Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2017, 12:30
Nie widzę w tym problemu że dziadek nie rozumie tego to przecież oczywiste , to dzieciak powinien starać się mówić tak żeby dziadek go zrozumiał (czyt mówiący zawsze ma mówić tak by go zrozumiał adresat , nie powiem chyba do pakistańsczyka po polsku , no przecież nie zrozumie).Nie mówiąc o tym ,że starsze osoby często mają problemy ze słuchem i nie rozumieją wszystkiego co do nich mówimy .
Jeszcze jest sprawa o różnicy pokoleń która jest tutaj bardzo duża nie mówiąc o samym slangu który zawsze się zmieniał.(np poczytajcie jakieś stare polskie książki znajdziecie tam archaizmy {jak ktoś nie skończył gimbazjum - słowo którego my już nie używamy ale używali nasi przodkowie}).Kurde , ale się rozgadalem. Pozdrawiam.
Odpisz
24 września 2017, 12:50
@TenLucznik: dobry komentarz i nie ma strzalek, dziwne
Odpisz
24 września 2017, 15:34
@SzaryPanel: już ma , heh
Odpisz
24 września 2017, 16:12
@TenLucznik: Nie mówić do Pakistańczyka po Polsku?Kto to widzioł!Nieh sie ciapas uczy po ludzku gadać!
Odpisz
29 lutego 2024, 14:54
@Andrzej_Duda: w Pakistanie się mówi po arabsku!
Odpisz
17 września 2017, 11:17
Mój dziadek lubi kebsy i często mi daje hajs na nie :) KebsGrandDad
Odpisz
24 września 2017, 12:59
je**ne furry
Odpisz
24 września 2017, 15:18
@Tf2Medic: nom
Odpisz
Edytowano - 24 września 2017, 20:07
Ja kebaba z 5 lat nie jadłam, bo moja rodzina ich nie lubi ;-;
Odpisz
24 września 2017, 22:25
@Staropolanka_Niegazowana: Mój dziadek z takim sosem zamawia że nikt poza nim tego zjeść nie potrafi(zajebiście ostry) ale w sumie też dawno nie jedliśmy...
Odpisz
24 września 2017, 16:35
Godosz a nie gogosz... tak to jest jak gorol próbuje pisać po śląsku
Odpisz
24 września 2017, 19:59
@ravenfive: myślę ze to była po prostu litrówka
Odpisz
24 września 2017, 17:53
Języka ojczystego w gębie zapomniałeś degeneracie?!
Odpisz
17 września 2017, 11:01
Dziadek Zygmunt
Odpisz
17 września 2017, 11:08
@polandball1: Moj dziadek nazywal sie Zygmunt
Odpisz
17 września 2017, 11:16
@Sushinator: Mój Henryk
Odpisz
17 września 2017, 11:17
@BonnieThePirate: Mój nie żyje.
Odpisz
17 września 2017, 11:20
mój też nie żyje
Odpisz
17 września 2017, 11:26
@BonnieThePirate: mój też
Odpisz
17 września 2017, 11:40
@polandball1: Mój też [*]
Odpisz
17 września 2017, 13:18
@BonnieThePirate: mój dziadek Leszek jeszcze żyje, ale dwaj Leszkowie i Alfons już nie
Odpisz
17 września 2017, 13:24
@DziwnyPan: a mój Andrzej
Odpisz
24 września 2017, 12:36
@polandball1: Mój Mietek ;-;
Odpisz
24 września 2017, 12:56
A ja mam imię po dziadku.
Odpisz
24 września 2017, 12:57
@Archeologwinternetach: Nazywał się Archeolog?
Odpisz
24 września 2017, 12:57
@Archeologwinternetach: Skąd wiesz?
Odpisz
24 września 2017, 12:58
@Archeologwinternetach: Strzelałem.
Odpisz
24 września 2017, 13:01
@Archeologwinternetach: To było pytanie retoryczne.
Odpisz
24 września 2017, 13:50
@Archeologwinternetach: rozdwojenie jaźni?
Odpisz
24 września 2017, 12:57
"Dziadziok, podej mje no trochem kszanu pod tem kełbaskię!"
Odpisz
24 września 2017, 12:52
Pierwszy obrazek z nosaczami od dawna który mnie rozśmieszył
Odpisz