Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie po oczach
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2017, 18:20
Zuo
Odpisz
19 września 2017, 20:36
Tylko ci*y biją kobiety.
Odpisz
19 września 2017, 20:40
@BetonowyMur: ta ale w sumie to mamy równouprawnienie więc dlaczego jak kobieta bije faceta z liścia w mordę to jak facet odda to jest c*pa i h*j a kobieta jak go uderzy to jest niezależna i silna?
Odpisz
19 września 2017, 20:41
@ufok1234: To wtedy taka się obezwladnia i trzyma za ręce tak żeby poczuła wielki ból ale nie bije się jej
Odpisz
19 września 2017, 20:49
@BetonowyMur: Zrób tak z herszt babą która nie jednego chłopa by na strzała położyła lub jakiejś strongmenki czy babki z mma
Odpisz
19 września 2017, 20:59
@Ares011: Ja po prostu wyznaje zasadę, że uderze kobietę w momencie gdy będę bronić swojego życia
Odpisz
19 września 2017, 21:01
@BetonowyMur: chmm... ostatnio jedna lafirynda opluła mi twarz bo myślała, że nic jej nie zrobię, była zdziwiona kiedy przeleciała pół klasy i wbiła się w ławkę...
Odpisz
19 września 2017, 21:03
@benek10: no i prawidłowo
Odpisz
19 września 2017, 21:07
@benek10: Wszystko może być dildo
Odpisz
19 września 2017, 21:10
@BetonowyMur: czekaj, co to ma do rozmowy?
Odpisz
19 września 2017, 21:17
@ufok1234: Wbicie się w ławkę
Odpisz
19 września 2017, 21:47
@BetonowyMur: to zmienia wszystko
Odpisz
Edytowano - 19 września 2017, 21:57
@BetonowyMur: No chyba lepiej raz a dobrze pie**olnąć sierpem niż zakładać dźwignie kobiecie, zada jej to jeszcze większy ból niż przy uderzeniu więc jaki w tym sens xd
Odpisz
20 września 2017, 05:42
@okrutnik: a kto tu pisał o dźwigni,?
Odpisz
20 września 2017, 14:53
@BetonowyMur: ''i trzymac za ręce tak żeby poczuła wielki ból'', uznałem to za armbar
Odpisz
20 września 2017, 15:45
@okrutnik: Ja uznałem to po prostu za przytrzymanie żeby nie mogła ruszać
Odpisz
17 września 2017, 14:27
Mam wrażenie że po takim pobiciu niemiał byś już czym zadzwonić
Odpisz
17 września 2017, 14:28
Kto normalny by kradł iphona.
Odpisz
17 września 2017, 14:44
Mógł go ukraść żeby go sprzedać jakiemus dziecku
Odpisz
17 września 2017, 14:45
Za takiego ajfona to ja bym sobie wykupił wszystkie imprezy na najbliższy rok, na które chcę pójść ale mnie nie stać. Więc nie obrażaj pan, dobre
Odpisz
19 września 2017, 23:06
ja bym ukradl i oddal horej curce
Odpisz
19 września 2017, 20:13
Teraz wszyscy hejtują ajfony za to że mają ten głupi czytnik twarzy. A tak naprawdę wiele telefonów miało to wcześniej i nikt ich nie hejtował bo to nie ajfony.
Odpisz
19 września 2017, 22:29
@WielkiWudz: Tylko ze to ma byc podobno zamiast czytnika lini papielarnych wiec o to chodzi
Odpisz
19 września 2017, 22:35
@WielkiWudz: Nikt ich nie hejtował, bo większość z nich miała skaner linii papilarnych.
Odpisz
19 września 2017, 20:27
XDDD
Odpisz
17 września 2017, 18:56
do połączenia alarmowego nie trzeba odblokowywać
Odpisz
17 września 2017, 16:09
*Ekhem* Numer alarmowy *Ekhem*
Odpisz
17 września 2017, 14:45
Telefon powinien chyba być w stanie zadzwonić, szczególnie pod numery alarmowe, bez odblokowania
Odpisz
17 września 2017, 14:25
Jak nie masz co zrobić z pieniędzmi to tak jest
Odpisz