Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Tymi się chodzi
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2017, 11:26
Moje miasto takie piękne.
Odpisz
29 września 2017, 22:39
@PsychodelicznaKoza: Moje też... Żagań....
Odpisz
22 września 2017, 09:10
Normalnie jak ten napad z gta V z tą superbronią
Odpisz
17 września 2017, 08:55
Przechodziłem tamtędy :0
Odpisz
17 września 2017, 13:33
Ja tam mieszkam haha
Odpisz
21 września 2017, 21:13
@Sp1zg4nY: I co, chcesz za to order uśmiechu?
Odpisz
21 września 2017, 21:25
@Snorciakkk: a ja tam mam kontener
Odpisz
22 września 2017, 08:21
@Snorciakkk: już mam taki order C:
Odpisz
17 września 2017, 09:49
Żagań to nie miasto,Żagań to stan umysłu.
Odpisz
17 września 2017, 10:03
@Fauna24: uwierz mi gubin to trzeci sosnowiec i radom...
Odpisz
17 września 2017, 13:32
@Fauna24: Ja mieszkam w Żaganiu :>
Odpisz
17 września 2017, 13:35
@Sp1zg4nY: kolejny jejak w mym mieście :D
Odpisz
17 września 2017, 13:42
@reLik: jaki rocznik?
Odpisz
17 września 2017, 14:10
@Sp1zg4nY: Mam na profilu
Odpisz
17 września 2017, 20:08
@reLik: apka :>
Odpisz
17 września 2017, 20:09
@Sp1zg4nY: ja też 04
Odpisz
17 września 2017, 21:42
@Sp1zg4nY: daj mi nazwisko haha
Odpisz
21 września 2017, 21:24
@Fauna24: W końcu głośno w moich okolicach XD
Odpisz
21 września 2017, 21:59
@Sp1zg4nY: Ja też,no...Raczej mieszkałam,dzięki Bogu.
Odpisz
22 września 2017, 07:32
@Krystian4uPL: Oj tam zaraz trzeci Radom
Odpisz
22 września 2017, 06:51
kiedy jeździsz tam co tydzień, ale ukradła kontener i już nie możesz tam przyjeżdżać
Odpisz
22 września 2017, 06:47
Znam to miasto! Kupiłem tam taki fajny kontener :DD Polecam to miasto
Odpisz
21 września 2017, 23:26
Amerykańskim żołnierzom w polsce caly czas się coś ciekawego przytrafia.
Odpisz
21 września 2017, 21:13
Ale tam jest napisane okradł. Czyli chyba sam kontener został w rękach wojskowych.
Odpisz
17 września 2017, 09:22
Janusz pacz jaki fajny kontyner. Biermy go to najwyżej Grażynka bydzie mioła gdzie ziemnioki trzymoć. A póżniej się najwyżej wynojmie. I chędożyć tych amerykańców zasranych. My biedni ludzie jesteśmy, należy się nom.
Odpisz
17 września 2017, 09:06
i tak to jest jak ludzie przyjeżdżają do chlewu
Odpisz