Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 września 2017, 11:36

U mnie co tydzień nowa choroba xd

Avatar MineDan

20 września 2017, 17:39

Ten uczuć kiedy jesteś wyjątkiem bo masz zdrowie konia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

20 września 2017, 18:22

@Najlepszy_Diler: ...to tylko halucynacje z niedożywienia.

Avatar MineDan

21 września 2017, 07:49

i śmierć

Avatar GupieKonto

20 września 2017, 22:44

Albo ten moment gdy jesteś chory w lato.

Avatar
Konto usunięte

20 września 2017, 22:14

Czy ja jako jedyny jestem zdrowy?

Avatar nunpan

20 września 2017, 21:33

akurat jestem chory...

Avatar AidenX

20 września 2017, 17:33

tró

Avatar MineDan

20 września 2017, 17:39

@AidenX: jkąt

Avatar Vincka

20 września 2017, 17:53

@MineDan: różnoboczny

Avatar
Konto usunięte

20 września 2017, 19:32

@Vincka: czterdziesto stopniowy [co ? xD]

Avatar
Konto usunięte

20 września 2017, 19:31

to ja tak bardzo ;-;

Avatar Figarus

20 września 2017, 17:48

Drugi tydzień szkoły, a ja już z grypą leżałem.

Avatar ghostarcher

20 września 2017, 17:33

heh akurat się rozchorowałem

Avatar CrazzyMonte

20 września 2017, 17:14

I nie musisz chodzić do szkoły :))))

Avatar TheHunterMikiPL

20 września 2017, 17:23

@CrazzyMonte: Przez kilka dni, a musisz leżeć w łóżku, kaszlesz tak, że aż boli i musisz co 2 sekundy wydmuchiwać nos.

Avatar Henzej

17 września 2017, 18:06

Też jestem chora, ale pomimo tego pojechałam do Czech i wlazłam na biskupią kope

Avatar TheHunterMikiPL

20 września 2017, 17:14

@Henzej: *kupę
wtf ;-;
A gdzie w nią wdepnęłaś?

Avatar
Konto usunięte

20 września 2017, 17:17

@Henzej: Ach, byłem tam jakieś pięć razy.

Avatar
Konto usunięte

17 września 2017, 20:20

nie chorowałam od roku a teraz ten rekord poszedł w pi**u

Avatar Filipsss

20 września 2017, 17:13

piona nie chorowałem 2 lata i ch*j katar i kaszel... tera już lepiej ale no ch*j chory byłem >:(

Avatar TheHunterMikiPL

20 września 2017, 17:13

Ja też jestem chory. A gdyby nie szkoła, to byłbym zdrowy. Kolejny powód, by jej nienawidzić.

Avatar UkradliMiNick

17 września 2017, 19:14

przynajmniej nie idę do szkoły .-.

Avatar
Konto usunięte

17 września 2017, 18:12

Niechorowanie od 3,5 lat hehe

Avatar Ziemniak_Illuminati

Edytowano - 17 września 2017, 18:30

niezachorowanie od 2 dni

EDIT: ku*wa, a taki ładny rekord był

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Fajnie że odpowiedzieli

Powodzenia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka