Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Rel
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2019, 18:26
Kraj na obrazku znajduje się poniżej poziomu morza, więc zalewając go sprawiamy że zniknie
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2019, 08:22
Chciałeś lajki to kopiujesz?
Odpisz
10 stycznia 2019, 10:38
@Kirrra: nie kopiuje , czekolada perfidny skopiowal
Odpisz
10 stycznia 2019, 22:10
Sorry ale nie ufam osobue z Death Notem przy sobie
Odpisz
10 stycznia 2019, 23:39
@Kirrra: to mu nie ufaj
Odpisz
11 stycznia 2019, 07:47
Teraz pewnie wpiszesz do niego mój nick i miliony jajek sadzonych dostanie zawału
Odpisz
11 stycznia 2019, 07:51
@Kirrra: czemu
Odpisz
11 stycznia 2019, 11:23
Bo wiele jajek sadzonych ma pseudonim Kirrra
Odpisz
11 stycznia 2019, 11:41
@Kirrra: nie?
Odpisz
11 stycznia 2019, 13:26
Tak??. Poznaj Historię powszechną jajek sadzonych
Odpisz
11 stycznia 2019, 13:34
@Kirrra: nie znieniaj tematu
Odpisz
11 stycznia 2019, 15:22
Nie zmieniam tematu, wiele jajek sadzonych ma tak na imię dzięki historii
Odpisz
11 stycznia 2019, 15:30
@Kirrra: ups jednak zmieniles
Odpisz
11 stycznia 2019, 15:53
A do jakiego mam wrócić???
Odpisz
14 sierpnia 2019, 16:40
@Kirrra: mów dalej
Odpisz
14 sierpnia 2019, 17:02
@Drag_on: pogadajmy o betoniarkach
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2019, 20:08
@Kirrra: tak, to wspaniałe zwierzęta
Odpisz
14 sierpnia 2019, 22:56
@Drag_on: one robią takie bwwwwwww. Czasami łup łup łup łup łup łup łup łup łup łup. A czasami rzygajom
Odpisz
15 sierpnia 2019, 16:59
@Kirrra: takim siwym
Odpisz
15 sierpnia 2019, 17:03
@Drag_on: ale nie zawsze siwym
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2019, 17:04
@Drag_on: ale najczęściej takim siwym co na początku jest takie trochę jak woda a jak już to wyrzyga to robi sie takie twarde
Odpisz
15 sierpnia 2019, 18:21
@Drag_on: po co w ogóle nam betoniarki?
Odpisz
15 sierpnia 2019, 18:31
@Kirrra: nie wiem
Odpisz
16 sierpnia 2019, 17:42
@Drag_on: Załóżmy rebelię antybetoniarkową. Zakładamy grupę na jeja. I profilowe to przekreślona betoniarka
Odpisz
17 sierpnia 2019, 19:48
@Kirrra: genialne
Odpisz
17 sierpnia 2019, 20:22
@Drag_on: już zmieniłem
Odpisz
18 sierpnia 2019, 14:20
@Kirrra: dobrze, teraz trzeba to rozprzestrzenić
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:09
@Drag_on: jak tam się żyje panowie
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:10
@KotBartek: odkopałeś historię
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:12
@Drag_on: piękną historię
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:19
@Drag_on: a tak sobie czytałem komy pod memami, więc nic specjalnego
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:30
@KotBartek: nie dla betoniarek...
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:38
@Kirrra: musimy to powtórzyć
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:44
@KotBartek: jeszcze jak
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:45
@Drag_on:
Odpisz
16 czerwca 2020, 22:47
@KotBartek: tylko na nowo zaczynamy rebelię. Proponuję profilowe skreślonych betoniar i hasła pod każdymi pgadajcami i parówkami
Odpisz
16 czerwca 2020, 23:09
@Kirrra: dobra
Odpisz
21 kwietnia 2022, 18:54
@Drag_on: Minęły 3 lata a ty dalej na służbie, szacunek
Odpisz
21 kwietnia 2022, 19:06
@wiedeni:
Odpisz
4 lutego 2024, 23:30
@Drag_on: rzeczywiście, dzięki waszej ciężkiej pracy i zaangazowaniu w sprawę , widzę mniej betoniarek na drogach. Dziękuję
Odpisz
4 lutego 2024, 23:42
@Brzydkl: wykonaliśmy swoje zadanie, osiągnęliśmy nirwanę
Odpisz
5 lutego 2024, 00:23
@Brzydkl: Cieszę się, że widać skutki naszej działalności, jednakże nie spoczniemy póki nie wytępimy całej populacji betonowozów. Gdy osiągniemy ten cel weźmiemy się także za betoniarki w każdej innej postaci i zakończymy ich marną egzystencję co do sztuki.
