Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
Płać pan
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2013, 20:32
siedź na necie :)
Odpisz
26 marca 2013, 16:21
Oglądaj "mecze" piłki nożnej.
Odpisz
26 marca 2013, 16:52
@Piotr99: On pewnie nie lubi komedii.
Odpisz
26 marca 2013, 19:43
@shark2199: Chyba dramatu.
Odpisz
27 marca 2013, 14:32
@shark2199: dobre :D
Odpisz
26 marca 2013, 18:24
człowiek ma cel a kiedy go zrealizuje nie ma co robić.
wtedy trzeba zająć się pracą.
Odpisz
26 marca 2013, 18:14
Mam podobnie, tylko że z większością sportów, które oglądam.
Odpisz
26 marca 2013, 17:36
"oglądnąłem" nienawidzę tego
Odpisz