Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2017, 21:53
dzisiaj jak ze szkoły przyszedłem, to mame mówiła, że próbowała skype'a na moim pc odpalić, bo laptok rodziców się zablokował...kamień z serca, jak się przypomniało, że już rano wyjąłem i schowałem USBsticka z 'tup sikret'-materiałami...ale i tak jest on chroniony hasłem
Odpisz
Edytowano - 20 września 2017, 08:21
@Maly_modelarz15: >spogląda na avatar
>spogląda na wypowiedź
Motyla noga *klnie szpetnie* cały pendrive?
Odpisz
20 września 2017, 18:38
@bartus99: nah nah... a priori, całe 16GB już pełne, ale większość pendrive'a stanowią zdjęcia kolei wąskotorowych, random shitu ze znajomymi i szablonów do memów, ale nie wykluczam, że 228MB miejsca zajmuje hasłem.bat zabezpieczony folderek *apkowy lenny*
Odpisz
20 września 2017, 19:00
@Maly_modelarz15: Nie wiem co jest bardziej przerażające. Zablokowana zawartość, randomowy shit czy koleje wąskotorowe ;-;. Chyba to ostatnie...
Odpisz
20 września 2017, 20:46
@bartus99: WAT koleje wąskotorowe?! XD co w tym przerażającego? Random shit, to stare memy, zdjęcia z klasowej grupy, niskojakościowe zdjęcia itd. X)
Odpisz
20 września 2017, 21:21
@Maly_modelarz15: n-n-napewno ;-; p-p-poco ci zdjęcia kolei wąskotorowych ;-;
Odpisz
Edytowano - 20 września 2017, 21:25
@bartus99: stanowią główną część mojego hobby?
Odpisz
20 września 2017, 21:34
@Maly_modelarz15: co ja pacze ;-;
Odpisz
20 września 2017, 21:55
@Maly_modelarz15: .-. Mów dalej... Zyskałeś moją atencje.. (znaczy jeśli chcesz ofc do niczego nie zmuszam ^^)
Odpisz
Edytowano - 21 września 2017, 12:06
@bartus99: Co to ofc?
Odpisz
21 września 2017, 15:55
@Maly_modelarz15: Skrótowiec od Of course
Odpisz
Edytowano - 21 września 2017, 18:34
@bartus99: oke... a więc: większość ludzi uważa kolejarzy wąskotorowych za debili/wariatów (bo wg. dzisiejszego społeczeństwa nie liczy się to jako hobby) , ale tylko dzięki nam, tym 'wariatom' koleje wąskotorowe jeszcze istnieją, bo PKP cały ten zabytek wyje**ło by na złom ;V Mam też moje ukochane zajęcie, co tylko dzieci lat 70-tych [lub gracze DKC] pamiętajo: karkołomna jazda w lorce (wagoniku kopalnianym) ^^ Nawet tu na jeja mema ze mnie zrobiłem jak ja w takiej siedzę...
Odpisz
21 września 2017, 20:44
@Maly_modelarz15: WoW miło poznać osobę która nie ma kolejnego generycznego hobby! Wreszcie coś oryginalnego :D
Odpisz
21 września 2017, 21:29
@bartus99: dzięki, miło słyszeć... jak mówiłem, normalnie to ja za moje hobby hejty kasuję :/
Odpisz
21 września 2017, 21:35
@Maly_modelarz15: Errrrgh.. A jaki powód podaje hipotetyczny "hejter"?
Odpisz
21 września 2017, 21:38
@bartus99: bo to bardzo staromodne i niepoważne zarówno abstrakcyjne hobby i nie ma to nic wspólnego z byciem 'cool', tak jak większa część mojej klasy twierdzi...
Odpisz
21 września 2017, 21:52
@Maly_modelarz15: Idioci. To nie obelga a diagnoza. Po prostu idioci
Odpisz
21 września 2017, 22:34
@bartus99: no nic na to nikt nie poradzi... nie kłócę się z nimi, bo kłótnia z idiotą, to jak gra w szachy z gołębiem...
Odpisz
22 września 2017, 16:08
@Maly_modelarz15: Ehhh. Niestety...
Odpisz
17 września 2017, 16:12
Mam hasło, którego nawet nie zapamiętają :v
Odpisz
19 września 2017, 22:06
Takie długie, czy skomplikowane?
Odpisz
19 września 2017, 22:14
@Monster_: Nie, nazwa mojego ulubionego anime. Rodzice nawet nie wiedzą co to Naruto.
Odpisz
19 września 2017, 22:16
Ok...
Odpisz
20 września 2017, 07:36
Czy ty masz jako hasło "Yurionice"
Odpisz
20 września 2017, 14:05
@creeper_girl: Nie :v
Odpisz
20 września 2017, 07:18
I widzisz jak walą konia
Odpisz
20 września 2017, 10:59
@Crln_7: Nawet mama?
Odpisz
20 września 2017, 12:17
@satysfakcjonujacyNick: tak
Odpisz
20 września 2017, 08:04
"swoim" ale zakupionym przez rodziców. ah, jakie to piękne..
Odpisz
18 września 2017, 00:31
ja mam hasło także ten
Odpisz
20 września 2017, 00:22
@Jcavatarr: Jeśli ktoś potrafi to max 5 minut i już nie masz hasła ;)
(jakiś mały linux na pendrive i znajomość komend windowsowych) :D
Odpisz
20 września 2017, 05:47
@dawid2632: To rodzice oni nie znają takich komend
Odpisz
20 września 2017, 06:59
@RpLay: gorzej jak rodzice to Z zawodu informatycy
Odpisz
20 września 2017, 06:27
Problemy nastolatków
Odpisz
20 września 2017, 01:07
its time for porn
Odpisz
17 września 2017, 13:17
ten uczuć kiedy cały czas używasz telefonu zamiast komputera i się tym nie martwisz
Odpisz
17 września 2017, 13:21
@benben7: benbenis7
Odpisz
17 września 2017, 13:21
@benben7: same
Odpisz
19 września 2017, 21:23
@benben7: same
Odpisz
19 września 2017, 21:35
@benben7: same.
Odpisz
19 września 2017, 22:16
@benben7: ja tylko gram na kompie a reszta to same xD
Odpisz
19 września 2017, 23:05
@FanNinjaKiwi222:
Odpisz
19 września 2017, 22:35
A ja nie mam się o co martwić B)
Odpisz
19 września 2017, 21:52
Odpisz
17 września 2017, 14:43
Hasło i po problemie
Odpisz
17 września 2017, 13:33
Dobrze chociaż, że swoich.
Odpisz