Odpisz
6 lutego 2024, 23:06
@Drag_on: wybrałeś język faktów. Po wytępieniu bet****rek osobiście popieralbym likwidację falochronów
Odpisz
7 lutego 2024, 00:48
@Kirrra: ambitnie
Odpisz
30 czerwca 2022, 17:27
Xd
Odpisz
Edytowano - 17 września 2017, 13:49
Kraj na obrazku znajduje się poniżej poziomu morza, więc zalewając go sprawiamy że zniknie
Odpisz
Edytowano - 17 września 2017, 14:10
tym lepiej precz z Timmermansem!!!!
Odpisz
17 września 2017, 14:46
Ocieplenie klimatu = brak europejskiej stolicy marichuany
Odpisz
17 września 2017, 15:20
w sumie to jeszcze Praga zostaje
Odpisz
17 września 2017, 16:08
@D2222222222: e czechach manerihuninen jest zakazana tak jak i w Polsce
Odpisz
17 września 2017, 17:08
nie? można ją mieć i się za to nie ponosi żadnych konsekwencji
Odpisz
17 września 2017, 17:17
@D2222222222: ale tylko do 10gram do wlasnego uzytku + zakazana hodowla (chyba)
Odpisz
17 września 2017, 20:47
a no racje masz
Odpisz
9 listopada 2017, 20:20
W Holandii jest maks 5 g na własny użytek i hodowla też jest nielegalna
Odpisz
13 listopada 2017, 14:26
Ja pie**ole, kopalnia strzałek
Odpisz
9 listopada 2017, 17:30
Udało mi się. Zrobiłem obrazek, który trafił na kraniec Poczekalni
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2017, 18:08
No to teraz chwilowo jest na górze głównej
Odpisz
9 listopada 2017, 23:46
a kiedy go dodałeś?
Odpisz
10 listopada 2017, 13:25
@Maly_modelarz15: 17 września
Odpisz
10 listopada 2017, 15:44
ło panie to długo tam to leżało...
Odpisz
9 listopada 2017, 18:13
Odpisz
9 listopada 2017, 18:27
@GeorgeS: no ładny pies i co z tego?
Odpisz
9 listopada 2017, 18:34
@GeorgeS: ja mam takiego psa.
ps.trochę się powtarzał.
Odpisz
9 listopada 2017, 18:34
*postarzał
Odpisz
9 listopada 2017, 18:36
@ruzwelt1: No pies. Co ci przeszkadza :(
Odpisz
9 listopada 2017, 18:37
ładny :)
Odpisz
9 listopada 2017, 18:44
@GeorgeS: a co to ma wspólnego z obrazkiem do jasnej ciasnej!
Odpisz
9 listopada 2017, 18:50
@GeorgeS: 😊😀😀
Odpisz
9 listopada 2017, 18:51
@GeorgeS: dzięki 😀😀😀
Odpisz
10 listopada 2017, 14:28
@ruzwelt1: nic ku*wa
Odpisz
10 listopada 2017, 14:44
@GeorgeS: to po ch. to dałeś?
Odpisz
9 listopada 2017, 20:50
W końcu, przy okazji mój obrazek z Hansem też nie wyszedł.
Odpisz
9 listopada 2017, 20:21
I have cripling depresion
Odpisz
9 listopada 2017, 19:49
Holandia jest krajem depresyjnym
Odpisz
9 listopada 2017, 18:49
Holandia jest poniżej poziomu morza.
Nazywa się to depresja.
Jak się nie jest szczęśliwym można popaść w depresje.
Marichuana daje szczęście.
W Holandii marichuana jest legalna.
Więc depresji nie ma.
Odpisz
9 listopada 2017, 18:47
Czekaj. Czy ten obrazek siedział w poczekalni prawie 2 miesiące?!
O ku*wa
Odpisz
9 listopada 2017, 18:44
O ku*wa ile to gniło w poczekalni
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2017, 18:37
xD
Odpisz
9 listopada 2017, 18:39
@GeorgeS: @GeorgeS: @GeorgeS:
Odpisz
1 listopada 2017, 20:55
Kurde ile to jeszcze bedzie tu gniło??
Odpisz