Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Metal2011

12 lipca 2011, 00:09

u mnie na bateri pisze tylko made in china

Avatar Siostra_mozdzierz

27 grudnia 2010, 23:49

Dla niewiedzących o co biega.
Elementy baterii zostały wykonane w pierwszym kraju i zostały wysłane do drugiego, gdzie zostały złożone z całość. I tak się łączy jakość (Japonia, Korea) z tanią siłą roboczą (Chiny, Węgry)

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2010, 18:06

U mnie made in Korea finished in China

Avatar michal44

8 maja 2010, 14:34

to jest na każdej baterii do telefonu 3/5

Avatar anakin909

5 maja 2010, 18:52

nie rozumiem
koniec

Avatar Orokana

2 maja 2010, 03:44

3/5

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2010, 09:51

Sauron: Jej chodziło oto, że na jej baterii tak pisze.

Avatar serser

30 kwietnia 2010, 23:29

No cóż... Na wierzchu opakowania oczywiście będzie napis "made in HUNGARY ". 5/5.

PS. Co wy macie do Pikachu? Przecież nie zrobił/a nic złego.

Avatar DeaDe

30 kwietnia 2010, 21:52

5/5

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2010, 20:20

praca zespołowa między państwami;)
5/5

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2010, 16:54

U mnie jest napisane:
''Made in China. Finished in China.'' ;>

Avatar szymas

30 kwietnia 2010, 16:53

A na moim pisze made in Japan finished in Sweden więc nie widze w tym nic śmiesznego

Avatar Sauron

30 kwietnia 2010, 14:19

Avatar

ja na jednym mam made in china finished in china. !;pp
a na drugim made in japan finished in hungary.



;pp

karolinka2457 | dodano: 2010-04-30 12:59 |

ty nie widzisz różnicy między Koreą a Japonią?!

Avatar mikulek04

30 kwietnia 2010, 14:13

na bateriach od mojego telefonu i mojego brata jest napis (oczywiście po angielsku) - wyprodukowano w korei płn. skończono w chinach. Dlatego nie widzę w tym nic śmiesznego, dla mnie to naturalna rzecz.

Avatar eiffla

30 kwietnia 2010, 13:22

U nas też coś takiego widziałam w Biedronce :] 4

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

I po kłopocie

Młodzi gniewni

Pozdrawiam świetliki

Trzykrotny T

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka