Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Frustrujące
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2017, 16:51
Poda ktoś jeden chrześcijański server?
Odpisz
22 września 2017, 16:52
@PoProstuWojtek: ChristCraft
Odpisz
22 września 2017, 17:14
@PoProstuWojtek: MyneCraft
Odpisz
Edytowano - 22 września 2017, 17:21
@PoProstuWojtek: a jakieś IP znacie bo mam program do usuwaniu adminów na słabo bronionych serwach
Odpisz
22 września 2017, 17:27
mc,mynecraft,pl
(zamiast przecinków kropki)
Odpisz
22 września 2017, 17:46
podobe rzeczy da się robić za pomocą wursta
Odpisz
22 września 2017, 17:50
@PoProstuWojtek: zostawiam tu tylko wiadomość, by zachować nazwy serwerów
Odpisz
22 września 2017, 18:00
@Kuziemek: już ściągam mc i wursta :D
Odpisz
22 września 2017, 18:02
@Snorciakkk: nie psuj im >:c
mimo wszystko pewnie napracowali się przy robieniu serwera, a poza tym odbierasz innym bekę
Odpisz
22 września 2017, 18:06
@Snorciakkk: rozwal te serwery pls
Odpisz
22 września 2017, 23:50
no spoko z rana ich nie ma
Odpisz
23 września 2017, 11:24
To jest chamstwo. No jak tak można robić?
Odpisz
23 września 2017, 12:11
@TheHunterMikiPL: No jak widać można
Odpisz
23 września 2017, 18:09
@PoProstuWojtek: e znacie na wersję 1.11.2
Odpisz
23 września 2017, 18:42
Nie
Odpisz
26 września 2017, 17:33
@Kuziemek: Pójde w twoje ślady.
Odpisz
26 września 2017, 17:41
narysujcie tam pentagramy i zbudujcie szatana, jak dla mnie tyke wystarczy
Odpisz
26 września 2017, 18:23
Titan laucher - polecam Krzysztof Hołowczyc
Odpisz
26 września 2017, 20:08
@kokosek112: Tak. To jest bardzo dobry trolling chrześcijańskiego serwera i to nie jest chamstwem i okrucieństwem.
Odpisz
26 września 2017, 20:02
EKHM... MODZIACZEK EKHM...
Odpisz
26 września 2017, 19:25
O co chodzi z tymi chrześćijanskimi serwerami minecraft?
Odpisz
22 września 2017, 17:39
Odpisz
22 września 2017, 17:29
Przecież przeklinanie, to nie grzech.
Odpisz
22 września 2017, 17:38
@TheHunterMikiPL: W przeciwieństwie do, źle stawianych przecinków.
Odpisz
23 września 2017, 10:58
@Krzyniu: A gdzie powinien być?
Odpisz
23 września 2017, 11:01
@TheHunterMikiPL: Nigdzie.
Odpisz
23 września 2017, 11:23
@Krzyniu: Oku*wa racja.
No ale w sumie i z drugiej strony, to można tam wstawić dla zaznaczenia pauzy oddechowej.
No ale w sumie i z trzeciej strony, to tam pauzy oddechowej nie powinno być.
Odpisz
26 września 2017, 23:53
@TheHunterMikiPL: Przeklinanie i używanie wulgaryzmów to co innego.
Odpisz
27 września 2017, 18:32
@Royalny: To trudno.
Odpisz
22 września 2017, 16:51
Odpisz
22 września 2017, 17:19
Ta pogarda w oczach.
Odpisz
22 września 2017, 16:58
A to łobuz.
Odpisz