Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 września 2017, 22:29

jak gralem w tf 2 to nie rozumialem jak to sie dzieje ze gdy bylek przebrany i szedlem do ich bazy od razu mnie wykrywali
zadam wyjasnien

Avatar purpe_guy

23 września 2017, 22:26

Łatwo da się odróżnić szpiega od twojego członka drużyny. np.
1. po co ktokolwiek miałby wracać do bazy z całym hp
2. jeśli skaut wolno chodzi bez (nie pamiętam jak nazywała się dubeltówka z końcówką babyface co spowalnia) to na 100% szpieg
3. jeśli ktoś z twojej drużyny kilka metrów od ciebie, sojusznika lub bazy to szpieg

Avatar TellingKolega

16 sierpnia 2018, 20:09

@purpe_guy: przebranie za skauta przyśpiesza

Avatar JaJestemZWami

16 czerwca 2019, 19:46

@TellingKolega: Nie przyspiesza. Możesz max biegać z taką prędkością co medyk.

Avatar TellingKolega

16 czerwca 2019, 21:58

@JaJestemZWami: szybki niczym skaut ku*wa jesteś

Avatar JaJestemZWami

16 czerwca 2019, 22:28

@TellingKolega: Bo rower kupiłem.

Avatar WiktorT1

24 września 2017, 12:20

Pyrka to klasa która mnie najbardziej wku*wia w tej grze.

Avatar jasnib

23 września 2017, 22:41

1 bo tf2

Avatar
Konto usunięte

23 września 2017, 23:54

@jasnib: strzalka w dol za niedoje**nie mozgowe

Avatar TellingKolega

16 sierpnia 2018, 20:08

@jasnib: ło ty śmieciu plujesz na tf'a?! i cyk czerwona

Avatar jasnib

16 sierpnia 2018, 20:15

@TellingKolega: o nie, co ja teraz zrobię

Avatar TellingKolega

16 sierpnia 2018, 20:50

@jasnib: umrzesz

Avatar Virtualna_Cobra

18 września 2017, 19:44

Ja mam dead ringera

Avatar HerrDoctor

18 września 2017, 20:00

@Virtualna_Cobra: *niespodziewany przez nikogo kryt z uberpiły*

Avatar Avekan

18 września 2017, 20:18

@Virtualna_Cobra: Polecam do dead ringera dodać spy cicle i żaden pyro się nie skapnie że uciekłeś.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2017, 10:47

@Avekan: Polecam przebierać się za kogoś ze swojej dryżyny kiedy używasz dead ringera.

Avatar Palauball

23 września 2017, 21:21

Ja tak zawsze robie

Avatar kszez

18 września 2017, 23:42

zwątp

Avatar PiesImieniemSylwester

18 września 2017, 22:27

Filthy spy mains *tfuu*

Avatar Ajgorak

18 września 2017, 21:04

* X Rape

Avatar ToJeAmelinium

18 września 2017, 19:40

Dlatego ide cały czas na niewidzialnosci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

No to posłuchane

Mało znany szczegół

Jakby trochę nie fair

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka