a na operacje trzeba mieć hajs i wpasowywać się w standardy. Jestem gimbuska rocznik 2002

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar BabkaZmarihuano

20 września 2017, 08:16

@przemek1ni: dopompowujcie moje ego więcej <33333

Avatar Loser

20 września 2017, 15:17

@BabkaZmarihuano: mam połączony budynek gimnazjum i podstawówki i na tle innych dziewczyn jeteś 9/11 wszystkie takie same ;-;

Avatar igor444

19 września 2017, 17:14

Jak miałem 13 lat to był hejt na 13 latków jak miałem 14 ciągle był ten hejt na 13 latków a jak mam 15 to jest hejt na 15 latków.

Avatar MineDan

19 września 2017, 17:19

@igor444: ciekawe, jesteśmy w tym samym wieku,a jedyny hejt jaki ja zauważam to ten na osoby minimum o dwa lata młodsze ode mnie.

Avatar igor444

20 września 2017, 11:53

@MineDan: ciekawe

Avatar wolf_lord

20 września 2017, 07:49

Sam kupuje ciuchy w H&M mam taką szcotke do włosów i niestety mam konto na snapchatcie i na instagramie ale to tylko dla komunikacji z moimi znajomymi... na swoje usprawiedliwienie mam jedno zdanie: kuje topory w wolnym czasie.

Avatar wolf_lord

20 września 2017, 07:50

@wolf_lord: pudło na hejty\_______________________/

Avatar Gigi322

20 września 2017, 07:27

jak to dobrze że nie jestem gimbuską... tylko siódmoklasistką i w naszym rodzie 7-8 klas nie ma jeszcze takich tapeciar. Przynajmniej w mojej szkole i mieście

Avatar FirankaMipinska

20 września 2017, 17:59

@Gigi322: W mojej szkole występują, ale w dwóch rocznikach równoległych i u młodszych - u nas wręcz się HEJCI takie rzeczy

Avatar Kiki12love

20 września 2017, 05:51

Jak dla mnie tapeciary to zamiast się tapetować, to powinny iść do dermatologa, jeśli mają na ryjcach kaszę-mannę
No bo skoro robią wszystko, żeby "dobrze" wyglądać... :v

Avatar Nieniek

19 września 2017, 23:59

BE GONE T H O T

Avatar DeadMaster

19 września 2017, 23:15

To wcale nie jest fajne jak patrzysz na ten obrazek i widzisz dziewczyny ze swojej klasy ;-;

Avatar
Konto usunięte

19 września 2017, 18:24

w mojej szkole jeszcze trzeba by jakieś tanie papierosy dodać bo chodzą co przerwe za bloki

Avatar AJEMAJ

19 września 2017, 19:18

Ah... U mnie to samo... Nie zapominaj jeszcze o "Alko".

Avatar
Konto usunięte

19 września 2017, 21:06

@AJEMAJ: jak najtańsze

Avatar trawapl

Edytowano - 15 września 2017, 18:57

Dzoewczyny z mojej klasy używają prawie wszystkiego z tegi obrazak, a chodza do 5 klasy. \_______/ pudło na hejty bo piąta klasa.

Avatar VimeroTV

19 września 2017, 17:17

@trawapl: Pozdrawiam, chłopak z 6

Avatar lulz123

19 września 2017, 18:06

@trawapl: Możesz być z jakiej klasy chcesz, ale lepiej pisz bo oczy lekko bolą.

Avatar trawapl

19 września 2017, 19:14

@lulz123: nah pisałam na szybko wiem jakie błędy tam popełniłam i niestety klawiatura trochę mi szwankuje

Avatar trawapl

19 września 2017, 19:15

@lulz123: I mnie też oczy bolą gdy na to patrze

Avatar TruskawkaZInternetu

15 września 2017, 19:25

Ale ta szczotka jest dobra, sprawia że rozczesywanie nie boli, a szczególnie do grubych i długich włosów \________/

Avatar matix044

19 września 2017, 17:04

@TruskawkaZInternetu: Ale kto tu obraża cokolwiek. Autor miał na myśli to, że te szczotki są wszędzie i każdy je ma, a to jest już nużące.

Avatar baarts

19 września 2017, 17:20

@TruskawkaZInternetu: Tak tylko powiem ciekawostkę, że podobnymi się czyści konie.

Avatar Kolofgen21

19 września 2017, 18:42

@baarts: Czyli ciebie? :)

Avatar baarts

19 września 2017, 18:54

@Kolofgen21: Nie, skąd ten debilny pomysł?

Avatar BabkaZmarihuano

19 września 2017, 18:53

nom laski z jeja przyjdcie tu i rozpisujcie się jakie to wy jesteście wyjątkowe bo nie macie fazy na te rzeczy z obrazka i nie tapetujecie mordy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Znak czasów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Przypałowo

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka