Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2013, 11:04
raz skoczyłem w windzie...
...i miałem 2-godzinny big brother z dwoma znajomymi.
Odpisz
28 marca 2013, 12:43
@Paulius: what?
Odpisz
28 marca 2013, 14:03
@KatanW10: WINDA SIĘ ZAWIESIŁA...
Odpisz
29 marca 2013, 18:14
@Paulius: Aha...
Odpisz
28 marca 2013, 20:35
o tym podskoczeniu mówili pogromcy mitów, to zwykła ściema
Odpisz
28 marca 2013, 19:31
nigdy nie miałam takich myśli w windzie
Odpisz
28 marca 2013, 14:47
Spoko 4/5, ale lepsze było by gdyby jeszcze ktoś myślał o czymś całkowicie bezsensownym.
Odpisz
28 marca 2013, 13:05
normalnie spadłem z krzesła
Odpisz
28 marca 2013, 11:05
nie ogarniam tego :/
Odpisz