Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2017, 22:51
robicie mi spoiler następnej lektury -,-...
Odpisz
5 listopada 2017, 08:39
@Placekk012: i tak nie przeczytasz...
Odpisz
27 września 2017, 18:22
Oglądałem "Balladyna vs Alina" i tam jakoś nie było tego :v Być może chcieli pominąć spoilery czy coś...
Odpisz
27 września 2017, 18:34
@Naruumi: ooh wee
Odpisz
3 listopada 2017, 16:15
@Naruumi: bo balladyna vs alina to sam poczatek lektury, obrazek mowi o zakonczeniu ksiazki
Odpisz
27 września 2017, 18:19
Akurat nam ją zadała do czytania
Odpisz
27 września 2017, 18:56
@RussianVodka: dzieki
Odpisz
27 września 2017, 20:38
@RussianVodka: mi też
Odpisz
27 września 2017, 21:43
@mandarynka520: za co mi dziękujesz, podwładny
Odpisz
27 września 2017, 22:13
@RussianVodka: że mi przypomniałeś
Odpisz
28 września 2017, 07:41
@mandarynka520: heh
Odpisz
27 września 2017, 20:30
Jedna z najgorszych lektur, zaraz obok Romea i julii.
Odpisz
27 września 2017, 22:05
@MineDan: I Antygony.
Odpisz
22 września 2017, 19:36
akurat moja lektura
Odpisz
27 września 2017, 18:40
@emilian02: moja też :/
Odpisz
27 września 2017, 18:22
SPOILERY CI W RZYĆ
Odpisz
27 września 2017, 18:19
Nigdy się nie spodziewałem, że jeja zaspoileruje mi lekturę.
Odpisz
27 września 2017, 18:07
Balladyna dobra, ale Makbet lepszy
Odpisz
27 września 2017, 18:04
Dzisiaj to omawiamy :F
Odpisz
23 września 2017, 00:36
kiedy nikt oprócz twórcy nie zauważy litrówki
Odpisz
23 września 2017, 09:30
@FeedorMid1: mówisz o "póżniej" ?
Odpisz
23 września 2017, 10:22
@stalamed: tak
Odpisz
22 września 2017, 22:50
Mój kolega za każdym razem na polskim, kiedy omawialiśmy tę lekturę krzyczał że Balladyna to dz*wka i dobrze że umarła. Fajnie się słuchało jak kłucił się z panią.
Odpisz
22 września 2017, 23:51
@Kapitan_Jack_Sparrow: Zaraz... nauczycielka twierdziła, że stało się źle, że umarła?
Odpisz
23 września 2017, 09:05
@KingsMax: Może nie do końca, ale ona chciała żebyśmy patrzyli na to z różnych stron a jego jedynym argumentem było "była dz*wką i się puszczała".
Odpisz
22 września 2017, 21:50
My mamy akurat tą lekturę .-.
Odpisz
22 września 2017, 21:20
Noż ty ku*wo spoilerowa.
Ale mem 5/5 i ulu.
Odpisz
22 września 2017, 20:47
no ku*wa nawet tu spojlery no mam teraz czytać
Odpisz
22 września 2017, 19:58
U mnie w klasie śmieszkowali ,że się na nią Zeus wkurzył i ją trachnął piorunem.
Odpisz