Radosna Wielkanoc na półkach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Z klasą się trzeba urodzić
Nie znoszę kleszczy
To się nie może nie udać
Brawo za czujność!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2013, 19:24
FRUGO! Jak ja to kocham! Oczywiście 5/5!
Odpisz
30 marca 2013, 16:38
@Mateokl: pomyśleli też o dzieciach i abstynentach :P
Odpisz
29 sierpnia 2015, 06:43
@Mateokl: Ja też kocham Frugo i też ROKO :D
Odpisz
31 marca 2013, 11:52
Nareszcie jakies konkrety!
Odpisz
30 marca 2013, 20:22
bedzie od srody to frugo :D
To pisałem ja.. tescowy zap...dalacz
Odpisz
30 marca 2013, 20:00
W tesco jest promocja na frugo?! BIORE!
Odpisz
30 marca 2013, 17:41
frugo super 5/5
Odpisz