Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2017, 07:47
Nie lubię kawy.
Odpisz
23 września 2017, 07:49
@EpicArcher:
Odpisz
23 września 2017, 07:53
@EpicArcher: i po ch*j to piszesz?
Odpisz
23 września 2017, 09:21
@UkradliMiNick: Bo to sekcja komentarzy i myślę, że mogę pisać takie rzeczy. Przypie*dolcie się do komentarzy obrażających innych ludzi czy coś, bo takie coś jest nie na miejscu. A to, że nie lubię kawy to moje zdanie i dlatego napisałem to w komentarzu, więc nie czaję skąd ta agresja słowna i memik wyżej... a no tak, dla łapek w górę... eh, jeja kiedyś było bardziej przyjazne.
Odpisz
20 lipca 2018, 00:56
@UkradliMiNick: ok
Odpisz
23 września 2017, 07:31
u mnie jest
parzona czy rozpuszczalna ?
Odpisz
23 września 2017, 08:04
@czatcv_kk:
fusiasta czy rozpuszczalna?
Odpisz
23 września 2017, 08:05
@Yukari: moja babcia mieszka na Śląsku i tak mówi :d
Odpisz
23 września 2017, 08:10
@Yukari: Z gruntem czy bez?
Odpisz
23 września 2017, 08:12
@czatcv_kk: jo tyż mieszkom na Ślynsku (i po ślynsku ni umiem xd), ale jo zawsze mówiłom 'parzona'.
Odpisz
23 września 2017, 08:54
@Yukari: no widzisz, jo mieszkom w Górach
Odpisz
26 września 2017, 18:31
@Yukari: godołach*
Odpisz
26 września 2017, 19:35
@xxxPaterrix03xxx: A dzięki, zastanawiałam się nad tym
Odpisz
18 listopada 2017, 02:46
@Yukari: *"jo tyż miyszkom na Ślonsku (i po ślonsku ni umiym xd), ale jo zawsze godołach <parzono>."
Odpisz
26 września 2017, 21:36
Mam nadzieję że to "ekspresso " było specjalnie napisane.
Odpisz
26 września 2017, 17:21
"Z mlekiem czy bez" raczej ;)
Odpisz
26 września 2017, 16:06
Sypanom ze świerzakiem poproszę.
Odpisz
26 września 2017, 15:13
U mnie na sypaną mówią "prawdziwa" a na rozpuszczalną mówią "podróba".
Odpisz
26 września 2017, 13:46
Kawkie
Odpisz
26 września 2017, 13:42
Ku*wa to nie jest "ekspresso" tylko "espresso", nauczcie się wreszcie.
Odpisz
26 września 2017, 13:37
Sypaną poproszę
Odpisz
26 września 2017, 13:18
Sypana czy rozpuszczalnik?
Odpisz
Edytowano - 26 września 2017, 13:03
U mnie: Sypana czy puszczalska?
Odpisz
23 września 2017, 16:04
U mnie: kawa, czy cyjanek?
Odpisz
23 września 2017, 13:55
U mnie: Fusiasta czy rozpuszczalna?
Odpisz
23 września 2017, 11:01
U mnie:
Fusiasta czy rozpustna?
Odpisz
23 września 2017, 08:15
Fusiara czy rozpuszczalna?
Odpisz
23 września 2017, 08:44
@FeedorMid1: Dokładnie.
Odpisz