Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SzyMOON_

5 lutego 2018, 08:45

Ja osobiście FB mam, ale nie używam ze względu na chociażby coś takiego jak to.

Avatar BetonowyMur

Edytowano - 5 października 2017, 15:53

Jest na fb od wafla dużo grup, z martwymi noworodkami i tak dalej, tam też jest coś w stylu "napisz w komentarzu amen i daj like albo trafisz do piekła" czy "jeśli nie pomodlisz się przy tym obrazku i go ominiesz trafisz do piekła".

Avatar YouGoSlavia

5 października 2017, 07:23

Jak to brzmi po polsku? Bo za cholerę nie mogę tego przetłumaczyć

Avatar cichyadam

5 października 2017, 07:39

@YouGoSlavia: chyba umrę

Avatar BurgerSoN

5 października 2017, 07:41

@YouGoSlavia: może najpewniej umrę? Albo może umrę? lub sugeruję że umrę coś takiego

Avatar ZeeKo

5 października 2017, 07:51

@YouGoSlavia: Zgaduje że zgine

Avatar TenLucznik

5 października 2017, 07:31

Gardzę tymi wszystkimi łańcuszkami

Avatar lorax12

5 października 2017, 07:11

Pech to by było raczej długie cierpienie niż śmierć
Czyli nic by się nie zmieniło

Avatar Ginny1374

15 września 2017, 23:12

Od tamtego czasu nie odpisał

Avatar
Konto usunięte

29 września 2017, 11:14

@Ginny1374: Ja napisałem ,,masz raka, spi***alaj"

Avatar
Konto usunięte

15 września 2017, 20:43

Albo te głupie łańcuszki :v

Avatar
Konto usunięte

15 września 2017, 21:13

Cały czas tym spami

Avatar
Konto usunięte

15 września 2017, 21:28

mówię żeby nie robili, ale i tak to robią ;-;

Avatar
Konto usunięte

15 września 2017, 21:30

Same

Avatar benben7

15 września 2017, 21:57

ja kiedyś od koleżanki coś takiego dostałem ;-;

Avatar
Konto usunięte

15 września 2017, 22:03

@benben7: ohui, polski rap ;-; współczuję tego zawodu, btw fajna czcionka

Avatar benben7

15 września 2017, 22:06

dzięki

Avatar polandball1

15 września 2017, 20:30

A tak z innej beczki... dlaczego w 3 nie było WWII?

Avatar romanow

15 września 2017, 20:33

@polandball1: w Liceum będziesz miał zapewne.

Avatar docRobert

15 września 2017, 20:58

@polandball1: Historia XX wieku jest w pierwszej liceum.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Trzeba brać osobną torbę

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka