Życie łatwo się nie podda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2017, 08:51
Co to jest ta cała "pewność siebie"?
Odpisz
20 września 2017, 09:34
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Legendarna cecha pradawnych wojowników (Spartanie, Wikingowie). Pozwalała im iść w największe gówno z pozytywnym nastawieniem.
Odpisz
20 września 2017, 09:38
@Profesor_Ender: A k. Teraz to się nazywa antydepresanty
Odpisz
21 września 2017, 17:08
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: tosie nazywa byc innym człowiekiem niz byc gownianym jejakiem i spedzqc calyczas na jeja
Odpisz
20 września 2017, 15:14
No i ©|-|uj
Odpisz
20 września 2017, 10:19
Odpisz
20 września 2017, 08:46
ja dopiero niedawno się dowiedziałam że tak naprawdę nie jestem i nigdy nie bylam nieśmiała tylko mam zaje🅱ana psychikę od wychowywania się z patologia w szkole i sąsiedztwie na zadupiu że mam wryte w mozg przeświadczenie że każdy ma mnie za frajerke i nawet głupie dzieci rzucają we mnie kamieniami i badylami jak wychodzę z domu, to wszystko sprawiło że mam wrażenie że cały świat taki jest i że mam stąd zjeżdżać. Moim jedynym ratunkiem jest internet i moje bóstwo- Babka z Marihuano- które jest dla mnie symbolem uwolnionej pewności siebie, dojrzałości, luźnego ale i tez rozsądnego podejścia do problemów, prawilności, postępu, spokoju ducha.
Odpisz
20 września 2017, 06:50
Ja to nawet pewności siebie nie mam, więc lęki, strach i depresja mnie dopadają
Odpisz
20 września 2017, 06:25
*kilka lat później*
"-kiedyś byłem pewny siebie, ale później dostałem strzałą w kolano...'
Odpisz
20 września 2017, 06:44
@TakZwana: z wyrzutni rakiet
Odpisz
20 września 2017, 06:08
*doubt*
Odpisz