Czegoś się mnie uczepił?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Płać pan
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca, 21:17
Beowulf albo Saszet
Admina niestety nie mogę
Odpisz
10 grudnia 2021, 18:47
Konto Jejapl
Odpisz
4 listopada 2020, 14:26
Grzechooo
Odpisz
4 listopada 2020, 14:27
@Martyna_09: Grzechoooo*
Odpisz
1 września 2019, 16:07
Tych co piszą uWu
Odpisz
4 grudnia 2019, 11:39
@Nokia_701: uWu
Odpisz
4 grudnia 2019, 15:34
@Mr_Doge007: specjalnie
Odpisz
5 grudnia 2019, 10:29
@Nokia_701: uWu
Odpisz
26 stycznia 2019, 00:11
nikogo
Odpisz
20 września 2017, 14:03
użytkowników z anime na prof.
Odpisz
20 września 2017, 15:12
@TheBigBC: mnie też?
Odpisz
20 września 2017, 15:17
@TheBigBC:
Odpisz
20 września 2017, 15:19
@TheBigBC: ja też.
.
.
czekaj czekaj...
Odpisz
20 września 2017, 16:55
nie ciebie tak.
Odpisz
20 września 2017, 17:32
@TheBigBC: :>
Odpisz
20 września 2017, 17:51
@Victory356: ciebie też bo samochód z back to 90's też zalicza się do chińszczyzny.
Odpisz
20 września 2017, 18:11
@TheBigBC: Ku*wa mać czymajcie mnie, jak ty dobrze baitujeeeeeeeesz!
Odpisz
21 września 2017, 09:56
@Victory356: Muzyka z running to 90's była w Anime "Initial B" samochód jest z Initial B więc to też jest to Tybetańskie gówno.
Odpisz
21 września 2017, 16:47
@TheBigBC: @ $₽!€®d@|_@j
Odpisz
21 września 2017, 17:11
@TheBigBC: initial d i wangan to jedyne dobre anime ktore nie jest spie**olone
Odpisz
21 września 2017, 17:13
@Nieniek: A Hellsing Ultimate?
Odpisz
21 września 2017, 17:20
@Nieniek: Przecież Wangan Midnight było ch*jowe jak barszcz :f
Odpisz
21 września 2017, 19:04
@Nieniek: Nar0t0 jest fajne
Odpisz
21 września 2017, 19:07
@TheBigBC: wyjdz stulejo
Odpisz
3 października 2017, 14:26
@TheBigBC: i mnie?
Odpisz
3 października 2017, 14:56
jak pocałujesz mnie w oba policzki i wyliżesz pytonga to i tak b@n
Odpisz
3 października 2017, 14:56
@TheBigBC: banan
Odpisz
14 października 2017, 08:50
@TheBigBC: Initial D*
Odpisz
14 października 2017, 08:56
@Qui_Gon_Jinn: Anal B
Odpisz
2 września 2018, 12:32
@TheBigBC: a jeżeli chodzi o gry?
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2018, 23:58
Nie wiem...
Odpisz
6 listopada 2017, 21:18
chce ktoś mnie zbanować?
Odpisz
24 września 2017, 17:51
Nikt :)
Odpisz
8 października 2017, 15:50
:'(
Odpisz
20 września 2017, 19:35
Nie umiałbym zdecydować między Jackiem a Krzyniem.
Odpisz
24 września 2017, 21:49
@darcus: Ja mimo wszystko wybrałbym Krzynia
Odpisz
25 września 2017, 18:03
@Grzechoooo: ja jacka
Odpisz
27 września 2017, 20:04
@darcus: Czemu mną?
Odpisz
27 września 2017, 21:22
@Krzyniu: Bo ryczysz w rurkę PCV.
Odpisz
27 września 2017, 22:33
@darcus: To nie jest zabronione.
Odpisz
17 września 2017, 18:18
Siebie samego
Zasłużyłem
Odpisz
20 września 2017, 21:26
@lorax12: Oj,oj...wiele złego żeś zrobił, ale na takie coś nie zasługujesz.
P.S:Naprawdę piękny awatar. :"3
Odpisz
21 września 2017, 05:38
@Reaper_: a dziękuję
Odpisz
21 września 2017, 20:51
@lorax12: Nie ma za co
Odpisz
17 września 2017, 18:05
ale to kazdy
Odpisz
17 września 2017, 19:32
@Princess_Unattainable: Ciebie
Odpisz
17 września 2017, 20:04
@Najlepszy_Diler: aCha
Odpisz
17 września 2017, 20:05
@Princess_Unattainable: no co
Odpisz
17 września 2017, 20:06
@Princess_Unattainable: Wku*wiasz mnie
Odpisz
17 września 2017, 20:09
@Najlepszy_Diler: czym niby???
Odpisz
17 września 2017, 20:10
@Princess_Unattainable: Obrażasz anime choć dość często sam masz avatar związany z anime
Odpisz
17 września 2017, 20:14
@Najlepszy_Diler: no bo "anime" to gnuj
Odpisz
17 września 2017, 21:50
@Najlepszy_Diler: Też jej/jego/tego czegoś nie lubie ma poniżej 10 lat i uważa że anime jest słabe oglądając pewnie Stuu albo innego Dubiela.
Odpisz
20 września 2017, 12:28
@Najlepszy_Diler:
>Gdy nie umiesz wyłapać baita xD
Odpisz
20 września 2017, 15:53
Umiem. Poprostu lubię wywoływać shitstorm.
Odpisz
21 września 2017, 16:31
@Najlepszy_Diler: też
Odpisz
Edytowano - 20 września 2017, 12:46
alkatraz za to że zaczął odpisywać
Odpisz
20 września 2017, 12:48
@Xenomorph12:
Odpisz
20 września 2017, 20:10
@Hejter_: Teraz to w ogóle przestał chyba komentować...a przynajmniej ja dawno nie widziałem jego komentarza.
Odpisz
20 września 2017, 21:27
@xxxPaterrix03xxx: Ja tak samo
Odpisz
20 września 2017, 21:15
Alkatraz
je**ny troll
Odpisz
20 września 2017, 22:33
alkatraza to ty szanuj
Odpisz
25 września 2017, 18:04
chociaz moze ciebie teraz
Odpisz
20 września 2017, 20:34
Wszystkich z mojej listy.
Odpisz