memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 stycznia 2018, 14:13
ONE PUUUUUUUUUUUUUUNCH!!!!!
Odpisz
26 września 2017, 18:34
A tak się da?
1 listopada 2017, 22:18
@Szneler: Jak się bardzo chce to się wszystko da ;) + gość był żołnierzem i zapaśnikie :D
23 września 2017, 01:31
Czy to nie jest popie**olone jak ludzie no na fb się z tego cieszą? "O tak je**c psy dobrze zrobił brawoo" No super fajnie, kozak naje**l sam dziesięciu, a wszyscy oh ah bohater... ludzie on ich pobił, jest przestępcą nie boszkiem do ch*ja
26 września 2017, 18:15
@Ares011: mnie tam śmieszy sytuacja jak policja wbija komuś to mieszkania i po chwili wylatuje razem z futryną scena jak z komedii
26 września 2017, 18:26
@Ares011: w tym kraju już tak jest. Trzeba zakazać rozmnażania się sebom i karynom to może to się skończy
26 września 2017, 18:35
@UkradliMiNick: proszę zdefiniuj sebe.
26 września 2017, 18:37
@seba745: dobrze wiesz o jakich sebastianów chodzi. Dobrze wiesz, że nie o ciebie.
26 września 2017, 19:12
@UkradliMiNick: I kto wtedy pierwszy będzie do obrony państwa? pedały w rurkach?
Edytowano - 26 września 2017, 19:15
@okrutnik: kekłem z debila XD >sugerowanie że w Polsce są tylko sebiksy i pedały w rurkach
26 września 2017, 19:19
@UkradliMiNick: kekłem z debila XD pokaż mi gdzie ja napisałem, że w Polsce są tylko sebixy i pedaly w rurkach
@okrutnik: bo ja wiem? Wojsko? GROM?
27 września 2017, 07:37
@lorax12: może *nobody cares* ale mój obrazek o wpie**olu policji też przeszedł
27 września 2017, 08:37
@okrutnik: Ku*wa armia, GROM, Formoza
26 września 2017, 20:21
Koleś w wojsku już długo nie pobędzie. A przynajmniej nie powinien, wiemy jednak że Antoś ma swój świat i swoje zabawki.
26 września 2017, 19:18
Reinkarnacja Samsona
26 września 2017, 18:48
22 września 2017, 21:41
Mężczyzna musiał być B A R D Z O P O T Ę Ż N Y .
23 września 2017, 08:42
@Shadow_blade: jak większość osób uprawiających ten sport w kategoriach Junior-weteran ew. kadet
26 września 2017, 18:43
@Shadow_blade: policjanci byli wyrzucani przez 5 dni, po tym jak weszli do mieszkania P O T Ę Ż N E G O Ż O Ł N I E R Z A
22 września 2017, 22:16
chcę takiego faceta
23 września 2017, 08:41
@EternalSailorMoon: szukaj zapaśników
23 września 2017, 07:36
Lubuskie to stan umysłu jakbym wam opowiedział co nie co głównie z mojego miasta xD
23 września 2017, 00:11
O ku*wa, jakie rymy
22 września 2017, 22:54
P O T Ę Ż N Y zawodnik
22 września 2017, 22:19
Nauczył to latać ;) dobrze że nie przez okno xD
22 września 2017, 21:57
heh... chodziłem tam do szkoły
22 września 2017, 21:56
NO TO NIEZŁA ZADYMKA
22 września 2017, 21:52
Pewnie w wojsku ma stopień kapitana, kapitana wpie**ola.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2018, 14:13
ONE PUUUUUUUUUUUUUUNCH!!!!!
Odpisz
26 września 2017, 18:34
A tak się da?
Odpisz
1 listopada 2017, 22:18
@Szneler: Jak się bardzo chce to się wszystko da ;) + gość był żołnierzem i zapaśnikie :D
Odpisz
23 września 2017, 01:31
Czy to nie jest popie**olone jak ludzie no na fb się z tego cieszą?
"O tak je**c psy dobrze zrobił brawoo"
No super fajnie, kozak naje**l sam dziesięciu, a wszyscy oh ah bohater... ludzie on ich pobił, jest przestępcą nie boszkiem do ch*ja
Odpisz
26 września 2017, 18:15
@Ares011: mnie tam śmieszy sytuacja jak policja wbija komuś to mieszkania i po chwili wylatuje razem z futryną scena jak z komedii
Odpisz
26 września 2017, 18:26
@Ares011: w tym kraju już tak jest. Trzeba zakazać rozmnażania się sebom i karynom to może to się skończy
Odpisz
26 września 2017, 18:35
@UkradliMiNick: proszę zdefiniuj sebe.
Odpisz
26 września 2017, 18:37
@seba745: dobrze wiesz o jakich sebastianów chodzi. Dobrze wiesz, że nie o ciebie.
Odpisz
26 września 2017, 19:12
@UkradliMiNick: I kto wtedy pierwszy będzie do obrony państwa? pedały w rurkach?
Odpisz
Edytowano - 26 września 2017, 19:15
@okrutnik: kekłem z debila XD
>sugerowanie że w Polsce są tylko sebiksy i pedały w rurkach
Odpisz
26 września 2017, 19:19
@UkradliMiNick: kekłem z debila XD
pokaż mi gdzie ja napisałem, że w Polsce są tylko sebixy i pedaly w rurkach
Odpisz
26 września 2017, 19:19
@okrutnik: bo ja wiem?
Wojsko?
GROM?
Odpisz
27 września 2017, 07:37
@lorax12: może *nobody cares*
ale mój obrazek o wpie**olu policji też przeszedł
Odpisz
27 września 2017, 08:37
@okrutnik: Ku*wa armia, GROM, Formoza
Odpisz
26 września 2017, 20:21
Koleś w wojsku już długo nie pobędzie. A przynajmniej nie powinien, wiemy jednak że Antoś ma swój świat i swoje zabawki.
Odpisz
26 września 2017, 19:18
Reinkarnacja Samsona
Odpisz
26 września 2017, 18:48
Odpisz
22 września 2017, 21:41
Mężczyzna musiał być B A R D Z O P O T Ę Ż N Y .
Odpisz
23 września 2017, 08:42
@Shadow_blade: jak większość osób uprawiających ten sport w kategoriach Junior-weteran ew. kadet
Odpisz
26 września 2017, 18:43
@Shadow_blade: policjanci byli wyrzucani przez 5 dni, po tym jak weszli do mieszkania P O T Ę Ż N E G O Ż O Ł N I E R Z A
Odpisz
22 września 2017, 22:16
chcę takiego faceta
Odpisz
23 września 2017, 08:41
@EternalSailorMoon: szukaj zapaśników
Odpisz
23 września 2017, 07:36
Lubuskie to stan umysłu jakbym wam opowiedział co nie co głównie z mojego miasta xD
Odpisz
23 września 2017, 00:11
O ku*wa, jakie rymy
Odpisz
22 września 2017, 22:54
P O T Ę Ż N Y zawodnik
Odpisz
22 września 2017, 22:19
Nauczył to latać ;) dobrze że nie przez okno xD
Odpisz
22 września 2017, 21:57
heh... chodziłem tam do szkoły
Odpisz
22 września 2017, 21:56
NO TO NIEZŁA ZADYMKA
Odpisz
22 września 2017, 21:52
Pewnie w wojsku ma stopień kapitana, kapitana wpie**ola.
Odpisz