Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Misieeek04

24 maja 2018, 23:59

jemu nie wolno?

Avatar adix53

13 października 2017, 21:00

MOJEMU NIE DAM ZABIĆ! JA I KITKU DEDNIEMY RAZEM!

Avatar teksia

2 października 2017, 12:38

kotku nie wolno

Avatar mmatik

25 września 2017, 18:20

Bożu i tak by nie wpuścił kitku do nieba, bo według Biblii kitku nie ma duszy
kuźwa coraz bardziej mi się podoba ten mem lol

Avatar TheHunterMikiPL

25 września 2017, 17:43

Bóg w cale nie mówi nie zabijaj.

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

25 września 2017, 15:49

te kitku są urocze *-*

Avatar Nikosos22

25 września 2017, 06:55

Avatar
Konto usunięte

17 września 2017, 15:31

Poziom humoru na jeja drastycznie się ponosi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Polalak

24 września 2017, 22:19

ja to i w życiu taki średnio kumaty jestem

Avatar SynMarsa

Edytowano - 24 września 2017, 23:53

@Polalak: Powiedziałem, że nie przyjdzie faktura, a nie, że nie przejdzie mem. Chłopie, Kejdżej i ja jesteśmy jak Finn i Jake

Avatar Raraszek

24 września 2017, 21:06

Kitku nie wolno krowie mleczko
Nu nu nu

Avatar Xenomorph12

24 września 2017, 20:50

kitku wolno do piekła

Avatar Anishogen

24 września 2017, 20:26

kitkus ded

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

17 września 2017, 15:30

Nie wiem czemu, ale określenie kitku bardzo mi się podoba.

Avatar SynMarsa

17 września 2017, 15:40

Mnie bardziej podoba się wyrażenie "Kocisz", więc nasi potomkowie nie będą potrafili się dogadać bez tłumacza

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

17 września 2017, 19:09

@SynMarsa: Chciałem napisać, że kocisz też bardzo mi się podoba, ale stwierdziłem, że kitku wygrywa.

Avatar Navojka

24 września 2017, 19:42

kotik

Avatar Kejdzej

17 września 2017, 15:27

My też się nie dostaniemy do nieba za męczenie ptaszka :V

Avatar przemek1ni

24 września 2017, 17:04

@Kejdzej: O kurde, ilu was tam jest?

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

24 września 2017, 18:31

@Kejdzej: *jak jesteśmy w tym temacie* Jest sobie taki paradoks, no bo ptaszek to jest to u mężczyzn a sowa to c*pcia... Gdzie tu logika?

Avatar RpLay

24 września 2017, 18:40

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Tyle że ptaki jedynie o czym rozmawiają to o r*chaniu

Avatar kacp80

24 września 2017, 18:57

@Kejdzej: czy jedynie ja tego nie robie

Avatar Kivera

24 września 2017, 18:00

Nie lubię kitków. To określenie jest dla mnie obrzydliwe. Ale samo meme ujdzie.

Avatar Gaiaphage

24 września 2017, 17:46

Kitku nie wolno mleczku, bo potem ma sraczku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kejdzej
Dodane przez: Kejdzej

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

Przerwa na herbatkę

Nie są aż takie pyszne

Nigdy na to nie wpadną

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka